Inteligo

Inteligo - Opisy kont, promocje i opinie

Inteligo jest formą konta internetowego wprowadzonego prze PKO BP. Powstało ono w 2001 roku jak platforma elektroniczna, dzięki  której możliwe stało się zminimalizowanie kosztów obsługi klientów, a tym samym zwiększenie atrakcyjności konta. Od 2013 roku wprowadzono nowoczesne rozwiązanie o nazwie IKO, które umożliwia zarówno płacenie w terminalach, jak i wypłatę gotówki z bankomatów, używając w tym celu jedynie telefonu komórkowego z zainstalowaną aplikacją.

Rozwiązaniami Inteligo, są między innymi posługiwanie się prostym, intuicyjnym, ale także estetycznym serwisem dostępu do konta. Takie rozwiązanie w zakresie konta osobistego, zostało kilkukrotnie nagrodzone w ramach rankingu tygodnika Newsweek. Platforma Inteligo umożliwia wykonywanie transakcji i wszelkich operacji bankowych; korzystanie z  usług kredytowych i depozytowych; zawieranie umów ubezpieczeniowych oraz dotyczących zarządzania pieniędzmi przez inwestowanie w fundusze inwestycyjne i obligacje; a także  doładowania telefonów komórkowych oraz usługę płatności za zakupy internetowe. Konto Inteligo docenia inteligencję swoich klientów, dlatego oferuje jak najbardziej przyjazne i niekłopotliwe zarządzanie swoimi środkami finansowymi.

Sesje Elixir w Inteligo

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 08:00 11:45 14:30
Sesje przychodzące11:3015:1017:30

Przeanalizowane konta w Inteligo

Inteligo - Konto Firmowe
konto firmowe

Konto Firmowe

Konto firmowe Inteligo to pełen dostęp do firmowych środków 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku. W pełni mobilne, funkcjonalne i bezpłatne konto firmowe Inteligo, dostępne jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych, a także tzw. wolnych zawodów.

Inteligo - Konto Indywidualne
konto osobiste

Konto Indywidualne

Konto indywidualne Inteligo, to połączenie tradycyjnego ROR-u oraz nowoczesnego, internetowego rachunku bankowego. Przy spełnieniu prostych warunków, można cieszyć się całkowicie darmowym rachunkiem, a wybierając kartę Visa payWave „Dobro Procentuje” przy okazji wspierać akcje charytatywne.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.