Zyskaj nawet 500 zł na zakup ETF-ów z WealthSeed

Zyskaj nawet 500 zł na zakup ETF-ów z WealthSeed
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

1500 zł i 2 lata bez opłat z Kontem Mój Biznes w Millennium

2600 zł premii

360 zł premii z eKontem możliwości w mBanku

500 zł premii

Promocja kończy się za 1 miesiąc

360 zł premii z eKontem możliwości w mBanku

650 zł premii i 7% na Moje Cele z eKontem osobistym w mBanku

650 zł premii

promocje bankowe

Pokonaj inflację z WealthSeed i zacznij inwestować. Nie musisz posiadać znacznych zasobów finansowych, a dzięki Programowi Darmowe Inwestowanie zyskasz nawet 500 zł na zakup ETF-ów. Wystarczy, że założysz darmowe konto inwestycyjne i uruchomisz aplikację WealthSeed. Potrzebujesz na to ok. 10 minut i wszystko zrobisz bez wychodzenia z domu lub biura. Program obowiązywać będzie, aż do odwołania, ale Ty już dziś możesz spróbować pomnożyć swoje oszczędności inwestując na międzynarodowym rynku transakcyjnym.

Z WealthSeed inwestowanie staje się prostsze, a przy tym… tańsze. Nie musisz martwić się o wysokie prowizje, a dzięki Programowi Darmowe Inwestowanie masz szansę otrzymać nawet 500 złotych na zakup ETF-ów. Dużą zaletą oferty tego domu maklerskiego jest darmowe konto rozliczeniowe, z którego możesz korzystać jak ze standardowego konta osobistego. Nie musisz się martwić realizacją przelewów pomiędzy swoimi rachunkami, ponieważ opłaty za rachunki czy codzienne zakupy możesz uregulować z konta WealthSeed. 

Program Darmowe Inwestowanie obowiązywać będzie do odwołania, przy czym dom maklerski poinformuje o jego zakończeniu na 3 dni przed jego końcem. 

Zgodnie z regulaminem możesz skorzystać z Programu Darmowe Inwestowanie jeżeli:

 • jesteś pełnoletnią osobą fizyczną;
 • jesteś nowym klientem i nie korzystałeś wcześniej z aplikacji Wealthseed;
 • masz ważny dowód osobisty lub paszport;
 • masz adres zamieszkania na terenie Unii Europejskiej;
 • Twój kraj rezydencji podatkowej znajduje się w obrębie Unii Europejskiej.

Do 500 zł na zakup ETF-ów

W ramach Programu Darmowe Inwestowanie możesz otrzymać od 10 złotych do 500 złotych, które mogą być przeznaczone na zakupy tylko i wyłącznie ETF-ów objętych promocją. 

Rzeczywista kwota dofinansowania zależeć będzie od dnia i godziny rejestracji w aplikacji Wealthseed, a także kolejności przyjętych zgłoszeń. Zgodnie z regulaminem programu, uczestnicy przypisywani będą do jednej z czterech grup: A, B, C lub D. Przydział do określonej grupy wpływa w bezpośredni sposób na przyznaną nagrodę finansową. 

Organizator opublikował na stronie specjalną tabelę, w której można sprawdzić jak kolejność zgłoszeń wpływa na wysokość przyznanych środków. Tabelę z pulami nagród możesz odnaleźć na stronie: https://www.wealthseed.eu/darmowy-instrument-pule

Jak zyskać w Programie Darmowe Inwestowanie?

Jeżeli chcesz zyskać dodatkowe środki na inwestycję w ETF-y, musisz spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Złóż wniosek o darmowe konto inwestycyjne korzystając ze strony WealthSeed.
 2. Zweryfikuj swoją tożsamość poprzez przelew 1 złotego na wskazany rachunek. Pamiętaj o tym, że konto bankowe, z którego wykonujesz przelew, musi być zarejestrowane na Twoje dane osobowe. 
 3. Zainstaluj aplikację WealthSeed i zaloguj się w niej.

  Uwaga! Po zweryfikowaniu danych osobowych oraz uruchomieniu aplikacji mobilnej otrzymasz informację o przyznanych Ci środkach, które możesz wykorzystać na zakup ETF-ów z określonej kategorii.
 4. Po zalogowaniu w aplikacji mobilnej dokonaj wyboru ETF-ów (nie są one widoczne w przeglądarkach internetowych i możesz z nich skorzystać tylko i wyłącznie poprzez aplikację mobilną).

Organizator programu sfinansuje zakup Twoich inwestycji w ciągu 30 dni, od momentu zarejestrowania konta.

