DEGIRO

DEGIRO to firma brokerska pochodząca z Holandii, której główna siedziba znajduje się w Amsterdamie. Początki firmy sięgają roku 2008, kiedy to pięciu byłych pracowników Binck Banku połączyło swe siły tworząc firmę skoncentrowaną na profesjonalnej obsłudze rynku inwestycyjnego. Jako broker giełdowy firma działa od 2013 roku. Dziś obecna jest w 18 krajach na całym świecie i zapewnia swoim klientom dostęp do ponad 60 giełd.

Inwestycje dla każdego

DEGIRO uznawany jest za jednego z najlepszych brokerów na całym świecie. Co ważniejsze, jest to firma koncentrująca swe działania nie tylko na stałym poszerzaniu obsługiwanego rynku, ale przede wszystkim na zapewnieniu profesjonalnej obsługi przy możliwie najniższych kosztach. Według danych szacunkowych, wdrożenie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że opłaty pobierane przez DEGIRO są niższe nawet o 80% w stosunku do konkurencyjnych firm. Jest to szczególnie istotne, ponieważ zgodnie z założeniami platformy inwestycyjne mają być dostępne dla każdego klienta, który pragnie zainwestować swoje środki na giełdzie.

Dostęp do ponad 2 milionów produktów

Nowoczesna platforma inwestycyjna pozwala klientom DEGIRO inwestować w każdym dowolnym miejscu na całym świecie. DEGIRO zapewnia dostęp do ponad 60 różnych giełd, daje wybór ponad 2 milionów różnych produktów inwestycyjnych z 30 krajów, a przy tym zapewnia całodobowy dostęp do platformy, przy równoczesnym zachowaniu bardzo niskiego poziomu opłat. To właśnie sprawia, że dziś z usług DEGIRO korzysta już ponad 250 000 inwestorów.