mOkazje - czyli program rabatowy dla klientów mBanku

mOkazje - czyli program rabatowy dla klientów mBanku

Chcesz płacić mniej za zakupy w wybranych sklepach i punktach usługowych? A może lubisz otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych w ulubionych serwisach? Jeśli jesteś klientem mBanku i masz konto bankowe prowadzone przez ten bank, czeka na ciebie program mOkazje i nowe oferty promocyjne każdego tygodnia. Sprawdź, na czym polega program mOkacje i płać mniej u Partnerów mBanku.

Masz konto w mBanku? W takim razie możesz korzystać z dodatkowych zniżek i zwrotów gotówki, jeśli będziesz robić zakupy u Partnerów banku. A to wszystko dzięki programowi mOkazje. Sprawdź, co możesz dzięki niemu zyskać.   

Czym jest program mOkazje?

Program mOkazje został przygotowany przez mBank z myślą o własnych klientach. Ma on na celu zachęcenie do aktywnego korzystania z produktów i usług oferowanych przez ten bank. A przystępując do programu mOkazje, wydajesz mniej na zakupy u partnerów mBanku. 

W ramach programu mOkazje możesz korzystać z różnego rodzaju rabatów, oferowanych przez mBanku lub jego Partnerów. Dzięki temu robiąc zakupy, od razu płacisz mniejszą kwotę. Co jednak ważne, niektóre promocje z programu mOkazje działają na zasadach cashbacku. Oznacza to, że robiąc zakupy, płacisz za nie pełną kwotę, ale część tej sumy jest zwracana na twoje konto. mBank zaznacza, że zwrot następuje w ciągu maksymalnie 75 dni od zaksięgowania płatności za zakupy.

Kto może skorzystać z programu mOkazje?

Program mOkazje przeznaczony jest dla tych klientów mBank, z którymi bank zawarł umowę. A to oznacza, że aby skorzystać z programu musisz:

 • posiadać rachunek bankowy w mBanku,
 • mieć dostęp do serwisu transakcyjnego na stronie banku lub do aplikacji mobilnej,
 • zgodzić się na przystąpienie do programu mOkazje,
 • zaakceptować regulamin programu mOkazje.

Gdy tylko spełnisz te warunki, możesz zacząć korzystać z promocji dostępnych w programie mOkazje.

Jak korzystać z programu mOkazje?

Jeśli tylko jesteś klientem mBanku i masz konto w tym banku, wystarczy, że zgłosisz chęć przystąpienia do programu mOkazje. Następnie nie pozostaje ci nic innego jak przejrzeć dostępne promocje, zapoznać się z warunkami i czerpać zyski z uczestnictwa w programie.

Zwróć jednak uwagę, które z ofert promocyjnych zapewniają natychmiastową zniżkę, a które polegają na zwrocie części wydanych pieniędzy w późniejszym terminie. Szczególnie że bank ma aż 75 dni na przekazanie środków na twoje konto. Co ważne, gdy tylko bank zwróci ci pieniądze, zostaniesz dodatkowo powiadomiony o tym SMS-em.

Jakie promocje dostępne są w programie mOkazje?

mOkazje to zniżki na zakupy w postaci rabatów lub cashbacku. Informacje na temat aktualnych promocji znajdziesz w specjalnej zakładce w swojej bankowości internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Zaglądaj tam regularnie, ponieważ mBank obiecuje, że co tydzień będą czekać na ciebie nowe oferty od popularnych marek. A na jakie mOkazje możesz liczyć?

Przede wszystkim mBank dba, aby promocje dotyczyły różnorodnych kategorii. Dlatego też możesz liczyć na oferty promocyjne do:

 • drogerii,
 • sklepów sportowych,
 • serwisów do rezerwacji hoteli,
 • sklepów dla dzieci,
 • serwisów do zamawiania jedzenia z dowozem do domu,
 • portali podróżniczych,
 • serwisów z samochodami na wynajem,
 • zniżki na zakupy na stacji benzynowej
 • i inne.

Dodajmy jeszcze, że w zależności od sklepu i marki możesz skorzystać ze zniżki od 3 do 10%. I jak już wspomnieliśmy wcześniej, w niektórych przypadkach rabat zostanie naliczony w momencie płatności, a innym razem otrzymasz zwrot części pieniędzy w późniejszym terminie.

