Dom Maklerski Banku BPS

Ponad 10 lat doświadczenia, 6 terenowych Punktów Usług Maklerskich, 14 Agentów Firm Inwestycyjnych. Dom Maklerski Banku BPS S.A. to prężnie działająca instytucja finansowa, znajdująca się pod stałym nadzorem Krajowej Komisji Nadzoru Finansowego. Co więcej, stanowi część Grupy Kapitałowej Banku BPS S.A., a akcjonariuszem domu maklerskiego jest Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

Zespół najlepszych specjalistów

Dom Maklerski Banku BPS S.A. to przede wszystkim zespół doświadczonych i doskonałych specjalistów, analityków oraz licencjonowanych maklerów papierów wartościowych. Od samego początku działalności dom maklerski nastawiony był na dynamiczny i stały rozwój, a przy tym jako pierwszy w Polsce wdrożył praktyki według Kanonu Dobrych Praktyk Rynku Finansowego. 

Dom Maklerski Banku BPS S.A. jest członkiem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz uczestnikiem Systemu Rekompensat prowadzonego przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Po niespełna dwóch latach działalności, zdobył tytuł Najlepszego Domu Maklerskiego 2010, według rankingu Najlepszych Domów Maklerskich Rzeczpospolitej. 

Indywidualne podejście do klienta

W Domu Maklerskim Banku BPS S.A. obsługiwani są m.in.: klienci detaliczni, firmy, instytucje, a także banki. W celu zapewnienia najlepszej jakości obsługi, a także ochrony na odpowiednim poziomie, zastosowanie znajduje tzw. klasyfikacja klientów. W ramach przyjętych założeń klienci mogą być przyporządkowani do jednej z trzech kategorii: klient profesjonalny, uprawniony kontrahent oraz klient detaliczny. O przynależności do danej grupy decyduje zespół specjalistów, w oparciu o test sprawdzający wiedzę i doświadczenie klienta. O zmianie grupy może zdecydować również sam klient, składając w tym celu odpowiedni wniosek. Co ważniejsze, każdy klient może liczyć na indywidualne podejście do jego inwestycji. 

W Dom Maklerskim Banku BPS S.A. prowadzone są inwestycje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na rynku New Connect. Instytucja zapewnia kompleksowe usługi zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.