Dom Maklerski BDM

Ugruntowana pozycja na rynku, stabilny akcjonariat i solidne fundamenty kapitałowe sprawiają, że Dom Maklerski BDM S.A. to doskonały partner i doradca dla każdego, kto poszukuje efektywnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania i pomnażania kapitału.

Niezależny Dom Maklerski

W 1993 roku na polskim rynku pojawił się Dom Maklerski BDM S.A., który powstał dzięki inicjatywie ludzi zaangażowanych w działania na rynku kapitałowym. Obecnie Domu Maklerski to zespół ponad 150 osób, 16 placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju, blisko 30 000 obsługiwanych Klientów i ponad 54 miliony własnego kapitału na koniec stycznia 2016 roku. Co więcej, Dom Maklerski BDM S.A. jest jednym z nielicznych domów maklerskich całkowicie niezależnych od instytucji państwowych, ponieważ większościowy pakiet akcji posiada Zarząd, Rada Nadzorcza oraz kluczowi pracownicy.

Inwestycje dla wymagających

Oferta Domu Maklerskiego BDM S.A. skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, a więc dla każdego, kto posiada wolne środki pieniężne i poszukuje efektywnych rozwiązań w zakresie ich pomnażania. Dom Maklerski BDM S.A. specjalizuje się w m.in. działalności brokerskiej, bankowości inwestycyjnej, usługach analitycznych, a także zarządzaniu portfelami inwestycyjnymi. W przypadku Klientów korporacyjnych dostępne są także usługi doradcze przy inwestycjach na rynku kapitałowym, wsparcie przy pozyskiwaniu kapitału, doradztwo prywatyzacyjne i inne kompleksowe usługi wspierające rozwój firm.