Żaneta Baran-Bargieł

O mnie

Świat marketingu i mediów społecznościowych zawodowo zgłębiam od ponad 10 lat. Współpracując z licznymi firmami oraz artystami ubieram w słowa ludzkie emocje, pragnienia i wizje. Podążam za zmieniającymi się trendami, aby pomagać firmom kreować ich pozytywny wizerunek i budować silną więź z ich klientami. Chętnie też tworzę poradniki, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie większości z nas. Wierzę, że to w słowach zaklęta jest prawdziwa moc, która otwiera umysły milionów ludzi. 

A mówiąc o milionach, ukończyłam studia na kierunku Marketing i Zarządzanie, a tuż po obronie znalazłam zatrudnienie w jednym z banków. Szybko okazało się, że sprzedaż produktów finansowych nie jest moją życiową misją. Porzuciłam sztywny uniform i korporacyjny styl życia, aby moje artystyczne zapędy nie zaginęły w odmętach mojego, jednak nieco analitycznego umysłu. Z bankowością nie rozstałam się jednak na dobre. 

Od dawna chętnie śledzę wszelkie newsy z rynku finansowego i inwestycyjnego. Zazwyczaj analizuję oferty bankowe i wyszukuję najlepsze promocje. Wszystko to ubieram w mniej lub bardziej zgrabne treści, aby pomóc Wam szybciej i łatwiej podejmować decyzje dotyczące wyboru odpowiedniego banku oraz konta. 

Prywatnie jestem miłośniczką kryminałów psychologicznych, powieści biograficznych, aromatycznej kawy, gier planszowych, długich spacerów, a także ekscytujących wyścigów na torach kartingowych.

Wykształcenie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketing im. gen. J. Ziętka w Katowicach
Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketing im. gen. J. Ziętka w Katowicach
Marketing i Zarządzanie
Akademia Profesjonalnego Coachingu w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej
Akademia Profesjonalnego Coachingu w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej
Business coaching