Deutsche Bank

Deutsche Bank - Opisy kont, promocje i opinie

Założycielem i obecnym właścicielem jest Deutsche Bank AG. Korzeni tej instytucji finansowej szukać można już w roku 1870. Natomiast na rynek polski Deutsche Bank SA  wkroczył w roku 1995. Równocześnie w 2001 roku działalność rozpoczął Deutsche Bank PBC SA, który powstał jako pion bankowości prywatnej Deutsche Bank Polska SA. W 2014 roku doszło do ich połączenia, w wyniku którego powstał dwunasty największy pod względem wielkości aktywów bank w Polsce.

Deutsche Bank obecny jest 73 krajach, zatrudniając przy tym 100 000 pracowników. Bank stosuje najbardziej innowacyjne rozwiązania techniczne, które sprawdzają się także w placówkach zagranicznych. Dla klientów indywidualnych Deutsche Bank oferuje dostęp przez 170 wyspecjalizowanych placówek rozsianych po terytorium całego kraju. W ramach pionu bankowości korporacyjnej, Deutsche Bank obsługuje największe podmioty gospodarcze. Działania podejmowane przez klientów wspierają i nadzorują wyspecjalizowani doradcy, którzy pomagają w tworzeniu długotrwałych programów finansowych. Bank poszczycić się może stworzeniem, jako jeden  z pierwszych w Polsce strategii otwartej architektury w zakresie funduszy inwestycyjnych. Deutsche Bank był wielokrotnie nagradzany tytułem „Awards for Excellence”, przyznawanym przez magazyn Euromoney.

Sesje Elixir w Deutsche Banku

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 07:45 12:00 15:00
Sesje przychodzące12:0016:0017:30

Przeanalizowane konta w Deutsche Banku

Deutsche Bank - dbNET Biznes
konto firmowe

dbNET Biznes

Konto dbNET Biznes w Deutsche Banku Polska S.A. to nowoczesny, internetowy rachunek dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jego największymi zaletami są opłaty zredukowane do minimum, wysoka jakość obsługi, a także pakiety dodatkowych korzyści dla przedsiębiorcy i jego bliskich.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.