Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

W kwietniu br. w ofercie BNP Paribas pojawił się nowy rachunek osobisty. Konto Otwarte na Ciebie jest prostym, funkcjonalnym i tanim rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje rachunku bankowego zapewniającego dostęp do bogatego wachlarza dodatkowych produktów i usług.

Bezwarunkowo darmowe i nowoczesne konto dla każdego 

Proste w obsłudze, z dostępem przez Internet i aplikację mobilną, doskonale sprawdzające się w przypadku osób nastawionych na samodzielną obsługę podstawowych transakcji bankowych. W przypadku Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku, wydanie Karty Otwartej na Dzisiaj, a także realizację przelewów w systemie bankowości internetowej i mobilnej. Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie trzech typów kart płatniczych, co pozwala każdemu klientowi zachować ich optymalny dobór.

Charakterystyczne i najważniejsze cechy konta, można ująć w kilku punktach:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej, do wyboru 3 karty: Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard, Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard, Karta Otwarta na Świat Mastercard;
 • brak opłat za używanie Karty Otwartej na Dzisiaj (przy realizacji minimum 1 transakcji miesięcznie, standardowa opłata za kartę wynosi 3 złote);
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za realizację stałych zleceń przelewów;
 • brak opłat za polecenia zapłaty;
 • 5 złotych za realizację przelewów natychmiastowych;
 • 5 złotych za przelewy SEPA;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash za pomocą Karty Otwarta na Dzisiaj (5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów, jeżeli posiadacz rachunku ukończył 26. lat);
 • brak opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance (10 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów) przy realizacji transakcji Kartą Otwartą na Dzisiaj;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, przy realizacji transakcji kartami Otwarta na eŚwiat oraz Otwarta na Świat;
 • brak opłat za pierwszą wpłatę w miesiącu realizowaną w placówkach banku.

Dodatkowe produkty i usługi

Posiadacze Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas S.A. mogą korzystać także z szeregu różnorodnych produktów i rozwiązań, takich jak:

 1. Karta płatnicza dopasowana do indywidualnych potrzeb – do wyboru są trzy typy kart Mastercard:
  • Karta Otwarta na Dzisiaj – standardowa karta debetowa, której użytkowanie staje się bezpłatne, jeżeli w danym miesiącu rozliczeniowym zostanie wykonana minimum jedna transakcja bezgotówkowa. Za wypłaty z bankomatów poza siecią BNP Paribas oraz Planet Cash naliczana jest opłata w wysokości 5 złotych (w przypadku osób poniżej 26. roku życia bank nie nalicza opłat za korzystanie ze wszystkich bankomatów w całej Polsce);
  • Karta Otwarta na eŚwiat – karta stworzona z myślą o zwolennikach internetowych zakupów. Karta objęta jest darmowym ubezpieczeniem „CYBER pomoc” chroniącym tożsamość posiadacza rachunku, a także dane znajdujące się w komputerze (jeżeli dojdzie do jego awarii). Realizacja wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce jest wolna od opłat. 
  • Karta Otwarta na Świat – idealne rozwiązanie dla osób często podróżujących. Wraz z kartą klient otrzymuje bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”, a transakcje realizowane w ok. 160 walutach wolne są od opłat związanych z kosztami przewalutowania transakcji. Posiadacz Karty Otwartej na Świat może bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów w całej Polsce, a także z bankomatów Grupy BNP i Global Alliance za granicą.
 2. Konta oszczędnościowe – do wyboru: Konto Dobrze Oszczędnościowe z miesięczną kapitalizacją odsetek i oprocentowaniem 0,50% w skali roku, Rachunek Sejf z oprocentowaniem na poziomie 0,50% w skali roku, a także konto oszczędnościowe Wymarzony Cel (oprocentowanie do 0,9% w skali roku). W każdym przypadku klient zachowuje pełną swobodę w zakresie wpłat i wypłat środków na rachunku oszczędnościowych, bez utraty naliczonych już odsetek. 
 3. Lokaty – bogaty wybór różnorodnych lokat terminowych, takich jak: Lokata Pl@neta z oprocentowaniem do 0,80% w skali roku, Lokata Promocyjna (do 1,30% w skali roku), Lokata Progresywna zakładana na 12 miesięcy z oprocentowaniem na poziomie 1% w skali roku i oprocentowaniem do 3% w ostatnim miesiącu, a także lokaty standardowe prowadzone w złotych, euro lub dolarach. 
 4. Kredyty – szeroki wybór wszelkiego typu kredytów i pożyczek, począwszy od kredytów gotówkowych, przez kredyty samochodowe, konsolidacyjne na kredytach hipotecznych i odnawialnych kończąc. 
 5. Ubezpieczenia – możliwość skorzystania z dowolnego ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia komunikacyjnego czy też chroniącego różnego typu ruchomości i nieruchomości.
 6. Pl@net i Mobile Pl@net – system nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, zapewniający wygodny i szybki dostęp do konta, a także dodatkowych funkcjonalności, takich jak program ułatwiający zarządzanie własnymi finansami, powiadomienia o nowych promocjach i zmianach bankowych, system wygodnych płatności itp.  
 7. Płatności mobilneGoogle Pay, Apple Pay lub BLIK, czyli specjalne aplikacje na telefon, dzięki którym za wszelkie transakcje bezgotówkowe można zapłacić za pomocą smartfona.

Internet na Świat – XOXO WiFi

Nowi klienci banku, którzy w terminie do 31 grudnia 2019 roku (lub do momentu wyczerpania puli 5000 nagród) uruchomią Konto Otwarte na Ciebie razem z Kartą Otwartą na Świat, mogą skorzystać z bezpłatnego routera, który zapewnia połączenie internetowe w ponad 70 krajach na całym świecie.

Obiektywnie o Koncie Otwartym na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas S.A. to jedna z lepszych ofert dostępnych na polskim rynku. Konto jest w pełni bezpłatne, realizacji przelewów w systemie bankowości internetowej oraz mobilnej jest wolna od opłat, a za wydanie i użytkowanie karty płatniczej bank nie pobiera opłat. Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie do oferty trzech typów kart debetowych. Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard, Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard są na tyle urozmaicone, że każdy klient powinien z łatwością dokonać wyboru optymalnie dopasowanego własnych potrzeb.

Otwórz konto z premią 250 zł

Otwórz konto

Opinie użytkowników