Promocje w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska S.A. należy do grona tych banków, które chętnie nagradzają swoich klientów. Premie finansowe, nagrody rzeczowe, rabaty, zwroty za zakupy, a także promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat, to bogaty katalog korzyści dla nowych i dotychczasowych klientów indywidualnych i biznesowych.

Najwięcej promocji w Santander Banku Polska S.A. związanych jest z Kontem Jakie Chcę. Już za samo przeniesienie rachunku z innego banku zyskać możesz dodatkowe środki na swoim nowym rachunku. 

W Santander Banku Polska S.A. docenia się również lojalnych klientów. Za skuteczne polecenia produktów bankowych premię zyskuje zarówno klient banku, jak i polecona osoba. 

Chętnie podpowiemy Ci z jakich promocji banku warto skorzystać. Przegląd aktualnych akcji promocyjnych znajdziesz na naszej stronie.

Aktualne promocje w Santander Bank Polska:

Weź ponad 1000 zł premii z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polskapromocja kończy się za 3 tygodnie

1050 zł
premii

Weź ponad 1000 zł premii z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska

Nie jedna, a trzy promocje związane z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska S.A. to szansa na ekstra premię na koncie i 2 lata zwolnienia z podstawowych opłat. W promocji „Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska – 2 edycja” zyskać można 150 zł, składając wniosek o konto do 23.02.2020 roku. Warto również skorzystać z „Promocji dla przedsiębiorców III”, w której premia to nawet 900 zł. „W podróży 2-4-6” zyskać można do 200 zł miesięcznie.

Przeczytaj
Super kumulacja z Kontem Jakie Chcę! Nawet 830 zł premii w Santander Bankupromocja kończy się za 1 miesiąc

830 zł
premii

Super kumulacja z Kontem Jakie Chcę! Nawet 830 zł premii w Santander Banku

300 zł premii w promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja III” to nie jedyne korzyści, po jakie mogą sięgnąć nowi klienci Santander Bank Polska S.A. Decydując się na założenie konta jeszcze w styczniu, zyskać można 150 zł premii za przeniesienie wynagrodzenia na nowe konto, a także spróbować swych sił w programie „Polecam mój Bank – edycja V”. Zgłoszenia do promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja III” przyjmowane są do 29.02.2020 roku.

Przeczytaj
Nawet 900 zł premii za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polskapromocja kończy się za 2 miesiące

900 zł
premii

Nawet 900 zł premii za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polska

Z Kontem Firmowym Godnym Polecenia każdy nowy klient Sandander Banku S.A. zyskać może nawet 900 zł ekstra premii oraz 2-letnią gwarancję bezpłatnych usług bankowych dla firm. Dodatkowo, dzięki karcie Mastercard Business Debit zyskać można do 200 zł miesięcznie, w ramach promocji „W podróży 2-4-6”.

Przeczytaj
Do 760 zł zwrotu moneyback za transakcje bezgotówkowe w Santander Bank Polskapromocja jest aktywna

Do 760 zł zwrotu moneyback za transakcje bezgotówkowe w Santander Bank Polska

Do 50 000 złotych dodatkowych środków, 54 dni okresu bezodsetkowego, a do tego nawet 760 złotych zwrotu rocznie za zakupy spożywcze, tankowanie na stacjach benzynowych i posiłki w restauracjach. Tak działa Karta Kredytowa 1 | 2 | 3 w Santander Banku.

Przeczytaj

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze

Archiwalne promocje w Santander Bank Polska:

Nawet 730 zł premii za założenie konta osobistego w promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” w Santander Bankupromocja jest zakończona

Nawet 730 zł premii za założenie konta osobistego w promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” w Santander Banku

Zakładając Konto Jakie Chcę oferowane przez Santander Bank Polska S.A. zyskać można nawet 730 złotych. Właśnie ruszyła nowa promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja II”. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do 21 października 2019 r.

Przeczytaj
680 zł premii za założenie konta osobistego w promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią” w Santander Bankupromocja jest zakończona

680 zł premii za założenie konta osobistego w promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią” w Santander Banku

Konto Jakie Chcę w Santander Banku to prawdziwa gratka dla każdego, kto poszukuje taniego i funkcjonalnego rachunku osobistego. Dzięki połączeniu kilku akcji promocyjnych zyskać można nawet kilkaset złotych premii. Aby zyskać maksymalną pulę nagród, należy uruchomić konto najpóźniej do 31.07.2019 roku i spełnić warunki aktywności. 

