Konto Millennium 360º w Banku Millennium

Konto Millennium 360º w Banku Millennium
Źródło: Millennium Bank

Konto Millennium 360° to odświeżona wersja dobrze znanego Konta 360°. W nowej odsłonie jest bezwarunkowo darmowe, a klienci banku mogą realizować transakcje walutowe bez prowizji. Wystarczy wykonać zaledwie 5 transakcji kartą lub BLIK, aby uniknąć opłaty za użytkowanie karty debetowej oraz realizację wypłat ze wszystkich bankomatów na całym świecie. Godne uwagi są również dodatkowe produkty i usługi. 

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Konto Millennium 360° w skrócie
Konto 0 zł
Karta 0 / 5 / 11 zł
Bankomaty 0 / 1 / 5 zł
Przelew internetowy 0 zł
Płatności mobilne
Aktualne promocje
Konto Millennium 360° w naszych rankingach
Ocena konta:
Wysokość opłat:
Dostęp internetowy i mobilny:
Promocje i premie:
Dodatkowe usługi i korzyści:

Zalety konta:

 • dużą swobodę w darmowych formach przelewów i płatności (przelew tradycyjny, przelew internetowy, przelew na e-mail lub numer telefonu, blik)
 • dostęp do lokat o atrakcyjnym oprocentowaniu
 • dostęp do programu rabatowego zapewniającego korzyści u licznych partnerów
 • dostęp do ubezpieczenia assistance (pakiet medyczny i domowy, który umożliwia skorzystanie z 7 różnych usług w okresie 12 miesięcy)
 • możliwość realizacji transakcji walutowych bez prowizji

Wady konta:

 • brak płatności Google Pay
 • konieczność wykonania transakcji kartą lub BLIK, aby móc uniknąć opłat za użytkowanie karty debetowej oraz bankomatów zewnętrznych

To konto to propozycja uniwersalnego rachunku osobistego dla każdego. Bank Millennium S.A. przekonuje, że to propozycja zainspirowana potrzebami klientów. I patrząc na tę ofertę można stwierdzić, że to jedna z ciekawszych, jakie możemy znaleźć na polskim rynku bankowym. 

Wraz z odświeżeniem oferty konta pojawiło się kilka atrakcyjnych produktów i usług. I tak oto z darmowym kontem zyskujesz również możliwość realizowania transakcji walutowych, bez prowizji. Co więcej, transakcja przeliczana jest według bankowego kursu walut. Dodatkowo nie musisz martwić się o dodatkowe opłaty, gdy korzystasz z obcych bankomatów. I nie ma znaczenia czy korzystasz z nich w Polsce czy poza jej granicami. 

Bank Millennium sporo wysiłku wkłada również w promocję programu typu cashback. Z Goodie dosłownie każdy może oszczędzać na zakupach u ulubionych sprzedawców. 

Opłaty i prowizje konta Millennium 360°

Nowa propozycja rachunku osobistego w Banku Millennium jest w 100% darmowa. I to bezwarunkowo. Bezpłatnie otworzysz konto i możesz z niego korzystać, bez konieczności spełnienia jakichkolwiek warunków specjalnych. Oczywiście wydanie karty debetowej również jest zwolnione z opłat. Musisz pamiętać jedynie o tym, aby realizować bezgotówkowe transakcje kartą. Wystarczy wykonać zaledwie 5 transakcji w danym okresie rozliczeniowym, aby bank nie naliczył opłaty (11 złotych miesięcznie) za użytkowanie karty.

Spełniając warunek aktywności (realizując 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie) zyskujemy również dostęp do bezpłatnych bankomatów w Polsce i poza jej granicami. Jeżeli z jakiegoś powodu nie wykonasz wymaganych transakcji, wówczas korzystanie z obcych bankomatów (tych w Polsce i za granicą) obciążone jest opłatą w wysokości 5 złotych.

Korzystając z konta Millennium 360° nie płacisz za przelewy krajowe oraz SEPA realizowane w Millenet oraz przy użyciu aplikacji mobilnej. Darmowe są również przelewy BLIK, na SMS oraz na adres e-mail.

