Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to odświeżona propozycja rachunku osobistego w BNP Paribas, przygotowane z myślą o klienta aktywnych w sieci oraz dużo podróżujących. Znajdziemy tu dedykowane rozwiązania takie jak ubezpieczenia „Cyber Pomoc” czy karty walutowe.

Konto Otwarte na Ciebie w skrócie
Konto 0 / 2,5 zł
Karta 0 / 2 / 7 zł
Bankomaty 0 / 7 zł
Przelew internetowy 0 zł
Płatności mobilne
Aktualne promocje
Konto Otwarte na Ciebie w naszych rankingach
Ocena konta:
Wysokość opłat:
Dostęp internetowy i mobilny:
Promocje i premie:
Dodatkowe usługi i korzyści:

Zalety konta:

 • Bezpłatne prowadzenie konta bez wymogów do spełnienia
 • Ciekawa oferta dla podróżujących oraz aktywnych w sieci
 • Płatności mobilne — Apple Pay, Google Pay, BLIK
 • Bankowość online i mobilna na wysokim poziomie
 • Karta walutowa do konta z ubezpieczeniem od rezygnacji z podróży

Wady konta:

 • karta debetowa płatna, jeżeli nie spełnisz odpowiednich warunków
 • wypłaty z bankomatów obcych sieci obciążone są opłatami

Konto Otwarte na Ciebie ma dostosowywać się do naszych potrzeb. O ile samo konto jest bardzo przejrzystym produktem, które trafi w gusta większości klientów, to faktyczna personalizacja i dopasowanie do naszych wymagań zaczyna się przy wyborze karty płatniczej. Do wyboru są trzy wersje karty Mastercard, które w dużej mierze definiują to, jak z konta mamy zamiar korzystać.

Pierwszą i wydaje się najbardziej podstawową jest karta Otwarta na Dzisiaj. Najtańsza w ofercie, ale nie oferująca dodatkowych ubezpieczeń. Gotowe rozwiązanie dla oczekujących najoszczędniejszej opcji. Dwie pozostałe to karty Otwarte na Świat oraz eŚwiat. Pierwsza jak nazwa wskazuje, to propozycja dla podróżujących po całym świecie, przez co oferuje najlepsze warunki dotyczące wypłat za granicą czy przewalutowania środków. Druga to opcja dla aktywnych użytkowników sieci, dla których przygotowane zostało specjalne ubezpieczenie chroniące od nieautoryzowanych transakcji czy problemów z niedostarczeniem produktu zamówionego przez Internet.

Całość oferty przygotowana jest w bardzo przejrzysty sposób. Tam, gdzie ma być darmowo faktycznie jest, a w miejscach, gdzie występują dodatkowe opłaty, są one w czytelny oraz uczciwy sposób przedstawione. Nowoczesna bankowość internetowa i mobilna, oraz dodatkowe usługi dostępne tylko z poziomu aplikacji (lokata, ubezpieczenie) pozwolą czuć się dopieszczonym również w kwestii nowoczesnych rozwiązań. Konto Otwarte na Ciebie tworzy całkiem uniwersalną całość, którą faktycznie możemy dopasować do swoich wymagań.

Opłaty i prowizje

Konto Otwarte na Ciebie cechuje się brakiem kosztów prowadzenia rachunku. Darmowe są również przelewy internetowe, mobilne oraz zlecenia stałe. Biorąc pod uwagę brak ukrytych warunków oraz kosztów, konto możemy prowadzić za okrągłe 0 złotych. Sytuacja zmienia się, gdy do konta dobierzemy jedną z trzech dostępnych kart. Jedyną darmową opcją jest karta Otwarta na Dzisiaj, która dla klientów poniżej 26 roku życia, którzy dokonają jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu jest darmowe. W przeciwnym razie tak jak w wypadku pozostałych dwóch kart, z konta zostanie potrącona opłata za obsługę. Darmowe jest natomiast wydanie karty, jak i jej wznowienie po upływie terminu ważności.

Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash jest darmowe. Posiadacze kart Otwartej na Świat oraz eŚwiat mogą również bezpłatnie wypłacać gotówkę w pozostałych bankomatach w Polsce, oraz w Euro na terenie państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego. W przeciwnym razie zostanie naliczona opłata.

Podstawowe informacje

Aplikacja mobilnaTak
Opłata za otwarcie konta

0 zł

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

2,5 zł

0 zł po spełnieniu warunków:

 • zalogowanie się (co najmniej 1 raz) do bankowości GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile w poprzednim miesiącu kalendarzowym
 • wyrażenie zgody marketingowe w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Karty

Typ karty płatniczej
 • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
 • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
 • Karta Otwarta na Świat Mastercard
Funkcjonalności karty
 • realizacja płatności zbliżeniowych
 • realizacja płatności internetowych
 • cashback
 • zabezpieczenie 3D Secure
 • karta wielowalutowa
Opłata za wydanie karty

0 zł

Miesięczna opłata za kartę
 • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard - 7 zł
 • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard - 8 zł
 • Karta Otwarta na Świat Mastercard - 12 zł
Możliwości obniżenia opłaty za kartę: Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard:
 • 0 zł, gdy w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty zostaną wykonane co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe (kartą, której dotyczy opłata);
 • 0 zł, gdy nie ukończyłeś 26. roku życia.
Płatności mobilne

Bankomaty

Wypłata gotówki w bankomatach w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash
 • 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów - opłata nie jest pobierana w przypadku, gdy użytkownik nie ukończył 26. roku życia
 • 0 zł za wypłaty realizowane Kartami Otwarta na eŚwiat i Otwarta na Świat
Wypłata gotówki w bankomatach Blikiem
 • 0 zł - bankomaty BNP Paribas
 • 5 zł - pozostałe bankomaty
Wypłata gotówki w bankomatach za granicą
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance
 • 7 zł za wypłaty EUR w strefie EOG - opłata nie jest pobierana w przypadku, gdy użytkownik nie ukończył 26. roku życia
 • 3%, min. 12 zł z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za wypłaty realizowane Kartami Otwarta na eŚwiat i Otwarta na Świat w bankomatach BNP Paribas, Global Alliance i w strefie EOG
Wpłata gotówki we wpłatomacie
 • 0 zł - we wpłatomatach BNP Paribas
 • 0,5%, min. 10 zł - we wpłatomatach sieci Euronet i Planet Cash
 • 5 zł - we wpłatomatach obcych Blikiem

Przelewy i zlecenia

Przelew krajowy

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Przelew na telefon BLIK

0 zł

Przelew europejski SEPA

5 zł

Przelew zagraniczny SWIFT

0,20% kwoty zlecenia, min. 30 zł, max. 200 zł

Zlecenie stałe

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Przejdź na stronę banku

Usługi oferowane w ramach konta

Usługi oferowane do konta sprawnie domykają całość usług tak, aby tworzyły codzienny wygodny system obsługi naszych finansów, ale przy tym gotowy na nieprzewidziane zdarzenia związane z wyjazdami czy chroniący nas w Internecie. Oto najciekawsze rozwiązania, z których mogą korzystać posiadacze konta Otwartego na Ciebie.

GOonline

Bankowość internetowa oferowana w ramach Konta Otwartego na Ciebie to bardzo przejrzysty oraz intuicyjny panel, który w dodatku daje się dostosować pod nasze wymagania. Mamy możliwość dostosowania tła czy wybierać konto domyślne, które będzie dostępne po zalogowaniu. Transakcjom możemy dodawać tagi, dzięki czemu łatwiej jest je wyszukać później w historii. Wszystkie nasze produkty wyświetlają się na jednym ekranie, co pozwala w łatwy sposób śledzić nasze finanse.

 

GOmobile

W kwestii aplikacji mobilnej trzeba przyznać, że bank odrobił zadanie domowe. Jest elegancko, prosto oraz intuicyjnie, ale przy tym nowocześnie. Możemy logować się za pomocą czytnika linii papilarnych lub FaceID. Aplikacja informuje nas o zdarzeniach na koncie poprzez powiadomienia push, możemy dodawać ulubionych odbiorców oraz sprawdzać saldo konta bez logowania się — możliwy jest podgląd kwotowy lub procentowy.

