mBank

mBank - Opisy kont, promocje i opinie

Historia mBanku sięga aż 30 lat wstecz. Wówczas powstał Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank). W listopadzie 2013 roku nastąpiła unifikacja nazwy Banku pod wspólnym logiem „mBank”. Jest to bank uniwersalny, skupiony na realizowaniu potrzeb wszystkich grup klienckich. Od 2007 roku Bank wszedł ze swoją propozycją na rynek czeski i słowacki.

Na rynku finansowym w Polsce mBank pojawił się jak oferent bankowości elektronicznej. Aż do 2013 roku nie posiadał on oddziałów stacjonarnych, a jedynie centra finansowe oraz specjalne kioski, w których klienci dzięki nowoczesnym technologiom informatycznym samodzielnie zarządzali swoimi finansami. Bank w swoich działaniach stara się wdrażać strategie odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Warto wspomnieć, że obecnie mBank znajduje się na czwartej pozycji wśród banków pod względem wartości powierzonych mu aktywów. Wśród swoich usług mBank oferuje obsługę klientów indywidualnych, firm, korporacji, a także usługi klasy premium. Marka mBank kojarzy się przede wszystkim jako jedna z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się instytucji finansowych. W latach 2006-2014 mBank posiadał własną sieć wirtualnego operatora telefonii komórkowej o nazwie mBank Mobile.

Sesje Elixir w mBanku

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 06:00 10:00 13:30
Sesje przychodzące12:0015:0018:15

Przeanalizowane konta w mBanku

mBank - mBiznes konto
konto firmowe

mBiznes konto

mBiznes konto Komfort w mBanku, to konto firmowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Rachunek z bogatym zapleczem usług dodatkowych, dedykowany firmom, prowadzonym w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek, a także dla różnego typu fundacji, stowarzyszeń i spółdzielni.

mBank - eKonto
konto osobiste

eKonto

Nowoczesne, funkcjonalne i pełne dodatkowych możliwości konto bankowe w mBanku. Dostępne w kilku wariantach, dopasowuje się do indywidualnych potrzeb praktycznie każdego Klienta. Doskonałe dla wymagających i oczekujących czegoś więcej, niż tylko zwykłe konto w banku.

mBank - eMakler
konto maklerskie

eMakler

Usługa eMakler to jedna z propozycji mBanku w zakresie inwestycji dedykowanych Klientom indywidualnym. Aktywacja usługi umożliwia samodzielne inwestowanie na GPW bez konieczności zakładania dodatkowego rachunku. Usługa jest bezpłatna, a obsługa transakcji inwestycyjnych jest bardzo łatwa.

mBank - eKonto m
konto młodzieżowe

eKonto m

eKonto m w mBanku to prawdziwa rewolucja na rynku usług bankowych. To pierwszy bank, który zdecydował się na stworzenie rachunku osobistego „dorastającego” wraz z jego posiadaczem. Zamiast kolejnych kont, jest jeden rachunek prowadzony już od 13. roku życia, a przy tym mBank może dorzucić dodatkowe 760 złotych na telefon, prawo jazdy lub paliwo.

mBank - mKonto Aquarius
konto osobiste

mKonto Aquarius

mKonto Aquarius w mBanku stworzono dla Klientów wymagających, nastawionych na wysoką jakość obsługi zarówno w placówce jak i poprzez mLinię, a także chcących pomnażać swój majątek. Propozycja mBanku jest tania, nowoczesna, funkcjonalna, a przy tym zapewnia dostęp do szeregu dodatkowych usług i korzyści.

mBank - izzyKonto
konto młodzieżowe

izzyKonto

Dedykowane najmłodszym Klientom izzyKonto, to jeden z wariantów popularnego eKonta od mBanku. To pierwszy krok w dorosłość dla każdego, kto skończył 13 lat i chciałby korzystać z całkowicie darmowego i nowoczesnego konta bankowego. To nic innego jak skarbonka XXI wieku dla młodzieży.