Ciekawym udogodnieniem jest możliwość realizacji transakcji walutowych kartą, bez dodatkowej prowizji banku. Miesięczny limit to równowartość 1000 złotych (do transakcji powyżej tej kwoty doliczana jest prowizja w wysokości 2%). Jeżeli to dla Ciebie za mało, możesz skorzystać z odpłatnego Pakietu Walutowego. Za taki pakiet zapłacisz 9,90 złotych tygodniowo. 

Chcąc wpłacić lub wypłacić gotówkę w oddziale bankowym musisz się liczyć z dodatkową opłatą, która wynosi 11 złotych.

Więcej informacji o kosztach związanych z użytkowaniem konta Millennium 360° znajdziesz w tabeli opłat i prowizji, udostępnionej na stronie Banku Millennium S.A.

Podstawowe informacje

Aplikacja mobilnaTak
Opłata za otwarcie konta

0 zł

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł

Karty

Typ karty płatniczej
 • Visa Millennium 360°
 • Mastercard Millennium 360°
Funkcjonalności karty
 • realizacja płatności zbliżeniowych
 • realizacja płatności internetowych
 • cashback
 • zabezpieczenie 3D Secure
Opłata za wydanie karty

0 zł

Miesięczna opłata za kartę
 • 0 zł po spełnieniu warunku aktywności:
  • dla osób 18 - 26 lat - wykonanie 1 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu
  • dla osób powyżej 26 lat - wykonanie 5 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu
 • 5 zł – dla osób w wieku 18-26 lat
 • 11 zł – dla osób powyżej 26 lat
Płatności mobilne

Bankomaty

Wypłata gotówki w bankomatach w Polsce
 • 0 zł w bankomatach Banku Millennium
 • 0 zł w pozostałych bankomatach po spełnieniu warunku aktywności:
  • dla osób 18 - 26 lat - wykonanie 1 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu
  • dla osób powyżej 26 lat - wykonanie 5 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu
 • 1 zł w bankomatach Santander Bank Polska oraz Planet Cash
 • 5 zł w pozostałych bankomatach
Wypłata gotówki w bankomatach Blikiem

0 zł

Wypłata gotówki w bankomatach za granicą

5 zł + 2% za przewalutowanie dla kwot powyżej 1000 zł / miesięcznie

bank nie pobiera opłat, po spełnieniu warunku aktywności: wykonanie 5 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu

Wpłata gotówki we wpłatomacie

0 zł

Przelewy i zlecenia

Przelew krajowy

0 zł

Przelew natychmiastowy

9,90 zł

Przelew na telefon BLIK

0 zł

Przelew europejski SEPA

0 zł, spread 5,8%

Przelew zagraniczny SWIFT

0,5% (min. 20 zł max. 125 zł) kwoty przelewu

Zlecenie stałe

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Przejdź na stronę banku

Dodatkowe produkty i usługi

Jeżeli jesteś klientem Banku Millennium S.A. zyskujesz dostęp do bogatego pakietu produktów i usług dodatkowych. Do szczególnie polecanych należą m.in.:

