Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto dla Ciebie w Credit Agricole
Źródło: Credit Agricole

W dotychczasowej ofercie rachunków osobistych w Credit Agricole zaszły zmiany, które z pewnością spodobają się wielu osobom. Konto dla Ciebie w wersji standardowej to propozycja z jakiej może skorzystać praktycznie każdy. Co ważniejsze, konto prowadzone jest bezpłatnie przy zachowaniu minimalnych warunków aktywności i wpływach na poziomie co najmniej 1000 złotych. W przypadku młodych osób istnieje również możliwość wybrania konta w wersji GO! lub MOVE!, gdzie nawet przy braku regularnych dochodów bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta i użytkowanie karty.

Konta, promocje i opinie w Credit Agricole
Konto dla Ciebie w skrócie
Konto 0 / 7 zł
Karta 0 / 9 zł
Bankomaty 0 / 6 zł
Przelew internetowy 0 zł
Płatności mobilne

Konto bez zbędnych opłat

Konto dla Ciebie to bardzo dobre rozwiązanie dla osób poszukujących taniego, funkcjonalnego i bezpiecznego rachunku osobistego. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, że w przypadku Konta dla Ciebie głównym zyskiem dla klienta jest karta wielowalutowa. Rozwiązanie to zapewnia możliwość realizacji płatności walutowych bez opłat za przewalutowanie, jeżeli tylko klient posiada rachunek prowadzony w danej walucie. Oznacza to, że Credit Agricole daje nam jedną kartę debetową, która umożliwia realizację płatności ze środków ulokowanych na różnych kontach.

Charakterystyczne i najważniejsze cechy konta, można ująć w kilku punktach:

 • brak opłat za prowadzenie konta (przy wpływach na konto w wysokości minimum 1000 złotych oraz realizacji co najmniej jednej transakcji kartą debetową lub BLIK. W przypadku braku spełnienia tego warunku, bank pobiera opłatę w wysokości 7 złotych);
 • brak opłat za wydanie karty debetowej MasterCard Debit Standard Wielowalutowa lub Visa Debit Wielowalutowa (za wydanie karty ze specjalnym wizerunkiem, bank pobiera opłatę w wysokości 15 złotych);
 • brak opłat za obsługę karty debetowej (przy wpływach na konto w wysokości minimum 1000 złotych oraz realizacji co najmniej jednej transakcji kartą debetową lub BLIK. W przypadku braku spełnienia tego warunku, bank pobiera opłatę w wysokości 9 złotych);
 • możliwość korzystania z Karty Dużej Rodziny (zapewnia preferencyjne warunki korzystania z różnych produktów bankowych, takich jak konto oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty itd.);
 • brak opłat za krajowe przelewy Internetowe i mobilne;
 • brak opłat za zlecenie stałe i polecenie zapłaty;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (przy wpływach na konto w wysokości minimum 1000 złotych oraz realizacji co najmniej jednej transakcji kartą debetową lub BLIK. W przypadku braku spełnienia tego warunku, bank pobiera opłatę w wysokości 5 złotych za wypłaty realizowane w bankomatach obcych sieci);
 • 7 złotych za bezprowizyjne wypłaty z bankomatów na całym świecie;
 • 10 złotych za wypłaty z zagranicznych bankomatów;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cashback;
 • możliwość uruchomienia limitu w koncie.

Dodatkowe korzyści

Klienci Credit Agricole poza możliwością korzystania z taniego rachunku Konto dla Ciebie, mogą korzystać również z produktów takich jak:

 1. Konto walutowe – rachunek, który może być prowadzony w jednej z trzech walut do wyboru: w dolarach amerykańskich, euro lub funtach brytyjskich. Dzięki karcie debetowej wielowalutowej (Visa lub MasterCard) bank nie pobiera opłaty za przewalutowanie transakcji zrealizowanych w walucie prowadzonego rachunku. Miesięczny koszt prowadzenia konta walutowego to 1 złoty.
 2. Rachunek Oszczędzam – oferta standardowa ze zmiennym oprocentowaniem promocyjnym na poziomie 0,40% w skali roku i kwartalną kapitalizacją odsetek (standardowe oprocentowanie – 0,14% w skali roku).
 3. Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują ze zmiennym oprocentowaniem promocyjnym na poziomie 0,60% w skali roku i kwartalną kapitalizacją odsetek (standardowe oprocentowanie – 0,44% w skali roku).
 4. Rachunek Oszczędzam w ofercie „Codzienne Zyski” ze zmiennym oprocentowaniem (i dzienną kapitalizacją odsetek) na poziomie:
  • 0,40% w skali roku dla salda do 50 000 złotych,
  • 0,60% dla nadwyżek od 50 000 złotych do 100 000 złotych,
  • 0,80% dla kwot od 100 000 złotych do 150 000 złotych,
  • 1,00% dla nadwyżek powyżej 150 000 złotych.
 5. CAsaver – usługa umożliwiająca szybsze i bezproblemowe oszczędzanie. Za każdą płatność kartą, bank przenosi część środków (zaokrąglonych do 0,50 zł, 1 zł lub 5 zł) na konto oszczędnościowe Klienta.
 6. Indywidualna Linia Kredytowa z limitem do 25 000 złotych.
 7. Klub Rabatowy Credit Agricole – przy realizacji płatności kartą debetową, można korzystać z atrakcyjnych rabatów w licznych sklepach, kawiarniach, restauracjach, księgarniach, fitness klubach oraz innych punktów handlowych i usługowych, znajdujących się na terenie całej Polski. Łącznie to blisko 10 000 punktów handlowo-usługowych.
 8. Karta kredytowa ze specjalnym wizerunkiem – każdy z klientów może wybrać kartę debetową ze standardowym wizerunkiem lub wybrać wzór spośród 50 dostępnych w przygotowanym przez bank katalogu.
 9. Pomoc dla Ciebie – możliwość skorzystania ze specjalnych pakietów ubezpieczeniowych. W ramach dostępnych opcji klient może skorzystać z ubezpieczeń: Pomoc ZDROWIE, Pomoc DOM, Pomoc TELEFON i KIESZEŃ, Pomoc KOMPUTER i INTERNET, Pomoc SAMOCHÓD.

