Plus500

Wartość handlowa szacowana na ponad 800 miliardów dolarów i grono klientów liczące przeszło 25 milionów. Plus500 zapewnia dostęp do ok. 2800 instrumentów finansowych z ponad 50 światowych rynków inwestycyjnych. To przekłada się na +300 milionów otwartych pozycji. Co ciekawe, Grupa Plus500 jest sponsorem Chicago Bulls, BSC Young Boys oraz Legii Warszawa.

Od pomysłu po globalny zasięg

Coraz popularniejszy na polskim rynku broker stanowi część globalnej grupy finansowo-technologicznej, która swoje pierwsze kroki zaczęła stawiać w 2008 roku. Spółka zarejestrowana na Cyprze szybko zaczęła zdobywać zagranicznych kontrahentów i dziś (od 2013 roku) jest notowana na rynku głównym Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych i wchodzi w skład indeksu FTSE 250.

Plus500 od samego początku stawia na nowoczesne technologie, które wykorzystuje na rzecz klientów z całego świata. Każdego dnia zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby dostarczane rozwiązania ułatwiały realizację transakcji i wejście do świata inwestycji nowym inwestorom. Zapewnia też solidne wsparcie doświadczonym i profesjonalnym traderom.

Od DEMO po handel opcjami i CFD

To jedna z tych firm, która zapewnia swoim klientom nie tylko dostęp do instrumentów inwestycyjnych (aktualnie ponad 2800) oraz odpowiednich narzędzi, ale i dodatkowe rozwiązania umożliwiające inwestorom stały rozwój. Bardzo dobrze przygotowana baza wiedzy oraz inspiracji (+Insights), a także wersja testowa aplikacji (DEMO) pozwala w łatwy i bezpieczny sposób zapoznać się z możliwościami jakie daje inwestowanie w opcje i kontrakty CFD.

Nowoczesna i funkcjonalna, a przy tym bardzo prosta w obsłudze platforma transakcyjna umożliwia zawieranie kontraktów CFD na: akcje, indeksy, waluty, kryptowaluty, ETF-y oraz towary. Klienci Plus500 mogą również inwestować w opcje (na akcje, indeksy, waluty i towary). Wszystko to w systemie 24/7 z dostępnym wsparciem doświadczonych profesjonalistów.

Dla ciekawych i profesjonalistów

Oferta brokera została zaprojektowana i przygotowana w taki sposób, że z jego usług mogą korzystać zarówno doświadczeni jak i początkujący inwestorzy. Darmowy rachunek, intuicyjna platforma tradingowa, brak prowizji i niskie spready sprawiają, że to rozwiązanie staje się korzystne dla każdego. Klienci Plus500 mają do swojej dyspozycji całkiem dobrze przygotowane zaplecze, które pomaga im lepiej poznać i zrozumieć świat globalnych inwestycji. Spółka przygotowała m.in. Akademię handlową i opcję zarządzania ryzykiem, a także wersję testową (DEMO) dla niedoświadczonych lub niezdecydowanych traderów. To duże ułatwienie szczególnie dla tych osób, które chcą podjąć ryzyko inwestycyjne, jednak nie chcą inwestować na starcie własnych środków. Warto podkreślić, że Plus500 wymaga od swoich klientów relatywnie niewielkiego depozytu. Aby zacząć handel wystarczy 500 złotych. A dla najbardziej zaawansowanych klientów przygotowano Usługę Premium, z mocno spersonalizowanymi rozwiązaniami.