Bank Pekao

Bank Pekao - Opisy kont, promocje i opinie

Bank Pekao SA swoją działalność rozpoczął ponad 85 lat temu, w 1929 roku, przez ten czas tworząc jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowej. Od 1998 roku jest on notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. W 1999 roku pakiet kontrolny Banku posiada UniCredit. To jedna z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych, której oddziały znajdują się w aż 17 krajach. Posiada on sieć 8000 placówek.

Bank PKO SA jest największy w kraju pod względem kapitalizacji rynkowej. Wszelkie usługi oferowane przez Bank poddawane są segmentacji. Jest to instytucja uniwersalna, to znaczy obsługująca klientów wszystkich typów. Bezpośredni kontakt z Bankiem zapewniają doradcy klienta, których misją jest nie tylko kompetentne zaproponowanie najbardziej korzystnych rozwiązań finansowych, ale także zintegrowaniu narzędzi zarządzania sprzedażą. Bank PKO SA obecny jest we wszystkich najbardziej atrakcyjnych segmentach rynku. W 2015 roku Bank doceniony został za wprowadzanie innowacji w dziedzinie bankowości transakcyjnej i zdobył tytuł „Innovators 2015” przyznawany przez magazyn Global Finance. W grupie kapitałowej Pekao znajdują się również dwa domy maklerskie, spółki zajmujące się leasingiem i faktoringiem.

Sesje Elixir w Banku Pekao

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 08:30 12:30 15:00
Sesje przychodzące11:0015:0017:30

Przeanalizowane konta w Banku Pekao

Bank Pekao - Konto Przekorzystne
konto osobiste

Konto Przekorzystne

Pod koniec stycznia br. Bank Pekao S.A. wprowadził do swojej oferty nowy Konto Przekorzystne. Propozycja banku jest atrakcyjna, ponieważ wystarczy zaledwie 500 złotych stałych wpływów, aby konto stało się całkowicie bezpłatne. Do tego klient zyskuje dostęp do szeregu dodatkowych produktów i usług.

Bank Pekao - Konto Przekorzystne Dla Młodych
konto studenckie

Konto Przekorzystne Dla Młodych

Konto Przekorzystne do 26 lat to bezwarunkowo darmowy rachunek osobisty dla młodych klientów Banku Pekao S.A. Poza brakiem opłat za prowadzenie konta, przelewy, użytkowanie karty i wypłaty z bankomatów na całym świecie, młodzi mogą liczyć na pełną ofertę atrakcyjnych produktów i usług, w tym kredyt studencki.

Promocje w Banku Pekao

aktualna promocja

W związku z uruchomieniem nowej aplikacji mobilnej PeoPay w grudniu rozpoczęła się promocja „Nowy PeoPay – aktywuj i polecaj”. Za aktywowanie nowej aplikacji, skuteczne polecenia oraz realizację płatności w Masterpass, zyskać można do 150 zł w formie e-kart na zakupy w empik.com. Promocja trwa do 28 lutego 2018 r.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.