WealthSeed

WealthSeed to młoda polska marka, która rewolucjonizuje sektor fintechowy. To wyjątkowe połączenie firmy inwestycyjnej i instytucji płatniczej, która pomaga klientom w efektownym zarządzaniu finansami osobistymi i inwestowaniu. Wszystko po to, aby ułatwić im osiągnięcie wolności finansowej.

WealthSeed to marka stworzona przez Fair Place Finance SA. Spółka podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego, a środki klientów przechowywane są w banku objętym gwarancjami Skarbu Państwa. Klienci mogą inwestować m.in.: w polskie i zagraniczne akcje, ETF-y, kryptowaluty, Fundusze Inwestycyjne. Co warto podkreślić, wystarczą już niewielkie nadwyżki finansowe, aby móc skutecznie pomnażać własny majątek.

Demokratyzacja świata finansów

Idea zrodzona z potrzeby poprawy sytuacji egzystencjalnej Polaków. Stworzona przez prawdziwych wizjonerów i rewolucjonistów, którzy swoje doświadczenie budują od wielu lat na rynku usług finansowych. Za WealthSeed stoją ludzie, którzy już mogą pochwalić się znacznymi sukcesami w sektorze bankowości i fintechów. W tym Sławomir Lachowski, twórca i CEO mBanku, a także współzałożyciel wielu innowacyjnych start-upów bankowych.

Założyciele WealthSeed zauważyli w jaki sposób cyfrowa rewolucja wpływa na rozwój współczesnego biznesu. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych postanowili stworzyć przestrzeń, która otworzy świat inwestycji globalnych dla tych osób, które nie dysponują pokaźnym portfelem inwestycyjnym. W ten sposób powstał unikatowy ekosystem finansowy, który w znacznym stopniu ułatwia inwestowanie i zarządzanie finansami osobistymi.

Wygoda, jakość i bezpieczeństwo w dobrej cenie

WealthSeed to kompleksowe rozwiązania finansowe, które wykraczają poza standardową ofertę brokerów. Pod jednym adresem można odnaleźć wszystko to, co potrzebne nie tylko do inwestowania, ale i do codziennego zarządzania własnymi finansami. Korzystając z rachunku WealthSeed nie tylko można zainwestować w dowolne aktywa, ale i zrealizować codzienne przelewy. Tak jak w zwykłym banku.

O atrakcyjności oferty decydują czynniki takie jak: nowoczesna platforma inwestycyjna, przejrzysta aplikacja mobilna, bezpłatne konto (prowadzone w PLN, USD i EUR) z polskim numerem IBAN, korzystne kursy wymiany walut, a także dostęp do m.in.: globalnej usługi maklerskiej, supermarketu funduszy inwestycyjnych oraz portfeli zarządzanych we współpracy z BlackRock (światowego lidera w zarządzaniu aktywami). Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje KNF, Skarb Państwa, a także system rekompensat KDPW.

Dodatkowo firma planuje wprowadzić wielowalutową kartę debetową, która ułatwi swobodne korzystanie ze zdeponowanych na rachunku środków.

Inwestowanie dla każdego

Z nowoczesnej platformy inwestycyjnej i aplikacji mobilnej mogą korzystać zarówno doświadczeni inwestorzy, jak i ci zupełnie początkujący. Jak jednak podkreślają założyciele fintecha, istotne jest to, aby umożliwić inwestowanie tym, którzy chcą inwestować, a nie tylko tym, którzy należą do grona najzamożniejszych. Wystarczą już niewielkie nadwyżki finansowe, aby móc skutecznie i bezpiecznie pomnażać własne środki. I niewątpliwie połączenie usług inwestycyjnych z zarządzaniem finansami jest w tym przypadku bardzo korzystne.