Credit Agricole

Credit Agricole - Opisy kont, promocje i opinie

Jeden z liderów na rynku kredytów konsumenckich, oferujący bogaty wybór produktów i usług bankowych, dla klientów indywidualnych oraz firm. Posiadający ponad 2 miliony klientów bank, zapewnia profesjonalną obsługę poprzez różne kanały dostępu: bankowość elektroniczną, telefon oraz sieć ponad 460 placówek bankowych.

Historia Credit Agricole Bank Polska S.A. bierze swój początek w 1991 roku, a jego fundamenty zbudowano na bazie Banku Świętokrzyskiego S.A oraz wrocławskiej spółki Lukas. W 1998 roku spółka Lukas przejęła Bank Świętokrzyski, zmieniając nazwę na Lukas Bank Świętokrzyski S.A. W 2000 roku bank uruchomił usługę e-Bank umożliwiającą korzystanie z rachunku bankowego przez Internet, a rok później, francuska  grupa finansowa Crédit Agricole objęła 75% jego akcji. W tym samym roku bank zmienił nazwę na Lukas Bank SA, by w 2011 roku przyjąć obecną nazwę - Credit Agricole Bank Polska S.A.

Na przestrzeni kolejnych lat bank prowadził dynamiczną politykę rozwoju i dziś liczy ponad 460 placówek bankowych w całej Polsce, a z jego usług korzysta ponad 2 miliony klientów.

Oferta banku skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych, a także do małych i średnich przedsiębiorstw, korporacji oraz rolników. Zapewniając profesjonalną i kompleksową obsługę, bank dostarcza swoim klientom produkty i usługi, takie jak: konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe i inwestycyjne, ubezpieczenia, kredyty hipoteczne i konsumenckie czy też karty kredytowe.  

Sesje Elixir w Credit Agricole

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 08:00 12:00 14:30
Sesje przychodzące12:0016:0018:00

Przeanalizowane konta w Credit Agricole

Credit Agricole - Konto PROSTOoszczędzające PLUS
konto osobiste

Konto PROSTOoszczędzające PLUS

Konto PROSTOoszczędzające w Credit Agricole to dobry wybór dla osób uzyskujących regularne wpływy na konto i aktywnie korzystających z karty płatniczej. Wystarczy spełnić proste warunki regulaminu, aby korzystać z praktycznie darmowego rachunku osobistego. Przy okazji, można wygrać dodatkową gotówkę.

Promocje w Credit Agricole

promocja

Nowi klienci Credit Agrciole Banku Polskiego S.A. tym razem mogą zdobyć nawet 700 złotych. Za przeniesienie rachunku z innego banku nowy klient otrzyma 100 złotych lub 200 złotych. Dodatkowo, w ramach Programu Poleceń bank przewiduje premie w wysokość 50 złotych za pojedyncze polecenie, z maksymalnym limitem na poziomie 500 złotych.

promocja

Credit Agricole Bank Polski S.A. w najnowszej promocji oferuje nowym Klientom nawet 200 złotych premii, w zamian za zmianę dotychczasowego banku. Aby pozyskać dodatkową gotówkę, należy zawszeć z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową, a także zapewnić regularne wpływy na konto.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.