Z poziomu aplikacji mobilnej dostępna jest również specjalna lokata GOmobile. Co oferuje? Oprocentowanie stałe 1,5% w skali roku i minimalną kwotę już od 1000 złotych. Okres lokacyjny to 3 miesiące.

 

Płatności mobilne

Korzystając z rachunku osobistego w PNB Paribas nie musimy nosić ze sobą karty płatniczej. Dzięki usługom płatności mobilnych Apple Pay, Google Pay czy BLIK możemy wygodnie płacić telefonem, zarówno stacjonarnie, jak i online.

Lokata Na Start

Specjalnie dla nowych klientów przygotowana została o promocyjnym oprocentowaniu 1,8% w skali roku. Minimalna kwota to 3000 złotych, a okres lokacyjny to 3 miesiące. Oferta ważna jest 3 miesiące od otwarcia konta osobistego. Jednak, aby otworzyć taką lokatę należy udać się do oddziału banku.

Konto Dobrze Oszczędnościowe

W ramach uzupełnienia rachunku osobistego możemy przez Internet otworzyć konto oszczędnościowe oprocentowane na poziomie 0,5% w skali roku. Prowadzenie konta jest darmowe, tak samo jak przelewy na konto własne w PNB Paribas. Odsetki kapitalizowane są miesięcznie.

Ubezpieczenie podróżne GOtravel

To bardzo ciekawa propozycja, dla osób często podróżującym lub dla tych, których nagły wyjazd potrafi zaskoczyć. Ubezpieczenie GOtravel zamawiamy oraz opłacamy z poziomu aplikacji mobilnej BNP. Dostępne są warianty dla podróżujących po Europie, jak i po całym świecie. W ramach usługi możemy się od utraty bagażu, zniszczenia sprzętu elektronicznego czy utraty dokumentów. W najwyższym pakiecie otrzymamy OC, które pokryje koszty leczenia do 1 000 000 złotych, a koszt ubezpieczenia zaczyna się od niecałych 6 złotych dziennie.

Bezpłatne Ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”

To ubezpieczenie dedykowane dla posiadaczy karty Otwartej na Świat. Możemy ubiegać się o zwrot kosztów odwołania zarezerwowanej podróży i korzystać z rozbudowanej listy dopuszczalnych powodów rezygnacji. Ubezpieczenie jest darmowe, a zwrotem może być objętych do czterech osób, które podróżują razem z właścicielem karty.

Bezpłatne Ubezpieczenie „Cyber Pomoc”

Ubezpieczenie „Cyber Pomoc” to darmowy produkt dla posiadaczy karty Otwartej na eŚwiat. Zapewnia ochronę aktywnym użytkownikom Internetu, często dokonującym zakupów online. Dzięki ubezpieczeniu zyskujemy ochronę w wypadku bezprawnego dokonywania transakcji przez osobę trzecią czy w wypadku braku dostawy produktu zakupionego przez Internet.

Jak założyć Konto Otwarte na Ciebie

Poza tradycyjną wersją związaną z wycieczką do oddziału konto możemy założyć w całości online. Bez wychodzenia z domu, dzwonienia do oddziału czy wykonywania skomplikowanych operacji. Wystarczy nam do tego dowód osobisty oraz dostęp do Internetu.

 1. Na stronie banku klikamy „załóż konto” i wypełniamy wniosek o konto.
 2. Umowę podpisujemy poprzez SMS z unikalnym kodem.
 3. Tuż po aktywacji rachunku na nasz adres e-mail zostanie wysłana umowa, w której znajdziemy dane do logowania w bankowości internetowej.
 4. Po kilku dniach odwiedzi nas kurier, aby potwierdzić tożsamość oraz wydać kartę płatniczą.

Obiektywnie o Koncie Otwartym na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie to zdecydowanie oferta, której warto przyjrzeć się bliżej.

Po pierwsze, to w pełni darmowe konto, które oferuje faktycznie bezpłatną obsługę łącznie z przelewami 
i zleceniami stałymi.

