eKonto dla Młodych w mBanku

eKonto dla Młodych w mBanku
Źródło: Strona WWW mBanku

eKonto dla młodych to idealna propozycja dla tych osób, które poszukują taniego rachunku osobistego z pakietem dodatkowych możliwości. Darmowe, bezwarunkowe prowadzenie konta, bezpłatne bankomaty w całej Polsce, brak opłat za przelewy internetowe, a także wygodna aplikacja mobilna ułatwiająca korzystanie z rachunku i zwiększająca bezpieczeństwo transakcji internetowych usługa mTransfer, to tylko część bogatego pakietu korzyści.

Konta, promocje i opinie w mBanku
eKonto dla Młodych w skrócie

Nowoczesne dla młodych i aktywnych

Rachunek osobisty w mBanku, jakim jest eKonto dla młodych, przeznaczony jest dla osób w wiek 18-26 lat i z całą pewnością doskonale trafia w potrzeby studentów i osób uczących się, które rozpoczęły swoją pierwszą pracę lub podejmują się zajęć dorywczych.

Najważniejsze cechy konta, można ująć w kilku punktach:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • brak opłat za wydanie zbliżeniowej karty debetowej;
 • brak opłat za obsługę karty debetowej (przy realizacji transakcji za minimum 100 złotych miesięcznie. Jeżeli nie zostanie spełniony ten warunek, bank pobiera opłatę w wysokości 4 złotych);
 • brak opłat za krajowe przelewy wykonywane poprzez serwis internetowy lub przez aplikację mobilną;
 • brak opłat za zlecenia stałe;
 • brak opłat za polecenia zapłaty;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 3% (minimum 9 złotych) za wypłaty środków za granicą;
 • możliwość uruchomienia kredytu odnawialnego w koncie.

Dodatkowe korzyści eKonta dla Młodych

Posiadacze eKonta dla młodych w mBanku, mogą korzystać z szeregu dodatkowych rozwiązań i programów, które nie tylko ułatwiają korzystanie z własnego konta, ale i pozwalają cieszyć się wieloma korzyściami, także finansowymi.

Posiadając eKonto dla młodych, można korzystać z rozwiązań takich jak:

 • Aplikacja mobilna obsługiwana przez telefon z systemem Android, iOS lub Windows Phone. Nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na aktywne korzystanie z konta, bez konieczności logowania się poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki aplikacji mobilnej, możliwe są także:
  • połączenia z konsultantem bez autoryzacji mLinii,
  • płatności poprzez QR kody,
  • płatności i wypłaty z bankomatów w systemie BLIK (za pomocą telefonu).
 • mTransfer – szybsza i bezpieczniejsza forma płatności internetowych, wraz z możliwością dokupienia dodatkowe ubezpieczenia płatności (np. w sytuacji, gdy zakupiony towar nie jest wysłany do odbiorcy).
 • Program rabatowy w którym można zyskać nawet 55% rabatu, kupując u Partnerów Programu w całej Polsce, a tym m.in. do 25% zniżki w szkołach językowych w całej Polsce, oraz 10% zniżki na bilety do kina w sieci Cinema City.
 • mOkazje – wyselekcjonowana oferta dostępna w serwisie transakcyjnym mBanku oraz na Facebooku. Co tydzień pojawiają się nowe oferty, dzięki którym można uzyskać częściowy zwrot wydatków na konto.
 • Powiadomienia SMS – automatycznie przesyłane informacje o operacjach wykonanych na koncie lub kartą.
 • Doładowania telefonu za pomocą SMS – wystarczy jeden SMS, by błyskawicznie doładować swój telefon. Usługa jest bezpłatna.
 • Program PolecamBank – kolejna edycja programu (trwa od 01.03.2016r. do 31.08.2016r.), w którym za skuteczne polecenie konta z oferty mBanku, uczestnik programu zyskuje premię finansową.

Obiektywnie o eKoncie dla młodych

eKonto dla młodych w mBanku, to ciekawa propozycja, która pozyskała tytuł najlepszego konta dla studenta, według niezależnego rankingu kontostudenta.pl. Całkowity brak opłat za uruchomienie i prowadzenie rachunku, darmowe bankomaty w całej Polsce, a także bezpłatne przelewy internetowe, to kluczowe elementy oferty, które pozwalają uznać eKonto dla młodych za korzystne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje taniego konta osobistego.

mBank oferuje przy tym szereg dodatkowych rozwiązań, produktów i usług, które zwiększają atrakcyjność samego konta. Możliwość uruchomienia kredytu odnawialnego, powiadomienia SMS, a także realne korzyści finansowe płynące z Programu Rabatowego, mOkazji oraz Programu PolecamBank, to dodatkowe korzyści jakie przysługują posiadaczom eKonta dla młodych.

Decydując się na założenie eKonta dla młodych, należy pamiętać o opłatach pobieranych za używanie karty debetowej, w wysokości 4 złotych miesięcznie. Wystarczy jednak dokonać płatności za łącznie minimum 100 złotych miesięcznie, aby móc korzystać z karty całkowicie bezpłatnie.  

Informacje o mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Konta, promocje i opinie w mBanku
Więcej o mBanku

Opinie o eKonto dla Młodych w mBanku

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!