 1. Zwroty za zakupy – program stworzony z myślą o klientach Banku Millennium (i nie tylko), w którym zyskasz zwrot części wydatków u partnerów programu. Od niedawna Bank Millennium intensywnie promuje program Goodie (mogą z niego korzystać także osoby niebędące klientami Banku Millennium), dzięki któremu zyskasz nawet do 25% zwrotu. 
 2. Program Lubię to polecam – możliwość zyskania atrakcyjnych nagród w zamian za skuteczne polecenia rachunków w Banku Millennium S.A.  
 3. Pakiet Bardzo Pomocny - to indywidualne ubezpieczenie assistance, które przez 3 miesiące dostępne jest bez dodatkowych opłat. W ramach pakietu możesz skorzystać, aż 7 razy w ciągu roku z usług specjalistów, takich jak: hydraulik, elektryk, ślusarz, pomoc IT, czy też pomoc medyczna (wizyta domowa lekarza i/lub pielęgniarki).
 4. Bezpłatne przelewy na e-mail lub numer telefonu – w prosty i wygodny sposób zrobisz przelew do znajomego, nawet bez znajomości numeru rachunku bankowego odbiorcy. 
 5. Manager Finansów, czyli funkcjonalne narzędzie wspierające efektywne zarządzanie domowym budżetem. Dokładna analiza wpływów i wydatków pozwala przygotować efektywny plan realizacji bieżących wydatków, a także pomaga przygotować optymalny plan oszczędzania. 
 6. Happy Hours – to swoistego rodzaju loteria, w której zyskać można podwyższone o 0,25% oprocentowanie na lokacie terminowej, zakładanej na okres od 32 do 61 dni. Wyższe oprocentowanie obejmuje wpłaty od 500 złotych do 20000 złotych. Z oferty Happy Hours możesz skorzystać przez Millenet lub aplikację mobilną. 
 7. Pakiet Walutowy – bardzo praktyczne rozwiązanie, gdy często podróżujesz poza granicami Polski. Korzystając z tego pakietu nie musisz się obawiać dodatkowych kosztów związanych z realizacją transakcji walutowych kartą. 
 8. Konto walutowe dostępne dla: EUR, USD, GBP lub CHF. Wygodne rozwiązanie dla osób spłacających kredyt w obcej walucie, prowadzących lokatę Millennium (w USD, EUR lub GBP), czy też wykonujących regularne przelewy pomiędzy zagranicznymi rachunkami. Konto walutowe ogranicza straty związane ze zmianą kursów walut, a także zwiększa zyski z oszczędności prowadzonych w walucie. Do rachunku walutowego prowadzonego w euro możesz zamówić kartę debetową Mastercard Voyager, która pozwala uniknąć opłat za przewalutowanie transakcji walutowych. 
 9. Karta kredytowa – oferta dostępna w 4 wariantach i oprocentowanie RRSO na poziomie ok. 20% w skali roku. Okres bezodsetkowy to nawet 51 dni. Wybierając kartę kredytową w Banku Millennium S.A. 
 10. Konto Oszczędnościowe Profit – konto oszczędnościowe pozwalające na elastyczny dostęp do zgromadzonych środków, bez utraty naliczonych odsetek. Przez 60 dni Twoje środki będą objęte promocyjnym oprocentowaniem na poziomie 2,5% (dla salda do 200 000 złotych). Standardowe oprocentowanie wynosi od 0,75% do 1,5%, w zależności od zgromadzonych na koncie środków. 
 11. Płatności mobilne – proste, wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które umożliwia realizację płatności zbliżeniowych za pomocą telefonu lub BLIKiem, które udostępnione są w ramach aplikacji mobilnej Banku Millennium S.A. 
 12. Kredyty i pożyczki – bogaty wybór produktów finansowych, w tym pożyczki i kredyty gotówkowe, a także kredyt hipoteczny. 

360° dla młodych 

Nowa odsłona rachunku osobistego dla młodych użytkowników (w wieku od 18 do 26 lat) niemal niczym nie różni się od podstawowej wersji konta Millennium 360°. Wszystkie funkcjonalności i usługi są w pełni dostępne. 

Bank Millennium S.A. przygotował jednak pewne udogodnienie dla młodszych użytkowników konta Millennium 360°. Osoby mające mniej niż 26 lat mogą uzyskać preferencyjne warunki korzystania z karty debetowej (w tym darmowe korzystanie ze wszystkich bankomatów na świecie), w zamian za realizację tylko jednej transakcji bezgotówkowej kartą w danym okresie rozliczeniowym. Jeżeli warunek aktywności nie zostanie spełniony, wówczas bank pobiera opłatę 5 złotych (zamiast 11 złotych) za użytkowanie karty debetowej.

W ofercie banku pozostało Konto 360° Junior, które dostępne jest już od 1 dnia życia dziecka. Bank oferuje rachunek dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: od 0 do 6 lat, od 7 do 12 lat oraz od 13 do 17 lat. Wraz z dorastaniem dziecka zmieniają się jego potrzeby, a tym samym bank udostępnia młodemu klientowi kolejne funkcjonalności: 

 • mając małe dziecko możesz odkładać na jego konto środki, a także skorzystać z promocyjnego procentowania środków na Koncie Oszczędnościowym Profit;
 • jeżeli Twoje dziecko ma już 7 lat, może korzystać z aplikacji mobilnej (dopasowanej do jego wieku) oraz karty debetowej (zarządzanej przez Ciebie);
 • kiedy Twoje dziecko ukończy 12 lat, zyska dostęp do bankowości internetowej Millenet, a także bardziej „dorosłej” wersji aplikacji mobilnej. 