Z dniem 3 sierpnia 2016 r. izzyKonto zostało wycofane z oferty mBanku.

mBank - eKonto dla Młodych
konto studenckie

eKonto dla Młodych

eKonto dla młodych w mBanku, to jedno z najatrakcyjniejszych rachunków osobistych dostępnych aktualnie na rynku, dla osób w wieku 18-26 lat. Aktywne korzystanie z karty debetowej pozwala cieszyć się całkowicie bezpłatnym rachunkiem, a programy partnerskie zapewniają atrakcyjne zniżki w całej Polsce.

Z dniem 3 sierpnia 2016 r. eKonto dla Młodych zostało wycofane z oferty mBanku.

Promocje w mBanku

aktualna promocja

Portal Bankier.pl powraca z nową edycją promocji "Zgarnij Premię z eKontem", w której nagrodą jest karta podarunkowa do sieci Decathlon o wartości 100 zł. Równocześnie uczestnicy promocji mogą skorzystać z promocji "Lepiej z eKontem - III edycja", w której zdobyć można do 650 złotych. Aby móc skorzystać z obu promocji, wniosek o konto należy złożyć przez stronę promocyjną do 28.02.2018r. 

aktualna promocja

„Lepiej z eKontem – III edycja” to kolejna szansa na zwrot za zakupy realizowane kartą płatniczą lub BLIK. Maksymalna kwota zwrotu to 650 złotych. Korzystając z nowej promocji, zyskuje się również 2 lata gwarancji stałości opłat za prowadzenie eKonta Standard lub Plus. Do promocji można przystąpić w okresie do 31 marca 2018 r.

aktualna promocja

Na przełomie roku 2017/2018 mBank powrócił z promocją mBiznes Konta Standard. Za założenie konta i realizację jednego przelewu do ZUS bank zapłaci nowym klientom 100 złotych. Dodatkowo zapewnia 24 miesiące bezpłatnego korzystania z konta dla firm oraz szeregu podstawowych i niezbędnych usług bankowych. Promocja prowadzona jest w okresie od 27 grudnia 2017 roku do 31 marca 2018 roku.

promocja

Tego jeszcze nie było. Z eKontem Standard w mBanku zyskać można nawet 1000 zł. Wszystko dzięki nowej promocji „eKonto z BONUSEM”, w której za otwarcie konta otrzymuje się 100 zł. Na tym nie koniec. Za skuteczne polecenia organizator zapłaci nawet 250 zł, a za realizację transakcji bezgotówkowych bank zapewnia zwrot do 650 złotych. Do promocji można przystąpić do 18 grudnia 2017 r.

promocja

W listopadzie mBank powraca z nowymi promocjami. Nie zabrakło wśród nich oferty skierowanej do firm, w której zyskać można 150 złotych premii oraz 2 lata gwarancji bezpłatnego prowadzenia mBiznes Konta Standard. Promocja prowadzona jest w okresie od 2 do 30 listopada 2017 roku.

promocja

Założenie eKonta Standard w promocji „Same korzyści na bank – edycja 2” to prosty sposób na zdobycie bonu zakupowego o wartości 100 zł na zakupy w Biedronce. To także możliwość zyskania nawet 650 złotych w ramach akcji „Lepiej z eKontem – II edycja”. Do promocji przystąpić można do 12 listopada 2017 roku.

promocja

Promocja dla firm „Proste konto za 0zł” w mBanku to możliwość sięgnięcia po bezwarunkowo darmowe konto przez 24 miesiące, a przy tym dodatkowe 100 złotych premii. Promocja jak zwykle jest prosta i przejrzysta, a na przystąpienie do niej przedsiębiorcy mają czas od 11.08.2017r. do 31.10.2017r.

promocja

„Lepiej z eKontem – II edycja” to swoistego rodzaju zaproszenie do mBanku. Tym razem zyskać można nawet 650 złotych w zamian za regularne korzystanie z karty oraz gwarancję niezmienności opłat za prowadzenie konta przez 2 latach od dnia zawarcia umowy. Promocja trwa od 01.08.2017r. do 10.01.2018 r. 

