Toyota Bank

Działający na polskim rynku od 2000 roku Toyota Bank Polska S.A. skoncentrowany jest przede wszystkim na finansowaniu zakupu samochodów marki Toyota oraz Lexus. Od blisko 10 lat jego Klienci mogą korzystać także z nowoczesnej platformy bankowości elektronicznej.

Bank z zagranicznym kapitałem

Toyota Bank Polska S.A. stanowiący własność niemieckiej spółki Toyota Kreditbank GmbH obecny jest na polskim rynku od 2000 roku. Przez 7 lat działalności oferta banku skoncentrowana była na źródłach finansowania zakupu samochodów japońskiego koncernu motoryzacyjnego.

W 2007 roku Toyota Bank Polska S.A. uruchomił platformę bankowości elektronicznej wraz z nowymi produktami i usługami z zakresu bankowości uniwersalnej. W ten sposób do kredytów samochodowych dołączono ofertę m.in. rachunków bankowych, kart płatniczych oraz lokat.

Obecnie Toyota Bank Polska S.A. wspólnie z Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Toyota Motor Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation. Filie korporacji znajdują się w ponad 30 krajach na całym świecie, a jej główna działalność skoncentrowana jest na wspieraniu sprzedaży samochodów marek Toyota oraz Lexus.

Nie tylko klasyczne usługi bankowe

Klienci banku mogą korzystać z produktów i usług dedykowanych dla osób prywatnych, firm oraz kierowców. Toyota Bank Polska S.A. oferuje m.in. konta osobiste i firmowe, konta oszczędnościowe, karty płatnicze, lokaty terminowe, plany oszczędnościowe, ubezpieczenia AC, OC, CPI oraz GAP, a także pakiety serwisów assistance. Dodatkowo bank prowadzi program lojalnościowy. 

Sesje przelewów w Toyota Banku

Sesje wychodzące

1 sesja 08:10
2 sesja 12:10
3 sesja 14:40

Sesje przychodzące

1 sesja10:30
2 sesja12:10
3 sesja16:30