OANDA TMS Brokers

W OANDA TMS Brokers S.A. znajdziesz darmowe konto maklerskie, bogatą bazę wiedzy i szkolenia, internetowy kantor wymiany walut oraz nowoczesną platformę transakcyjną z dostępem do ponad 3000 produktów inwestycyjnych. Nie zabrakło również wsparcia doświadczonych specjalistów. Liczne nagrody branżowe potwierdzają wyjątkowość tego podmiotu, który nadzorowany jest przez KNF.

Ponad 20 lat doświadczenia 

OANDA TMS Brokers S.A. to podmiot, który pojawił się na polskim rynku w 2021 roku. Formalnie, ponieważ historia tego brokera w Polsce zaczyna się w 1997 roku. Spółka niemal każdego roku podejmowała działania, które czyniły z niej prawdziwego prekursora w branży. Do kluczowych osiągnieć zaliczyć można wprowadzenie w 2002 roku usługi umożliwiającej obrót kontraktami walutowymi przez Internet. Rok później uruchomiono pierwszą polską platformę informacyjno-transakcyjną TMS Direct2003. 

Od 2004 roku firma posiada zezwolenie Komisji Papierów Wartościowych i Giełd na prowadzenie działalności maklerskiej. Wówczas też powołano do życia Dom Maklerski TMS Brokers S.A., który działał pod tą nazwą do 2021 roku. Połączenie z kanadyjskim liderem rynku walutowego - OANDA Global Corporation rozpoczęło kolejny etap w dynamicznym rozwoju spółki. Pod nową nazwą i z nowym logo broker poszerzył swoją ofertę o nowe instrumenty inwestycyjne, a także został partnerem strategicznym Konferencji Wall Street Zakopane 2022 (organizowanej przez SII).

Wysoki poziom usług i trafność publikowanych analiz znajdują swoje odzwierciedlenie w licznych nagrodach. Broker otrzymał m.in. statuetkę dla najlepszego Brokera CFD Roku 2021, przyznaną przez Invest Cuffs. 

Ponad 3000 produktów inwestycyjnych 

Klienci OANDA TMS Brokers S.A. mogą korzystać z darmowego konta maklerskiego, inwestować w ponad trzy tysiące produktów (w tym: waluty (forex), indeksy giełdowe, surowce, towary, akcje (polskie i amerykańskie), ETF-y oraz kryptowaluty. Nie brakuje również solidnej bazy edukacyjnej, analiz rynkowych, notowań, wsparcia doświadczonych specjalistów, jak również niezbędnych narzędzi inwestora – nowoczesnej i funkcjonalnej platformy inwestycyjnej oraz poręcznej aplikacji mobilnej. 

Przydatnym rozwiązaniem jest również kantor wraz z usługą multiwalutową. Korzystne kursy walut, wielowalutowe konta, przelewy międzynarodowe i prosta w obsłudze platforma transakcyjna to coś, co docenią nie tylko osoby zainteresowane inwestycjami na rynku walutowym. 

Wygodne inwestowanie dla każdego

W OANDA TMS Brokers S.A. swoje miejsce znajdą zarówno osoby doświadczone, jak i te, które dopiero zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w świecie globalnych inwestycji. Darmowy rachunek maklerski i niskie prowizje sprawiają, że tej ofercie trudno się oprzeć. A jeśli nie jesteś przekonany do usług tego brokera, to czeka na Ciebie rachunek w wersji DEMO z wirtualnym saldem na poziomie 50 000 złotych. I co ważniejsze, swoje konto maklerskie założysz w ok. 8 minut, bez wychodzenia z domu.