Kim jesteśmy?

Naszą dumą jest zespół doświadczonych ekspertów finansowych, którzy od 8 lat dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Staramy się, aby nasz serwis był  wiarygodnym źródłem informacji, pomagającym użytkownikom w świadomym zarządzaniu finansami.

Kontomaniak.pl każdego roku przyciąga milion użytkowników w poszukiwaniu rzetelnych danych i porad. Wierzymy, że każda dobra decyzja finansowa zaczyna się od solidnej wiedzy. Dlatego nieustannie dbamy o to, by nasze poradniki były aktualne, precyzyjne i praktyczne.

1 milion
osób odwiedza nas rocznie
8 lat
jesteśmy już z Wami
250+
artykułów z wiedzą ekspercką
650+
przeanalizowanych promocji
400+
przeanalizowanych produktów

Nasza misja

Nasza misja koncentruje się na dostarczaniu rzetelnych, praktycznych informacji i porad z dziedziny finansów osobistych i firmowych. Wszystko to robimy z myślą o naszych czytelnikach. Stawiamy na edukację finansową, która umożliwia każdemu podejmowanie świadomych i korzystnych decyzji finansowych. 

Staramy się, aby użytkownik czuł się pewnie i kompetentnie w świecie finansów, niezależnie od tego, czy chodzi o wybór konta bankowego, zrozumienie kredytów, czy strategii inwestycyjnych. Wszystkie nasze działania mają na celu zapewnienie naszym użytkownikom narzędzi i wiedzy, które prowadzą do finansowej niezależności i lepszej przyszłości.

Nasza misja

Nasza ekipa

Anna Błażejewska-Płachecka
O pieniądzach należy mówić, a kwestie finansowe uważam za podstawę edukacji. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie efektywnie zarządzać budżetem, pomnażać oszczędności czy zabezpieczyć własną przysdzłość. A przede wszystkim możemy świadomie korzystać z produktów finansowych.
Łukasz Głębocki
Uważam, że kwestie finansowe są niezwykle ważne. Dotyczą każdego z nas. Kluczem jest rozsądne gospodarowanie zasobami oraz postępowanie w ten sposób, aby bez zadłużenia poprawiać swoją sytuację życiową i płynnie iść naprzód. Niezwykle ważna w tym kontekście jest wiedza na temat mechanizmów rządzących rynkiem finansowym oraz specyfiki usług bankowych.
Żaneta Baran-Bargieł
Od dawna chętnie śledzę wszelkie newsy z rynku finansowego i inwestycyjnego. Zazwyczaj analizuję oferty bankowe i wyszukuję najlepsze promocje. Wszystko to ubieram w mniej lub bardziej zgrabne treści, aby pomóc Wam szybciej i łatwiej podejmować decyzje dotyczące wyboru odpowiedniego banku oraz konta.