Citi Handlowy

Historia City Handlowego sięga XIX wieku, kiedy to w 1870 roku, z inicjatywy Leopolda Kronenberga, powstał jeden z najstarszych komercyjnych banków w Polsce i Europie. Działający nawet w okresie dwóch Wojen Światowych, Bank Handlowy S.A. w 2001 roku połączył się z Citibankiem (Poland) S.A. dając w ten sposób początek jednej z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju.

Grupa Citi, jako globalna instytucja finansowa, działa w ponad 160 krajach i prowadzi około 200 milionów rachunków. Wśród stałych klientów Grupy Citi, znajdują się zarówno klienci detaliczni, korporacyjni, rządowi, jak i instytucjonalni, którzy mogą korzystać z licznych produktów i usług w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

W ofercie Citi Handlowego można odnaleźć produkty i usługi bankowe, takie jak: rachunki bankowe, rachunki oszczędnościowe, lokaty, kredyty gotówkowe i hipoteczne. Dodatkowo klienci banku mogą korzystać z rozwiązań oferowanych przez Dom Maklerski Banku Handlowego S.A. oraz produktów dostarczanych przez Handlowy Leasing Sp. z o.o.

Sesje Elixir w Citi Handlowy

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 08:00 12:00 15:30
Sesje przychodzące10:3014:3017:30

Przeanalizowane konta w Citi Handlowy

Citi Handlowy - Citi Priority
konto osobiste

Konto Osobiste Citi Priority w Citi Handlowym, to znacznie więcej niż tylko rachunek osobisty. To swoistego rodzaju, kompleksowa oferta usług bankowych dedykowana zamożnym Klientom, którzy poszukują nowoczesnych produktów i usług dostępnych w systemie 24/7, w każdym miejscu na świecie.

Artykuły związane z Citi Handlowy

Oferta Karty Kredytowej Citibank Banku Handlowego to możliwość sięgnięcia po nagrody o łącznej wartości 440 złotych. Osoby które do 31.01.2017 roku podpiszą umowę o kartę w postaci zwrotu rocznego abonamentu Spotify Premium. Dodatkową nagrodą jest voucher do empik.com. 

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze słowniem pojęć finansowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.