Łukasz Głębocki

O mnie

Ukończyłem studia licencjackie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, a także studia magisterskie w Wyższej Szkole Bankowej. Ponadto z powodzeniem zakończyłem studia podyplomowe dot. Zarządzania i Marketingu. Od wielu lat realizuje się w tych obszarach. Posiadam doświadczenie zarówno w kreacji contentu, jak i w profesjonalnej sprzedaży B2B. Przez lata zajmowałem się organizacją wydarzeń na dużą skalę oraz sprzedażą nowych technologii. Uwielbiam odkrywać nowe i dzielić się swoimi przemyśleniami.

Uważam, że kwestie finansowe są niezwykle ważne. Dotyczą każdego z nas. Kluczem jest rozsądne gospodarowanie zasobami oraz postępowanie w ten sposób, aby bez zadłużenia poprawiać swoją sytuację życiową i płynnie iść naprzód. Niezwykle ważna w tym kontekście jest wiedza na temat mechanizmów rządzących rynkiem finansowym oraz specyfiki usług bankowych.

Od wielu lat zajmuje się tylko pisaniem. Na co dzień interesuje się sportem i jestem wielkim miłośnikiem Hiszpanii jako kraju oraz stylu życia. Na Półwyspie Iberyjskim spędzam przynajmniej kilka tygodni w roku.