Pamiętaj także, aby zapoznać się z warunkami danej promocji, zanim z niej skorzystasz. Dzięki temu masz pewności, że wszystko przebiegnie prawidłowo, a zniżka faktycznie zostanie uwzględniona przez mBank lub Partnera banku.

Jakie zalety ma program mOkazje?

Korzystanie z programu mOkazje to przede wszystkim możliwość dodatkowych oszczędności. Po prostu za zakupy w ulubionych sklepach czy serwisach możesz zapłacić mniej bez żadnych dodatkowych komplikacji. Wystarczy, że spełnisz określone warunki. Na szczęście wiele z nich to czysta formalność. Czasem jest to wydanie odpowiedniej kwoty na zakupy, a innym razem wystarczy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Kolejną zaletą mOkazji jest zmienność oferty promocyjnej. Nawet jeśli teraz mBank nie ma zniżek do sklepów i serwisów, z których korzystasz, za tydzień może się to zmienić. Z tego względu warto regularnie zaglądać do zakładki mOkazje w aplikacji mobilnej czy bankowości elektronicznej.

Poza tym oferty w ramach mOkazji dotyczą różnych kategorii, co dodatkowo sprawia, że praktycznie każdy klient mBanku znajdzie coś dla siebie.  

Do tego za zaletę tego programu można uznać fakt, że działa on na dwa sposoby. Chodzi o to, że część ofert to klasyczne zniżki na zakupy w danym sklepie czy serwisie, dzięki czemu za swoje zamówienie płacisz po prostu mniej. A z drugiej strony są też oferty, w których dopiero po jakimś czasie otrzymujesz zwrot części wydanej kwoty. A trzeba przyznać, że taki przelew przychodzący to zawsze dobry sposób na poprawę humoru.

Jakie są wady na program mOkazje?

Niestety program mOkazje ma też swoje wady. Przede wszystkim jest on skierowany wyłącznie do klientów mBanku. Jeśli nie masz konta w tym banku, nie będziesz mógł skorzystać ze zniżek w ramach programu mOkazje.

Sporą wadą jest także czas rozliczenia w ramach cashbacku. Banku uprzedza, że pieniądze trafią na twoje konto w ciągu 75 dni, a trzeba przyznać, że jest to dość długi okres. Oczywiście, jeśli z mOkazji korzystasz regularnie, to i zwroty często wracają na twoje konto. Jednak konieczność czekania aż do 75 dni na cashback wydaje się lekką przesadą.

Czym mOkazje różni się od innych programów rabatowych?

Jak już kilkukrotnie wspominaliśmy, mOkazje to program rabatowy od mBanku, dlatego mogą z niego korzystać tylko osoby, które mają konto właśnie w tym banku. W przeciwieństwie do tego takie programy jak Visa Oferty czy Bezcenne Chwile od Mastercard przeznaczone są do wszystkich posiadaczy dowolnej karty płatniczej od danego operatora. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś korzystał z obu programów. Wprawdzie zniżki nie będą się łączyć, ale zawsze możesz wybrać, która z promocji będzie dla ciebie korzystniejsza.

Pamiętaj także, że mOkazje to promocje w formie rabatów przy zakupach lub cashbacku – wszystko zależy od konkretnej oferty. Z kolei takie programy jak Goodie opierają się wyłącznie na zwrocie pieniędzy na konto już po dokonaniu zakupu.

Dodajmy jeszcze, że w ramach mOkazji dostępne są tylko zniżki, natomiast niektóre z programów rabatowych w innych bankach pozwalają także na gromadzenie punktów, które później można wymieniać na cenne nagrody.

Podsumowanie

mOkazje to specjalny program rabatowy skierowany do klientów mBanku. Dzięki niemu możesz płacić mniej za zakupy u wybranych Partnerów banku lub otrzymywać częściowy zwrot gotówki za złożone zamówienia. Co ważne, program mOkazje to oferty z przeróżnych kategorii, przez co każdy klient banku powinien znaleźć coś dla siebie. Szczególnie że mBank deklaruje, że nowe oferty promocyjne pojawiają się praktycznie każdego tygodnia. Dodajmy jeszcze, że korzystanie z programu mOkazje nie jest skomplikowane i nic nie kosztuje, dlatego też warto do niego przystąpić.

Komentarze i opinie użytkowników

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!