mKonto Intensive w mBanku

mKonto Intensive w mBanku
Źródło: Strona WWW mBanku

Kolejna propozycja rachunku osobistego od mBanku skierowana jest do każdego, kto ceni elastyczne rozwiązania i swobodę działania. To zdecydowanie jedna z najbardziej rozbudowanych ofert dostępnych na rynku, jaka przypadnie do gustu osobom z wysokimi wymaganiami. Wprowadzając ofertę mKonta Intensive mBank udowadnia swoim klientom, że współczesna bankowość internetowa ma międzynarodowy wymiar.

Konto dla ludzi żyjących mocniej

Znany ze swego elastycznego podejścia do potrzeb klientów mBank stworzył propozycję konta dla wymagających i zamożnych klientów. W przypadku osób o ponadprzeciętnych dochodach konto prowadzone jest bezpłatnie, a wszelkie transakcje realizowane są bez zbędnych opłat.

Charakterystyczne i najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za otwarcie rachunku
 • brak opłat za prowadzenie rachunku (przy miesięcznych wpływach na poziomie minimum 7000 złotych lub przy utrzymaniu średniomiesięcznego salda depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku na poziomie minimum 100 000 złotych)
 • brak opłat za używanie karty debetowej (do wyboru Visa Intensive lub MasterCard Intensive)
 • 10 złotych opłata miesięczna za używanie wielowalutowej karty debetowej Visa Świat Intensive
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe
 • 3 bezpłatne przelewy ekspresowe w miesiącu (za każdy kolejny naliczana jest opłata w wysokości 5 złotych)
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej Polsce
 • brak opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów realizowane za pomocą karty debetowej Visa Świat Intensive (w przypadku standardowych kart Visa oraz MasterCard naliczana jest opłata za przewalutowanie. W przypadku karty MasterCard wynosi ona 2% wartości transakcji w euro i 3% za wypłaty w pozostałych walutach, natomiast przy wypłatach realizowanych kartą VISA pobierana jest opłata w wysokości 5,9% wartości transakcji)
 • bezpłatna obsługa konta przez Internet, telefon i mLinię
 • priorytetowa obsługa w oddziałach banku oraz na mLinii
 • dostęp do dodatkowych środków na koncie w formie kredytu odnawialnego lub gotówkowego

Bogaty wybór dodatkowych usług

mBank zapewnia swoim klientom dostęp do wielu atrakcyjnych produktów i usług. Osoby posiadające mKonto Intensive mogą korzystać z rozwiązań takich jak:

 1. Karta kredytowa World MasterCard Intensive – okres bezodsetkowy wynoszący 54 dni i RRSO na poziomie 10,47%. Dodatkowo karta gwarantuje bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, a także możliwość czerpania korzyści w ramach programu Priceless Specials.

  Uwaga! W promocji „Karta bez opłat” każda osoba, która do tej pory nie posiadała żadnej karty kredytowej w mBanku, może zamówić kartę World MasterCard Intensive. Składając wniosek o wydanie karty w terminie do 21.09.2018 roku można uniknąć opłaty za wydanie karty (50 złotych). Dodatkowo bank nie pobierze opłaty za pierwszy rok użytkowania karty (standardowa opłata to 400 złotych, która nie jest naliczana jeżeli wartość transakcji bezgotówkowych za ostatnie 12 miesięcy wynosi minimum 30 000 złotych).
 2. Bezpłatna usługa Concierge – idealna propozycja dla wymagających i zapracowanych osób. Prywatny asystent pomoże zorganizować zarówno codzienne sprawy, jak i sprawnie zorganizuję realizację usług specjalnych (np. zlecenie usunięcia usterki w domu, organizacja profesjonalnej pomocy domowej, znalezienie opiekunki dla dziecka, zlecenie ochrony domu, organizacja bankietu, wesela, zakup biletów do kina/teatru itp.).
 3. eKonta oszczędnościowe z oprocentowaniem zmiennym (w skali roku), na poziomie:
  • 0,40% dla salda do 99 999,99 zł,          
  • 0,70% dla salda powyżej 99 999,99 zł.
 4. Supermarket Funduszy Inwestycyjnych – serwis ekonomiczny mBanku pozwala na korzystanie z gotowych rozwiązań lub tworzenie własnego portfela inwestycyjnego.
 5. eMakler - usługa pozwalająca na swobodne inwestowanie i zarządzanie inwestycjami giełdowymi, z dowolnego miejsca na świecie.
 6. Aplikacja mobilna – zapewnia wygodny i szybki dostęp do konta z dowolnego miejsca na świecie, bez logowania się poprzez przeglądarkę internetową, a także:
  • połączenia z konsultantem bez autoryzacji mLinii,
  • płatności poprzez QR kody,
  • płatności i wypłaty z bankomatów w systemie BLIK (za pomocą telefonu).
 7. Program rabatowy dla Klientów mBanku, z którym można zyskać nawet 55% rabatu u Partnerów Programu w całej Polsce.
 8. mOkazje – oferty specjalne dostępne w serwisie transakcyjnym mBanku. Co tydzień pojawiają się nowe propozycje, zapewniające częściowy zwrot wydatków na konto.

Promocje w mBanku

W mBanku promocji nie brakuje. Zazwyczaj nowi klienci mogą liczyć na premie gotówkowe i/lub preferencyjne warunki prowadzenia konta. Na stałych klientów czekają ciekawe mOkazje oraz program rabatowy.

W przypadku mKonta Intensive bank przygotował dwie promocje „Intensywnie do celu” (dla nowych klientów) oraz „Dla chcących więcej” (dla dotychczasowych klientów, którzy użytkowali inny typ konta w mBanku). W obu promocjach zyskać można bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, a także bezpłatne użytkowanie karty Visa Świat Intensive.

Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie wniosku o otwarcie konta.

Co więcej, w przypadku nowych klientów bank zachęca do aktywnego korzystania z karty oraz regularnego oszczędzania. Za realizację transakcji bezgotówkowych oraz oszczędzanie minimum 200 złotych miesięcznie (w ramach konta Moje cele) bank wypłaci nawet 450 złotych premii.

Obiektywnie o mKoncie Intensive

mBank podkreśla, że nowa propozycja konta osobistego skierowana jest do osób żyjących intensywnie, nastawionych na rozwój, doświadczanie i odkrywanie nowych obszarów. Czy jest to konto, które warto polecić innym? Cóż, podstawowe funkcje konta w żaden sposób nie odbiegają od funkcjonalności innych rachunków osobistych. Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz brak opłat za użytkowanie karty również nie stanowią tutaj szczególnego atutu konta (na rynku nie brakuje ofert rachunków w pełni darmowych).

Pojawia się wobec tego pytanie, co czyni mKonto Intensive tak wyjątkowym? I w tym miejscu należy przyznać, że mKonto Intensive to swoistego rodzaju drzwi do usług i produktów, jakie nie są dostępne w ofercie dla pozostałych klientów. Zalicza się do nich programy oszczędnościowe i inwestycyjne, serwis brokerski itd. Na dużą uwagę zasługuje karta Visa Świat Intensive, z którą granice przestają mieć znaczenie. Nie musimy martwić się o niekorzystne kursy walut i dodatkowe prowizje za przewalutowanie. Warto również zwrócić uwagę na kartę kredytową World MasterCard Intensive. Dzięki niej zyskać można dostęp do dodatkowych środków finansowych w ramach bezodsetkowego kredytu (do 54 dni), a nawet czerpać dodatkowe korzyści w ramach programu Priceless Specials.

Opinie użytkowników