O WealthSeed i bezwarunkowo darmowym koncie inwestycyjnym

WealthSeed to FinTech należący do firmy inwestycyjnej - Fair Place Finance S.A. Podmiot ten kontrolowany jest przez Komisję Nadzoru Finansowego i od 2020 roku posiada zezwolenie na prowadzenie działalności maklerskiej. Wszystkie środki finansowe klientów przechowywane są w banku z gwarancją Skarbu Państwa, a wszelkie inwestycje lokowane są na odrębnych kontach prowadzonych przez renomowane instytucje finansowe. Co więcej, aktywa klientów objęte są systemem rekompensat KDPW. 

WealthSeed jest platformą umożliwiającą inwestowanie każdemu. Nie trzeba posiadać znacznych nadwyżek finansowych lub bogatej wiedzy i doświadczenia. Nawet początkujący inwestor może wejść do świata inwestycji wykorzystując ciekawą bazę edukacyjną platformy, a także (a może przede wszystkim) bezwarunkowo darmowe konto prowadzone w trzech walutach – EUR, USD oraz PLN. 

Niewątpliwym atutem WealthSeed jest to, że w pod jedną platformą i aplikacją mobilną znaleźć można cztery usługi – konto maklerskie, doradztwo inwestycyjne, wymianę walut oraz konto osobiste do rozliczeń finansowych. I wszystko to z myślą o inwestorach, którzy chcą ulokować swoje środki w akcje, fundusze ETF lub tradycyjne fundusze inwestycyjne. 

Dlaczego warto skorzystać z WealthSeed:

 • brak opłat za prowadzenie konta w PLN (posiada polski IBAN), EUR oraz USD;
 • konto jest uniwersalne, a tym samym może być wykorzystywane zarówno do realizacji transakcji inwestycyjnych, płatności za rachunki czy codzienne zakupy;
 • wygodna i przejrzysta aplikacja, która ułatwia szybki dostęp do rachunku i inwestycji;
 • brak opłat za użytkowanie karty wielowalutowej (dostępna już niebawem);
 • brak opłat za realizację przelewów na rachunki prowadzone przez polskie banki;
 • brak opłat za wypłaty z wybranych bankomatów w Polsce;
 • tanie płatności kartą za granicą;
 • możliwość dodania karty do ApplePay oraz GooglePay;
 • atrakcyjne kursy wymiany walut – nawet 5 razy taniej niż w bankach;
 • możliwość wymiany walut 34/7;
 • możliwość nabycia ponad 3000 akcji i ETF-ów z rynku międzynarodowego (bez dodatkowych opłat);
 • brak opłat za zakup funduszy inwestycyjnych i obniżenie kosztów stałych nawet o 30%;
 • możliwość inwestowania w akcje notowane na GPW (już niebawem);
 • możliwość składania zleceń 24/7;
 • możliwość nabycia portfela finansowego (zawierający zdywersyfikowany, globalny zestaw produktów inwestycyjnych, stworzonych i zarządzanych przez BlackRock, z jedną, stałą opłatą na poziomie 0,9% rocznie) – Uwaga! Usługa będzie dostępna już niebawem. 

Podsumowanie

WealthSeed i Program Darmowe Inwestowanie to ciekawa propozycja, jeżeli rozważasz inwestowanie w ETF-y. Nie musisz posiadać wysokich nadwyżek finansowych, ponieważ nie ma wymaganych granic finansowania inwestycji. To Ty decydujesz o tym, czy inwestujesz 100 złotych, 1000 złotych czy więcej. Dużym atutem jest darmowe konto inwestycyjne, które z powodzeniem wykorzystasz do realizacji codziennych transakcji. A przy okazji możesz zyskać nawet 500 złotych na zakupy ETF-ów. 

Zalety promocji:

 • darmowe konto rozliczeniowe prowadzone w PLN, EUR i USD, które może służyć do realizacji codziennych transakcji np. za zakupy, rachunki itd.;
 • możliwość zakupu produktów inwestycyjnych bez dodatkowych prowizji;
 • korzystne kursy wymiany walut;
 • edukacja dla inwestorów;
 • ponad 3000 akcji i ETF-ów;
 • możliwość pozyskania ekstra środków na zakup ETF-ów.

Wady promocji:

 • dość skromny wybór ETF-ów objętych promocją;
 • ETF-y dostępne są tylko w aplikacji mobilnej WealthSeed;

Informacje o WealthSeed

WealthSeed to swoistego rodzaju połączenie domu maklerskiego i banku. Wyjątkowa marka powstała z myślą o tym, aby ułatwić Polakom osiągnięcie wolności finansowej, poprzez skuteczne pomnażanie nadwyżek finansowych na globalnym rynku inwestycyjnym.

Konta, promocje i opinie w WealthSeed
Więcej o WealthSeed

Komentarze i opinie o promocji

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!