eKonto możliwości w mBanku

eKonto możliwości w mBanku
Źródło: Strona WWW mBanku

W mBanku nie mogło zabraknąć rozwiązań przeznaczonych dla najmłodszych klientów. Z eKonta Możliwości można korzystać już od 13. roku życia. Co ważniejsze, aż do 24. roku życia posiadacze konta nie płacą za obsługę rachunku, użytkowanie karty, a nawet za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie.

eKonto możliwości w skrócie
Konto 0 zł
Karta 0 zł
Bankomaty 0 zł
Przelew internetowy 0 zł
Płatności mobilne
Xiaomi Pay
eKonto możliwości w naszych rankingach
Ocena konta:
Wysokość opłat:
Dostęp internetowy i mobilny:
Promocje i premie:
Dodatkowe usługi i korzyści:

Zalety konta:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za przelewy krajowe i europejskie;
 • brak opłat za wypłaty w krajowych i zagranicznych bankomatach;
 • możliwość automatycznego oszczędzania (Moje Cele);
 • bogaty katalog dodatkowych produktów i usług;
 • program PolecamBank bez limitów premii.

Wady konta:

 • niskie oprocentowanie środków na rachunku oszczędnościowym.

mBank znany jest ze swoich ciekawych i innowacyjnych rozwiązań. W przypadku kont osobistych bank również zadbał o to, aby jego oferta dopasowana była do potrzeb klientów w różnym wieku. I tak oto dzieci i młodzi (od 13. do 24. roku życia) mogą korzystać z bezwarunkowo darmowego i nowoczesnego eKonta Możliwości. Konto dostępne jest w dwóch wariantach – dla dzieci od 13. do 17. roku życia (z pewnymi ograniczeniami w zakresie dodatkowych produktów i usług), a także dla osób pełnoletnich, które nie ukończyły 25 lat. 

Dla młodych i bez zbędnych opłat

W mBanku młodzi klienci nie muszą obawiać się niespodziewanych opłat. Użytkownicy eKonta Możliwości nie płacą za prowadzenie konta, użytkowanie karty, a także wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. To bardzo dobre rozwiązanie, które ułatwia bezpieczne realizowanie transakcji w sklepach stacjonarnych i online.

Podstawowe informacje

Aplikacja mobilnaTak
Opłata za otwarcie konta

0 zł

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł

Karty

Typ karty płatniczej

Visa Me

Funkcjonalności karty
 • realizacja płatności zbliżeniowych
 • realizacja płatności internetowych
Opłata za wydanie karty

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł

Płatności mobilne
Xiaomi Pay

Bankomaty

Wypłata gotówki w bankomatach w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki w bankomatach Blikiem

0 zł

Wypłata gotówki w bankomatach za granicą

0 zł + 5,9% prowizji od kwoty wypłaty

Wpłata gotówki we wpłatomacie
 • 0 zł – we wpłatomatach mBanku, Planet Cash i Cashline
 • 0,2%, min. 2 zł – we wpłatomatach sieci Euronet

Przelewy i zlecenia

Przelew krajowy

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Przelew na telefon BLIK

0 zł

Przelew europejski SEPA

0 zł

Przelew zagraniczny SWIFT

0,35% kwoty (min. 25 zł, max. 200 zł)

Zlecenie stałe

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Przejdź na stronę banku

Charakterystyczne i najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej (w tym również zaprojektowanej samodzielnie);
 • brak opłat za używanie karty debetowej;
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Dodatkowe produkty i usługi 

Użytkownicy eKonta Możliwości zyskują dostęp do wielu dodatkowych produktów i usług. W przypadku osób pełnoletnich, istnieje możliwość korzystania z pełnej oferty banku, do której zalicza się m.in. 

