Bon o wartości 400 zł na zakupy w Biedronce z kartą Citi Simplicity w Citibanku

Bon o wartości 400 zł na zakupy w Biedronce z kartą Citi Simplicity w Citibanku
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Bank Handlowy w Warszawie S.A. udowadnia Polakom, że okrągłe rocznice można świętować niemal przez cały rok. Z Kartą Kredytową Citibank zyskać można nie tylko dodatkowe środki na nieprzewidziane wydatki, ale i bon zakupowy o wartości 400 złotych. Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź elektroniczny voucher do sklepu Biedronka” prowadzone jest od 10 października do 10 listopada 2017 roku.

Z oferty mogą skorzystać:

 • osoby fizyczne, które ukończyły 21. roku życia;
 • osoby posiadające stałe źródło dochodu na poziomie minimum 1200 złotych netto;
 • osoby zatrudnione w aktualnej firmie od minimum 3 miesięcy;
 • osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank;
 • osoby które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej i przedstawią wymagane dokumenty dochodowe.

Warunki promocji

W kolejnej edycji jubileuszowej promocji Citi Handlowego do zdobycia się elektroniczne vouchery o wartości 400 złotych, które można zrealizować podczas zakupów w sieci sklepów Biedronka.

Aby otrzymać nagrodę w promocji, należy łącznie spełnić następujące warunki:

 • Wypełnić i przesłać formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej promocji.
 • Złożyć wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem, który skontaktuje się z uczestnikiem promocji po przesłaniu formularza kontaktowego.
 • Dostarczyć do banku dokument dochodowy potwierdzający zadeklarowane na wniosku źródło i wysokość dochodu.
 • Zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową.
 • Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, zalogują się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Zrealizować za pomocą karty kredytowej, karty dodatkowej lub nośnika zbliżeniowego, co najmniej 5 transakcji miesięcznie, jednak nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Informacja o przyznanej nagrodzie, wraz z elektronicznym voucherem, zostaną przesłane do uczestnika promocji w formie wiadomości prywatnej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, po spełnieniu warunków jej wydania, nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Stałym elementem jubileuszowych promocji Banku Handlowego stała się intensywna promocja Karty Kredytowej Citi Simplicity. Aktualnie to najtańsze rozwiązanie wśród kart kredytowych oferowanych przez bank.

Najważniejsze cechy Citi Simplicity:

 • brak opłaty rocznej za kartę;
 • karta przyznawana już od 1200 złotych dochodu;
 • do 4000 złotych kredytu z oprocentowaniem 0 złotych przez 12 miesięcy;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,47%;
 • możliwość korzystania z programów rabatowych licznych partnerów (np. sklepów odzieżowych, kin, księgarni);
 • bezpłatne powiadomienia o braku spłaty karty;
 • bezpłatna usługa CitiAlerts – informacje o zrealizowanych transakcjach przesyłane w formie SMS.

Podsumowanie

Czy 400 złotych na zakupy w Biedronce okaże się na tyle kuszącą ofertą, aby klienci tłumnie wnioskowali o wydanie karty kredytowej Citibanku? Owszem, to atrakcyjna propozycja dla osób, które świadomie decydują się na posiadanie karty kredytowej, a przy tym warta rozważenia alternatywa pożyczek gotówkowych. Nie jest to jednak promocja, która mogłaby zwrócić uwagę osób „polujących” na promocje bankowe. Wynika to przede wszystkim z tego, że w tym wypadku konieczne jest przejście przez weryfikację zdolności kredytowej, a ponadto sama karta kredytowa stanowi formę zobowiązania finansowego. Można wobec tego uznać, że promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź elektroniczny voucher do sklepu Biedronka” to ciekawa propozycja dla osób, które chcą posiadać kartę kredytową niezależnie od premii, jakie mogą za to otrzymać. W takiej sytuacji 400 złotych będzie miłym dodatkiem.

Informacje o Citi Handlowy

City Handlowy to jeden z najstarszych banków komercyjnych, który na polskim rynku działa od blisko 150 lat. Bogata oferta standardowych produktów i usług bankowych wzbogacona o usługi maklerskie i zarządzanie majątkiem, skierowana jest do klientów detalicznych oraz instytucjonalnych.

Konta, promocje i opinie w Citi Handlowy
Więcej o Citi Handlowy

Komentarze i opinie o promocji

 • Anna
  Mnie ta promocja zainteresowała bardziej niż poprzednie Citi Banku. I w sumie cieszę się, że nie skusiłam się na poprzednią ofertę ;)
  Odpowiedz