Po drugie, ciekawym rozwiązaniem jest przeniesienie opcji dostosowania oferty na dobór odpowiedniej karty płatniczej Mastercard. Konto zdecydowanie godne polecenia osobom otwartym na nowe technologie, o czym świadczą rozwinięte płatności mobilne czy logowanie biometryczne do aplikacji. Konto skusi również osoby robiące często zakupy oraz tym sporo podróżujących po świecie i płacące w różnych walutach. Przygotowane dla nich darmowe ubezpieczenia będą faktycznie atrakcyjną ofertą, która może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie.

Najczęściej zadawane pytania

Do założenia konta przez Internet potrzebujesz tylko swój dowód osobisty. Wypełniasz formularz, a umowę podpisujesz poprzez specjalny kod SMS. Dane do logowania otrzymasz w umowie na skrzynkę e-mail, tuż po otwarciu rachunku. Następnie, gdy odwiedzi Cię kurier, będzie musiał tylko potwierdzić Twoją tożsamość i wyda kartę płatniczą.

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe, bez ukrytych kosztów i warunków. Karty to natomiast koszt od 6 do 10 złotych miesięcznie w zależności od wybranego wariantu. Karta Otwarta na Dzisiaj to 0 złotych dla klientów do 26 roku życia, którzy dokonali jednej bezgotówkowej transakcji w poprzedzającym miesiącu. W przeciwnym razie kosztować nas będzie 3 złote miesięcznie.

Karta do konta nie jest wymagana.

Wypłata gotówki w bankomatach w Polsce jest darmowe. Zarówno w BNP Paribas Bank, Planet Cash, ale też we wszystkich pozostałych. Wypłaty za granicą są darmowe w bankomatach Grupy BNP Paribas oraz Global Alliance, w pozostałych to opłata 5 lub 10 złotych, w zależności od posiadanej karty.

Posiadając Konto Otwarte możesz dokonywać płatności mobilnych poprzez Apple Pay, Google Pay oraz BLIK.

Informacje o BNP Paribas

Bank BNP Paribas to uniwersalny bank, który notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmuje pozycję lidera bankowości w segmencie rolno-spożywczym oraz w segmencie kredytów konsumpcyjnych. Bank w 2015 roku zajmował jedenastą pozycję w kraju pod względem wielkości aktywów.

Konta, promocje i opinie w BNP Paribas
Więcej o BNP Paribas

Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  klientka
  Nie polecam banku! od prawie dwóch tygodni nie mogę wykonać płatności kartą, ani pobrać pieniędzy z bankomatu. Infolinia tłumaczy się awarią i zaleca użycie blika. Nie w każdym sklepie jestem w stanie wykonać płatność przy użyciu blika. Za wypłatę pieniędzy z bankomatu przy jego użyciu pobierana jest opłata w wysokości 5zł. A dziś do białej gorączki doprowadził mnie konsultant, który zalecił wymianę karty i dodał że bank ma na to 14 dni. Winno być ekspresowe działanie!!! To awaria w banku!!!
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  tbzx
  Najgorszy bank z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  Monak
  Czy płatność blikiem też zwalnia z opłaty za kartę (Karta Otwarta na Dzisiaj)?
  Odpowiedz
  • Jan Sosnowski
   Redaktor
   Monak
   Niestety, musi być wykonana co najmniej 1 transakcja bezgotówkowa kartą, której dotyczy opłata.
   Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  Klient
  Bank zatrudniajacy wiele osob niekompetentnych. Skandaliczne zarzadzenie wewnetrzne (wg pracownika) wymagajace zgloszenia o wyjezdzie zagranicznym w przypadku checi wykorzystania karty debetowej lub kredytowej za granica. Bez zawiadomienia banku o takim wyjezdzei blokada wszystkich kart bez ostrzezenia. Spotkalo mnie to za granica i nikt z informacji bankowej nie potrafil pomoc. Wyobrazcie sobie taka sytuacje gdy nie macie akurat pod reka gotowki!
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  Madzia
  Polecam konto. To mój trzeci bank i jestem bardzo zadowolona.
  Odpowiedz