Ranking kont osobistych

Ranking Kont Osobistych - Luty 2017

Najnowszy ranking kont osobistych

Prezentujemy ranking ofert kont dla osób indywidualnych. Porównanie zrobiliśmy według wcześniej określonych kryteriów i staraliśmy się to zrobić tak abyś nie miał problemu z wybraniem idealnego rachunku dla siebie. Pamiętaj, że najlepsze konto, które będzie spełniało wszyskie Twoje oczekiwania nie musi być tym najlepszym w rankingu. Zapoznaj się także z pozostałymi pozycjami i wybierz najlepsze dla siebie!

Porównanie ofert - przyjęte założenia

Konto osobiste jest przeznaczone dla klientów indywidualnych, jako narzędzie do gromadzenia środków pieniężnych i wykonywania rozliczeń różnego typu, operacji rozliczeniowych, lokacyjnych. Jak w gąszczu różnorodnych ofert bankowych wybrać konto osobiste, które będzie nam odpowiadało? My w naszym rankingu oceniliśmy oferty banków pod kątem kilku ważnych kryteriów:

  • Opłaty, jakie będą pobierane przez bank ( tj. za prowadzenie konta, prowizje za przelewy internetowe, telefoniczne i w placówce banku, koszt wyciągnięcia pieniędzy z bankomatu oraz ilość darmowych bankomatów, opłata za kartę do konta.
  • Wysokość oprocentowania środków znajdujących się na koncie.
  • Dostęp do wypłacania gotówki z bankomatów wybranego banku i innych sieci bankomatów
  • Łatwy, bezpłatny i bezpieczny dostęp do naszego konta przez Internet lub telefon.
  • Dodatkowe produkty (np. możliwość wykupienia ubezpieczenia, inwestowanie w fundusze, dostęp do rachunku maklerskiego itp.).