promocja

Tym razem mBank rozdaje pieniądze za uruchomienie eKonta m. „Zyskaj 100 zł z eKontem m – II edycja” to możliwość pozyskania dodatkowych środków na rachunku, w zamian za przystąpienie do promocji i aktywne używanie karty płatniczej oraz aplikacji mobilnej mBanku. 

promocja

Do końca lipca 2017r. otwierając eKonto w mBanku można skorzystać z aż dwóch promocji. Łączna wartość nagród to nawet 800 złotych, a wszystko to za sprawą akcji portalu Bankier.pl - „Zagarnij premię z eKontem” oraz „Lepiej z eKontem” organizowanym przez mBank.

promocja

Jedno konto dla biznesu, potrójne korzyści. Takie promocje z mBiznes konto Standard tylko w czerwcu. Tym razem klienci mogą skorzystać z dwóch, łączących się promocji, w których do zdobycia jest łącznie 250 złotych premii gotówkowej oraz gwarancja 24 miesięcy bezpłatnego prowadzenia konta. 

promocja

W nowej promocji „Lepiej z eKontem” można zdobyć do 600 złotych zwrotu za zakupy. Dodatkowo można zyskać nowoczesne i funkcjonalne konto w typie Standard lub Plus z gwarancją niezmienności opłat za prowadzenie rachunku i użytkowanie karty. Do promocji można przystąpić w okresie od 01 czerwca 2017r. do 31 lipca 2017r.

promocja

Nowa promocja mBanku to nawet 300 zł premii w ramach promocji „Zyskaj z eKontem – IV edycja”. Wystarczy w terminie 20 kwietnia 2017 r. – 31 maja 2017 r. przystąpić do promocji, założyć eKonto (Standard lub Plus) i aktywnie korzystać z karty płatniczej. A jeśli ktoś posiada kod polecający programu „PolecamBank” to otrzyma ekstra 50 zł na konto.

promocja

Nowy program „PolecamBank – edycja 1/2017” to szansa na dodatkowy zarobek dla Klientów detalicznych mBanku. Wystarczy dołączyć do programu i skutecznie polecać rachunki osobiste i firmowe, by zyskać do 760 zł miesięcznie. Program prowadzony jest od 3 marca do 31 sierpnia 2017 roku.

promocja

Najnowsza promocja „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard” to możliwość pozyskania 100 złotych premii za uruchomienie rachunku oraz 24 miesiące preferencyjnych warunków prowadzenia firmowego konta. Promocja prowadzona jest od 27.12.2016 r. do 28.02.2017 r.

promocja

Nowa edycja promocji „600 zł na ZUS z mBiznes konto Start” potrwa do 10 listopada 2016 r. Zarówno młode firmy, jak i te dopiero rozpoczynające swą działalność mają szansę zyskać dodatkowe 600 zł, a przy tym przez rok będą korzystać z całkowicie bezpłatnego rachunku firmowego.

promocja

Nowa promocja „Konto podwójnie zarabiające” od mBanku to propozycja dla osób fizycznych, którzy do 31 stycznia 2017r. otworzą eKonto lub eKonto plus wraz z kartą debetową. W ramach oferty jest konto oprocentowane na 3% w skali roku a taże zwrot do 300 zł premii.

promocja

Promocja o nazwie "Brałbym" to propozycja, którą mBank ogłosił wraz z nowym eKontem m przeznaczonym dla młodszych klientów. Do wygrania w I edycji konkursu jest 760 zł, które można przeznaczyć na nowy smartfon, paliwo lub kurs prawa jazdy.

Artykuły związane z mBankiem

aktualność

W kwietniu 2017 roku mBank zaprezentował najnowszą wersję Aplikacji Mobilnej 3.0, która powstała z myślą o potrzebach samych Klientów. W nowej aplikacji zmieniono nie tylko nawigację, ale i dodano funkcjonalności takie jak: Android Pay, Logowanie za pomocą odcisku palca czy też analiza tempa wydatków.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.