Zgarnij 200 zł w promocji „200 zł z Kontem 360º” w Banku Millennium

Zgarnij 200 zł w promocji „200 zł z Kontem 360º” w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

200 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Zakładając Konto 360º lub Konto 360º Student można otrzymać dodatkowe 200 złotych. Wszystko za sprawą promocji „200 zł z Kontem 360º” Banku Millennium. Wystarczy uruchomić rachunek w ramach promocji, aktywować aplikację mobilną i aktywnie korzystać z karty płatniczej (i/lub BLIK).

Czas na składanie wniosku w ramach promocji obejmuje okres od 15 kwietnia do 27 maja 2019 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie;
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadające status rezydenta w Polsce;
 • które do 15 kwietnia 2019 roku nie posiadały (ani też nie były współposiadaczami, pełnomocnikami, opiekunami prawnymi lub kuratorami posiadacza) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku technicznego prowadzonego w Banku Millennium, karty kredytowej lub karty przedpłaconej pre-paid;
 • które do 15 kwietnia 2019 roku nie były poręczycielami kredytów w Banku Millenium, ani też nie posiadały jednostek uczestnictwa Millennium TFI;
 • nie uczestniczyły w żadnej poprzedniej promocji organizowanej przez Bank Millennium lub innego organizatora, związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student;
 • które nie są byłymi klientami banku, którzy brali udział w promocji związanej z utworzeniem Konta 360º lub Konta 360º Student;
 • które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych (i nie cofnęły tych zgód, do 16 lipca 2019 roku).

Warunki uczestnictwa w promocji 

Premię w wysokości 200 złotych mogą zyskać nowi klienci banku, którzy spełnią łącznie następujące warunki:

 1. Do 27 maja 2019 r. zarejestrują się w promocji, korzystając ze strony promocji
 2. Do 27 maja 2019 r. złożą wniosek o uruchomienie Konta 360º lub Konta 360º Student, wraz z kartą debetową.
 3. Do 31 maja 2019 r. podpiszą umowę z Bankiem Millennium S.A., o prowadzenie Konta 360º lub Konta 360º Student, wraz z kartą debetową. 
 4.  Do 31 maja 2019 r. aktywują aplikację mobilną Banku Millennium.
 5. W czerwcu, lipcu oraz sierpniu 2019 roku zapewnią wpływy na Konto 360º, o łącznej wartości minimum 1000 złotych (w każdym miesiącu).
 6. W każdym z trzech miesięcy (czerwcu, lipcu oraz sierpniu) wykonają minimum jedną transakcję bezgotówkową przy użyciu wydanej do rachunku karty debetowej lub poprzez system BLIK.

Premia wypłacana będzie w terminie do 20 września 2019 roku. 

Warunkiem otrzymania premii jest spełnienie warunków promocji, a także zachowanie aktywnego konta przynajmniej do momentu zakończenia akcji promocyjnej. 

Tanie i funkcjonalne Konto 360°

Konto 360º w Banku Millennium co prawda nie jest bezpłatnym rachunkiem osobistym, jednak staje się wolnym od opłat przy zachowaniu prostych warunków aktywności (tj. uzyskiwanie wpływów na poziomie minimum 1000 złotych oraz realizacja co najmniej jedną płatność bezgotówkową w miesiącu). 

Najważniejsze cechy konta: 

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej; 
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet oraz mobilne;
 • brak opłat za przelewy na numer telefonu;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym).

Podsumowanie

Prosty, funkcjonalny i w pełni nowoczesny rachunek osobisty od Banku Millennium to dobry wybór dla osób, które poszukują konta wolnego od opłat, a przy tym posiadają stałe źródło dochodu. Konto 360º jest w pełni funkcjonalnie i mobilne, co ułatwia korzystanie z niego w dowolnym miejscu. Promocja „200 zł z Kontem 360º” dzięki prostym warunkom staje się przystępna dla większości osób. Wystarczy posiadać nowe konto i aktywnie z niego korzystać przez 3 kolejne miesiące, a bank nagrodzi nowych klientów dodatkowymi środkami na rachunku.

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!