ING Bank Śląski

ING Bank Śląski - Opisy kont, promocje i opinie

Bank Śląski jest obecny na polskim rynku od 1989 roku. W 1991 roku przestał być bankiem państwowym. Natomiast od roku 1996 większościowym akcjonariuszem Banku jest holenderska Grupa ING. Od 2001 roku oficjalną nazwą jest ING Bank Śląski.

Jako standard obsługi w Banku uznaje się transparentność. Zgodnie z tym założeniem, klientom ING udostępnia się narzędzia, które sprawiają, że bankowość jest bardziej przyjazna. W 2015 roku Bank został nagrodzony wyróżnieniem w kategorii „Technology Project of the Year” za platformę Aleo, w konkursie organizowanym przez branżowy magazyn The Bankier. Aleo jest platformą handlowo-aukcyjną przeznaczoną dla firm. Zarząd ING przykłada dużą wagę do spraw związanych z odpowiedzialnością społeczną. Znakiem tego jest angażowanie się w liczne akcje o charakterze charytatywnym. Pracownicy Banku poświęcają swój czas jako wolontariusze, szczególnie w ramach fundacji ING Dzieciom. Sześciokrotnie Bank uznany został za najlepszego pracodawcę i uhonorowany prestiżowym certyfikatem „TOP Employer Polska”. W 2015 roku klientami detalicznymi banku było około czterech milionów osób, natomiast klientami korporacyjnymi ponad 40 tysięcy podmiotów. ING Bank Śląski stawia na rozwiązania skierowane w stronę wygody i zadowolenia swoich klientów, co ma odzwierciedlenie na przykład w szybkości rozpatrywania reklamacji.

Sesje Elixir w ING Banku Śląskim

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 08:10 11:30 14:30
Sesje przychodzące11:0015:0017:30

Przeanalizowane konta w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski - Konto Direct dla Firmy
konto firmowe

Konto Direct dla Firmy

Konto Direct dla Firmy przeznaczone jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, firm działających jako spółki cywilne, jawne, partnerskie (korzystające z uproszczonych zasad księgowości), a także wspólnot mieszkaniowych. Konto firmowe w ING to połączenie funkcjonalności i niskich opłat.

ING Bank Śląski - Konto z Lwem Direct
konto osobiste

Konto z Lwem Direct

Jedno z najbardziej funkcjonalnych i przyjaznych użytkownikom rachunków osobistych, to Konto z Lwem Direct od ING Banku Śląskiego. Bogaty pakiet dodatkowych usług i produktów sprawia, że każdy może w nim wybrać coś dla siebie.

ING Bank Śląski - Konto Elastyczne
konto maklerskie

Konto Elastyczne

Konta Maklerskie w ING Banku Śląskim to ciekawa propozycja dla osób zainteresowanych inwestycjami na GPW. Brak opłat za uruchomienie i prowadzenie konta w podstawowej wersji, bezpłatne przelewy i doradztwo inwestycyjne, a także prosty w obsłudze moduł transakcyjny to tylko część zalet nowej oferty ING.

Promocje w ING Banku Śląskim

aktualna promocja

ING Bank Śląski rozdaje premie na konto, za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort, a także za aktywne korzystanie z karty i płatności BLIK. Promocja rozpoczyna się 1 maja 2018 r. Czas na założenie konta i przystąpienie do promocji kończy się 31 lipca 2018 r. Promocja została kolejny raz przedłużona.

promocja

W ING Banku Śląskim S.A. ruszyły dwie nowe promocje. „100 zł za otwarcie Konta” to propozycja dla nowych Klientów, którzy chcą założyć konto osobiste wraz z kartą i rachunkiem oszczędnościowym. Dodatkowo w promocji „Poleć konto znajomemu” zyskać można nawet 1000 zł premii na konto.

promocja

ING Bank Śląski zachęca do korzystania z bankowości internetowej poprzez kolejną promocję. W najnowszej akcji „do 120 zł za otwarcie Konta” może zyskać praktycznie każdy, kto zdecyduje się na uruchomienie Konta z Lwem Direct lub Komfort do 15.04.2017r., a przy tym aktywnie będzie korzystać z karty.

promocja

Alior Bank S.A. przygotował dla nowych Klientów biznesowych ciekawą ofertę, opartą na zasadach sprzedaży premiowej. Wystarczy uruchomić iKonto Biznes, by każdego miesiąca uzyskać do 125 zł premii. W skali roku to dodatkowe 1500 zł dla firmy, w zamian za aktywne użytkowanie rachunku.

promocja

Promocyjna oferta skierowania jest do klientów ING Banku Śląskiego, którzy do 31 sierpnia 2016 otworzą Konto z Lwem Direct. Promocja obejmuje tylko osoby, którzy w okresie od 1 stycznia 2015 r. do 6 czerwca 2016 r. nie posiadała kont osobistych: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.