Citi Handlowy

Historia Banku Handlowego sięga XIX wieku, kiedy to w 1870 roku, z inicjatywy Leopolda Kronenberga, powstał jeden z najstarszych komercyjnych banków w Polsce i Europie. Działający nawet w okresie dwóch Wojen Światowych, Bank Handlowy S.A. w 2001 roku połączył się z Citibankiem (Poland) S.A. dając w ten sposób początek jednej z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju.

Grupa Citi, jako globalna instytucja finansowa, działa w ponad 160 krajach i prowadzi około 200 milionów rachunków. Wśród stałych klientów Grupy Citi, znajdują się zarówno klienci detaliczni, korporacyjni, rządowi, jak i instytucjonalni, którzy mogą korzystać z licznych produktów i usług w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

W ofercie Citi Handlowego można odnaleźć produkty i usługi bankowe, takie jak: rachunki bankowe, rachunki oszczędnościowe, lokaty, kredyty gotówkowe i hipoteczne. Dodatkowo klienci banku mogą korzystać z rozwiązań oferowanych przez Dom Maklerski Banku Handlowego S.A. oraz produktów dostarczanych przez Handlowy Leasing Sp. z o.o.

Sesje przelewów w Citi Handlowy

Sesje wychodzące

1 sesja 08:00
2 sesja 12:00
3 sesja 15:30

Sesje przychodzące

1 sesja10:30
2 sesja12:00
3 sesja17:30