 1. eKonto oszczędnościowe – zapewnia możliwość wygodnego i elastycznego oszczędzania. Jeden przelew z rachunku oszczędnościowego w miesiącu jest całkowicie darmowy. 
 2. Moje Cele – konto oszczędnościowe, które pomaga sukcesywnie odkładać środki na ustalony cel, przy okazji realizowanych transakcji. Standardowe oprocentowanie wynosi ok. 1% w skali roku. Istnieje możliwość uruchomienia konta Moje Cele w ramach promocji, która zapewnia 2% 
 3. Konto walutowe – bezpłatny rachunek, który może być prowadzony w 11 walutach: EUR, USD, GBP, CHF, JPY, NOK, SEK, CZK, DKK, HUF, HRK.
 4. Aplikacja mobilna, która pozwala na aktywne korzystanie z konta, bez konieczności logowania się poprzez przeglądarkę internetową, a w tym: 
  • połączenia z konsultantem bez autoryzacji mLinii,
  • płatności poprzez QR kody,
  • płatności i wypłaty z bankomatów w systemie BLIK (za pomocą telefonu).
 5. Płatności mobilne – możliwość realizacji płatności bez użycia fizycznej karty, poprzez m.in. aplikację mobilną, BLIK, Google Pay oraz Apple Pay. 
 6. mOkazje, czyli wyselekcjonowana oferta dostępna w serwisie transakcyjnym mBanku. Co tydzień pojawiają się nowe oferty, dzięki którym można uzyskać częściowy zwrot wydatków na konto. 
 7. mTransfer – szybsza i bezpieczniejsza forma płatności internetowych, wraz z możliwością dokupienia dodatkowe ubezpieczenia płatności (np. w sytuacji, gdy zakupiony towar nie jest wysłany do odbiorcy).
 8. mKantor – możliwość realizacji szybkiej, bezpiecznej i wygodnej wymiany walut, bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do internetu, komputer lub telefon. Transakcje mogą być realizowane zarówno z poziomu bankowości internetowej, jak i dostarczanej przez mBank aplikacji. 
 9. Profil zaufany – elektroniczny podpis klienta, który zapewnia m.in.:
  • bezpłatny dostęp do urzędów 24/7;
  • możliwość składania wniosków urzędowych przez internet;
  • możliwość sprawdzania statusów swoich spraw urzędowych przez internet;
  • możliwość realizowania opłat urzędowych w serwisie transakcyjnym.
 10. Program PolecamBank – możliwość pozyskania dodatkowych środków, w zamian za skuteczne polecenia kont prowadzonych w mBanku. Najwyższa kwota premii to 200 złotych za pojedyncze polecenie. Aktualnie nie ma górnego limitu premii. 

Jak założyć eKonto Możliwości?

eKonto Możliwości można założyć zarówno w oddziale banku, jak i za pośrednictwem Internetu.

Aby założyć konto w systemie online, wystarczy skorzystać ze strony internetowej banku, przygotować dokument tożsamości i wykonać cztery proste kroki:

 1. Wypełnić formularz dostępny na stronie
 2. Wybrać sposób zawarcia umowy – z weryfikacją danych na selfie (umowa zawierana jest przez Internet), w oddziale banku lub za pośrednictwem kuriera. 
 3. Podpisać umowę. 
 4. Aktywować konto według instrukcji zawartej w pakiecie aktywacyjnym. 

Uwaga! W przypadku zakładania konta dla osób niepełnoletnich, konieczne jest udostepnienie dokumentu tożsamości rodzica/opiekuna prawnego, a także dziecka (np. paszport, legitymacja szkolna). 

eKonto Możliwości w obiektywnej opinii

Nowoczesność i funkcjonalność to najważniejszy zalety eKonta Możliwości, które pozostaje bezwarunkowo darmowym produktem bankowym, aż do 24. roku życia użytkowników. Tego typu konta stanowią doskonałe rozwiązanie również dla rodziców, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci, a przy tym chcą nauczyć pociechy skutecznego kontrolowania budżetu.

eKonto Możliwości godne jest polecenia i z całą pewnością przypadnie do gustu również zwolennikom płatności mobilnych, tj. Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Najczęściej zadawane pytania

Aby założyć konto przez Internet należy przygotować dokument tożsamości, a następne wypełnić formularz dostępny np. na stronie banku.

Na etapie przesyłania wniosku należy wybrać formę zawarcia umowy – na tzw. selfie (bez wychodzenia z domu), w oddziale banku lub podczas spotkania z kurierem. 

Uwaga! Zakładając konto dla dziecka należy okazać dokumentu tożsamości rodzica/opiekuna prawnego, a także dziecka (np. paszport, legitymacja szkolna).

0 złotych – tyle wynosi opłata z prowadzenie i korzystanie z eKonta Możliwości. 

Przez wzgląd na to, że rachunek dostępny jest dla młodych klientów, w chwili ukończenia przez użytkownika 25. roku życia, konto automatycznie przekształcane jest w eKonto osobiste. Za nowe konto również nie będzie pobierana opłata.

Nie. Karta debetowa nie jest niezbędna, aby móc korzystać z eKonta Możliwości. Warto ją jednak posiadać, ponieważ bank nie pobiera opłat za jej użytkowanie.

0 złotych – tyle wynosi opłata za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Klienci mBanku mogą korzystać z płatności mobilnych, jakie dostępne są w ramach aplikacji mobilnej mBanku, BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

Informacje o mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Konta, promocje i opinie w mBanku
Więcej o mBanku

Opinie o eKonto możliwości w mBanku

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!