Przeczytaj
Nawet 1050 zł premii z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polskapromocja jest zakończona

Nawet 1050 zł premii z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska

Zakładając Konto Firmowe Godne Polecenia można otrzymać nawet 1050 zł premii, a także 24 miesiące bezpłatnego prowadzenia konta. Wszystko to w ramach dwóch akacji prowadzonych przez Santander Bank Polska S.A. - „Promocja dla przedsiębiorców” oraz portalu Bankier.pl - „Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska”.

Przeczytaj
680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w promocjach Santander Banku!promocja jest zakończona

680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w promocjach Santander Banku!

To prawdziwa kumulacja nagród! Otwierając Konto Jakie Chcę w Santander Banku S.A. zyskać można nawet 680 zł, dzięki połączeniu kilku promocji. Każdy nowy klient banku, który założy rachunek i aktywnie będzie korzystał z karty płatniczej, a przy tym w odpowiednim czasie przystąpi do każdej z promocji, może wzbogacić się o kilkaset złotych. 

Przeczytaj
100 zł na „Zakupy w H&M z Kontem Jakie Chcę” w Santander Bankupromocja jest zakończona

100 zł na „Zakupy w H&M z Kontem Jakie Chcę” w Santander Banku

Czy zastanawiasz się nad założeniem konta osobistego? Jesteś pełnoletni, ale nie masz jeszcze 27 lat? Zapoznaj się z promocyjną ofertą Santander Bank Polska, w której możesz otrzymać voucher na zakupy w sieci sklepów H&M o wartości 100 zł. Musisz się jednak pośpieszyć, gdyż promocja wygasa 30 kwietnia 2019 roku, a liczba nagród jest ograniczona!

Przeczytaj
150 zł na zakupy na Allegro za założenie konta w Santander Bankupromocja jest zakończona

150 zł na zakupy na Allegro za założenie konta w Santander Banku

W Santander Banku Polska S.A. akcja jest taka, że na święta zgarnąć można bony na zakupy przez allegro.pl. Zakładasz Konto Jakie Chcę lub Konto Firmowe Godne Polecenia, płacisz BLIKiem lub kartą i masz 150 zł na prezenty. A jak prowadzisz własną firmę i założysz oba konta to otrzymasz nawet 300 zł. Czas na założenie konta mija 30 listopada 2018r.

Przeczytaj
100 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polskapromocja jest zakończona

100 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska

 Zakładasz Konto Jakie Chcę w Santander Banku i cieszysz się darmowym posiłkiem. Wystarczy, że dołączysz do grona klientów banku w ramach promocji „Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę 2”, a zyskać możesz 100 zł lub 50 złotych do wydania w portalu pyszne.pl. Promocja obowiązuje do 23 listopada lub do wyczerpania puli 1500 nagród.

Przeczytaj
Do 30 zł premii za wykonanie przelewów natychmiastowych w Banku Zachodnim WBKpromocja jest zakończona

Do 30 zł premii za wykonanie przelewów natychmiastowych w Banku Zachodnim WBK

W najnowszej promocji „Przelew natychmiastowy się opłaca” skierowanej do klientów Banku Zachodniego WBK można zyskać 15, 20 lub 30 zł premii za wykonanie przelewów. Promocja trwa do 31 stycznia 2018 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Przeczytaj
30 zł na zakupy w Żabce i Freshmarkecie za płatności Android Pay w BZ WBKpromocja jest zakończona

30 zł na zakupy w Żabce i Freshmarkecie za płatności Android Pay w BZ WBK

Prosta promocja Banku Zachodniego WBK, w której do zgarnięcia jest kupon o wartości 30 zł na zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket. Wystarczy zrobić 5 transakcji przy pomocy Android Pay.

Przeczytaj
Do 250 złotych premii z kartą kredytową w BZ WBKpromocja jest zakończona

Do 250 złotych premii z kartą kredytową w BZ WBK

W BZ WBK promocja z kartą kredytową to oferta zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. W promocji „wakacje z kartą kredytową” zyskać można do 150 złotych, a za wybór karty Masterworld dodatkowe 100 złotych w formie bonów zakupowych. Do promocji przystąpić można do 21 sierpnia 2017r.

Przeczytaj