Plus Bank

Bank uniwersalny należący do grupy medialno-telekomunikacyjno-finansowej powstał na bazie polskiego kapitału w 1991 roku, jako jeden z pierwszych banków prywatnych. Pod nazwą Plus Bank S.A. działa od 2013 roku oferując swoje usługi zarówno klientom detalicznym, jak i biznesowym.

Bankowość i charytatywność

Z inicjatywy Piotra Bykowskiego w 1991 roku powstał Invest Bank, który w 1999 roku stał się częścią grupy kapitałowej Zygmunta Solorza-Żaka (właściciela m.in. Cyfrowego Polsatu S.A.). 14 lat później bank nawiązał współpracę z firmą Polkomtel (operatorem sieci Plus), zmieniając nazwę na Plus Bank S.A. w grudniu 2013 roku.

Dziś bank koncentruje się na rozwój nowoczesnego rynku usług bankowych, nie rezygnując przy tym z tradycyjnej formy obsługi klientów. Sieć punktów obsługi klientów tworzy blisko 100 oddziałów bankowych, 5 Centrów Korporacyjnych, a także ponad 1200 Punktów Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Plus Bank S.A. angażuje się także w działalność charytatywną, wspierając m.in. Fundację Polsat Dzieciom.

Bogaty wachlarz usług

Oferta Plus Banku S.A. dedykowana jest klientom indywidualnym i instytucjonalnym. Pośród licznych produktów i usług można odnaleźć m.in. rachunki osobiste i firmowe, konta oszczędnościowe, lokaty, kredyty (w tym kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, odnawialne i gotówkowe), karty płatnicze, a także produkty skarbowe. Wśród promowanych usług znajdują się oferty Cyfrowego Polsatu oraz sieci komórkowej Plus. 

Sesje przelewów w Plus Banku

Sesje wychodzące

1 sesja 08:00
2 sesja 11:30
3 sesja 14:00

Sesje przychodzące

1 sesja12:00
2 sesja11:30
3 sesja18:00