Już od 7. roku życia dziecko będzie mogło realizować płatności zbliżeniowe telefonem i BLIK-iem, a także przesłać wiadomość z prośbą o kieszonkowe (dodatkowa funkcja dostępna w aplikacji dla najmłodszych).

Załóż konto w 15 minut 

Bank Millennium umożliwia swoim przyszłym klientom zawarcie umowy w dogodny dla nich sposób. Można to zrobić tradycyjnie – w oddziale bankowym lub zdalnie, korzystając z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. 

 1. Wypełnić wniosek dostępny na stronie banku
 2. Wybierz sposób zawarcia umowy: online, przez aplikację mobilną lub w oddziale banku.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcją widoczną na ekranie, np.: 
  • chcąc założyć konto online, wykonaj przelew z własnego rachunku w innym banku;
  • chcesz skorzystać z aplikacji mobilnej? – prześlij skan dowodu osobistego, a także film z nagraniem Twojej twarzy (tzw. weryfikacja biometryczna);
  • jeżeli wolisz podpisać umowę w placówce bankowej, wybierz oddział, w którym będą czekać na Ciebie gotowe dokumenty. Umowę możesz podpisać nawet tego samego dnia (o ile jest to dzień roboczy).

Obiektywnie o koncie Millennium 360°

Podsumowując, oferta nowego rachunku osobistego w Banku Millennium S.A. jest bardzo ciekawą propozycją dla każdego, kto poszukuje funkcjonalnego i nowoczesnego konta. Aplikacja mobilna oraz bankowość internetowa Millenet pozwalają na wygodne i samodzielne realizowanie transakcji bankowych, o dowolnej porze. Korzystnym jest również to, że młode osoby mogą korzystać z darmowej karty debetowej i bankomatów na całym świecie, w zamian za realizację zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Nie ma również potrzeby zakładania odrębnej karty walutowej, ponieważ bank umożliwia realizację takich transakcji bez konieczności ponoszenia kosztów dodatkowej prowizji. 

Atutem oferty banku jest również możliwość założenia odrębnego konta dla dziecka, już od pierwszego dnia jego życia. Warto również zwrócić uwagę na mocno rozbudowany pakiet produktów i usług dodatkowych, w tym produktów oszczędnościowych, kredytowych i ubezpieczeniowych.

Najczęściej zadawane pytania

Aby założyć konto w banku Millennium potrzebujesz zaledwie kilka minut.

 1. Prześlij wniosek np. przez stronę:
 2. Wybierz sposób zawarcia umowy: online, przez aplikację mobilną lub w oddziale banku.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcją widoczną na ekranie, np. chcąc założyć konto online, wykonaj przelew z własnego rachunku w innym banku, zawierając umowę przez aplikację musisz przesłać skan dowodu, a także nagranie swojej twarzy.

0 złotych. Konto Millennium 360° jest bezwarunkowo darmowe. Nie płacisz za jego uruchomienie, ani użytkowanie.

Nie, karta debetowa nie jest wymagana, aby móc korzystać z rachunku osobistego. 

Karta wydawana jest za darmo. Aby móc korzystać z darmowej karty należy zrealizować co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIK (wymagana jest jedna transakcja w przypadku klientów mających od 18 do 26 lat). 

Standardowa opłata za kartę to 11 złotych (dla osób powyżej 26. roku życia) lub 5 złotych (dla klientów w wieku 18-26 lat), jeżeli nie zostaną spełnione warunki zwolnienia z tej opłaty.

Wszystkie wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą są darmowe, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym zostało wykonanych co najmniej 5 transakcji (lub 1, gdy właściciel konta ma 18-26 lat) bezgotówkowych (BLIK lub kartą debetową).

Opłata za użytkowanie bankomatów obcych (krajowych i zagranicznych) przy braku zrealizowanych transakcji wynosi 5 złotych oraz 1 złoty w bankomatach Santander Banku oraz Planet Cash).

W Banku Millennium klienci mogą korzystać z płatności mobilnych, takich jak: BLIK (w aplikacji mobilnej), Google Pay, Apple Pay, płatności zbliżeniowe telefonem (wymagany jest system Android 4.4 lub wyższy, a także komunikacja NFC), płatności zegarkiem (Apple Watch oraz Sony SmartWatch 2).

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Opinie o Koncie Millennium 360º w Millennium Banku

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!