Strefa Wiedzy - Aktualności

Nowoczesna i funkcjonalna - nowa aplikacja mobilna mBankuaktualność

Nowoczesna i funkcjonalna - nowa aplikacja mobilna mBanku

W kwietniu 2017 roku mBank zaprezentował najnowszą wersję Aplikacji Mobilnej 3.0, która powstała z myślą o potrzebach samych Klientów. W nowej aplikacji zmieniono nie tylko nawigację, ale i dodano funkcjonalności takie jak: Android Pay, Logowanie za pomocą odcisku palca czy też analiza tempa wydatków.

Przeczytaj
Nest Bank zastępuje dwie marki FM Banku - Bank SMART i BIZ Bankaktualność

Nest Bank zastępuje dwie marki FM Banku - Bank SMART i BIZ Bank

W październiku 2016 roku, FM Bank PBP (wraz z dwoma markami handlowymi – Bankiem SMART oraz BIZ Bankiem), zmienił swą nazwę na Nest Bank SA. Nowy bank przejmie wszystkie dotychczasowe prawa i obowiązki związane ze świadczeniem usług i obsługą produktów bankowych. Dotychczasowi Klienci będą obsługiwani w dawnych oddziałach BIZ Banku, oraz poprzez nową stronę bankowości internetowej. 

Przeczytaj
Alior Bank przejmuje Bank BPH - Zmiany dla klientówaktualność

Alior Bank przejmuje Bank BPH - Zmiany dla klientów

W listopadzie 2016 roku, na skutek fuzji, Alior Bank S.A. stanie się następcą prawnym Banku BPH S.A. Oznacza to, że Alior Bank przejmie wszystkie dotychczasowe prawa i obowiązki związane ze świadczeniem usług i obsługą produktów bankowych (z wyjątkiem kredytów hipotecznych), a umowy zawarte z Bankiem BPH pozostaną w mocy.

Przeczytaj