ING Bank Śląski

ING Bank Śląski jest obecny na polskim rynku od 1989 roku. W 1991 roku przestał być bankiem państwowym. Natomiast od roku 1996 większościowym akcjonariuszem Banku jest holenderska Grupa ING. Od 2001 roku oficjalną nazwą jest ING Bank Śląski.

Jako standard obsługi w ING Banku Śląskim uznaje się transparentność. Zgodnie z tym założeniem, klientom ING udostępnia się narzędzia, które sprawiają, że bankowość jest bardziej przyjazna. W 2015 roku Bank został nagrodzony wyróżnieniem w kategorii „Technology Project of the Year” za platformę Aleo, w konkursie organizowanym przez branżowy magazyn The Bankier.

Aleo jest platformą handlowo-aukcyjną przeznaczoną dla firm. Zarząd ING przykłada dużą wagę do spraw związanych z odpowiedzialnością społeczną. Znakiem tego jest angażowanie się w liczne akcje o charakterze charytatywnym. Pracownicy Banku poświęcają swój czas jako wolontariusze, szczególnie w ramach fundacji ING Dzieciom. Sześciokrotnie Bank uznany został za najlepszego pracodawcę i uhonorowany prestiżowym certyfikatem „TOP Employer Polska”. W 2015 roku klientami detalicznymi banku było około czterech milionów osób, natomiast klientami korporacyjnymi ponad 40 tysięcy podmiotów. ING Bank Śląski stawia na rozwiązania skierowane w stronę wygody i zadowolenia swoich klientów, co ma odzwierciedlenie na przykład w szybkości rozpatrywania reklamacji.

Sesje przelewów w ING Banku Śląskim

Sesje wychodzące

1 sesja 08:10
2 sesja 11:30
3 sesja 14:30

Sesje przychodzące

1 sesja11:00
2 sesja11:30
3 sesja17:30