Konto jakiego szukasz

Konto dla Ciebie dostępne jest nie tylko w standardowej wersji, ale i trzech dodatkowych, które pozwalają na dopasowanie jego parametrów do indywidualnych preferencji poszczególnych grup klientów. W ofercie banku dostępne są dodatkowo:

 1. Konto dla Ciebie GO! – konto dla nastolatków mających od 13 do 18 lat. Podstawowe cechy konta:
  • brak opłat za prowadzenie konta;
  • brak opłat za użytkowanie i wydanie karty wielowalutowej;
  • brak opłat za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (jeżeli wykonana zostanie minimum jedna płatność za pomocą karty lub BLIK);
  • brak opłat za przelewy Internetowe i mobilne;
  • atrakcyjne oferty w zakresie oszczędności (CAsaver oraz Rachunek Oszczędzam z preferencyjnymi warunkami);
  • możliwość korzystania z Klubu Rabatowego Credit Agricole.
 2. Konto dla Ciebie MOVE! – konto dla młodych w wieku od 18 do 27 lat. Podstawowe cechy konta:
  • brak opłat za prowadzenie konta (jeżeli wykonana zostanie minimum jedna płatność za pomocą karty lub BLIK);
  • brak opłat za użytkowanie i wydanie karty wielowalutowej;
  • brak opłat za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (jeżeli wykonana zostanie minimum jedna płatność za pomocą karty lub BLIK);
  • brak opłat za przelewy Internetowe i mobilne;
  • atrakcyjne oferty w zakresie oszczędności (CAsaver oraz Rachunek Oszczędzam z preferencyjnymi warunkami);
  • możliwość korzystania z Klubu Rabatowego Credit Agricole;
  • preferencyjne warunki świadczenia różnych usług bankowych dla posiadaczy Karty Duża Rodzina.
 3. Konto dla Ciebie VIP! – konto dla wymagających klientów, którzy oczekują komfortu i szerszego zakresu usług i możliwości. Podstawowe cechy konta:
  • brak opłat za prowadzenie konta (przy uzyskiwaniu comiesięcznych wpływów na poziomie minimum 10 000 złotych lub przy utrzymaniu średniego miesięcznego salda na poziomie minimum 200 000 złotych w ramach rachunku prowadzonego w złotych);
  • brak opłat za użytkowanie i wydanie karty wielowalutowej;
  • brak opłat za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
  • brak opłat za przelewy Internetowe i mobilne;
  • atrakcyjne oferty w zakresie oszczędności (CAsaver oraz Rachunek Oszczędzam z preferencyjnymi warunkami);
  • możliwość korzystania z Klubu Rabatowego Credit Agricole;
  • preferencyjne warunki świadczenia różnych usług bankowych dla posiadaczy Karty Duża Rodzina.

Obiektywnie o Koncie dla Ciebie

To prosty w obsłudze, funkcjonalny i tani rachunek, który z powodzeniem można określić mianem „uniwersalny”. Bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku osób o stałych dochodach na poziomie co najmniej 1000 złotych. Nie jest to wygórowany pułap i warunek ten mogą spełnić nawet osoby pracujące dorywczo lub pobierające świadczenia emerytalne lub rentowe. Głównym atutem Konta dla Ciebie jest wielowalutowa karta płatnicza. Rozwiązanie to stanowi spore udogodnienie dla osób często podróżujących poza granicami Polski. Osoby korzystające z Konta dla Ciebie mają zapewniony dostęp do wielu dodatkowych, atrakcyjnych usług i produktów. Można zaliczyć do nich Klub Rabatowy, a także bogaty wybór produktów oszczędnościowych i kredytowych.

Informacje o Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska S.A. to instytucja o mocno ugruntowanej pozycji na rynku, której początek sięga 1991 roku. Lata dynamicznego rozwoju, zaowocowało przemianami nie tylko samej nazwy banku, ale i jego oferty produktów i usług bankowych, dedykowanych klientom indywidualnym oraz firmom.

Konta, promocje i opinie w Credit Agricole
Więcej o Credit Agricole

Opinie o Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  Lukasz
  Fajnie fajnie fajnie fajnie fajnie
  Odpowiedz