Lion’s Bank

Kiedy za bankowość prywatną zabiera się Idea Bank S.A., można spodziewać się czegoś więcej niż klasyczna obsługa rachunków, lokat i kart płatniczych. Tak też jest w przypadku Lion’s Banku, który stanowi oddział Idea Banku zajmujący się obsługą klientów w sektorze prywatnym. Zarówno sposób funkcjonowania, jak i oferta banku stworzona została z myślą o wymagających i zamożnych klientach, którzy myślą o bezpiecznej przyszłości finansowej.

Liczy się doświadczenie  

Idea Bank to jeden z tych podmiotów, które na polskim rynku działają już od wielu lat. Bank skoncentrowany od ponad 25 lat na obsłudze klienta biznesowego postanowił zadbać również o finanse klientów indywidualnych. W ten sposób zrodził się pomysł na uruchomienie oddziału bankowości prywatnej, który działa pod nazwą – Lion’s Bank.

Bank zarabiający dla klienta

W Lion’s Banku celem nie jest oszczędzanie, a zarabianie. Taka myśl przewodnia przyświeca wszystkim działaniom podejmowanym w ramach funkcjonowania oddziału Idea Banku. Jest to w pełni naturalne, ponieważ lata doświadczeń w sektorze biznesowym pozwoliły stworzyć korzystną i atrakcyjną ofertę produktów bankowych dostępnych dla klientów indywidualnych. Należy jednak dodać, że jest to oferta dla osób zamożnych, nastawionych na sukcesywne pomnażanie majątku.

W ofercie Lion’s Banku dostępne są konta osobiste (w tym walutowe umożliwiające prowadzenie indywidualnych negocjacji dotyczących kursów walut), karty płatnicze, lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem, a także produkty inwestycyjne. Ciekawym rozwiązaniem jest Lion’s University, czyli specjalny program ułatwiający pomnażanie środków przeznaczonych na edukację dzieci. 

Sesje przelewów w Lion’s Banku

Sesje wychodzące

1 sesja 09:30
2 sesja 13:30
3 sesja 16:00

Sesje przychodzące

1 sesja10:30
2 sesja13:30
3 sesja16:30