Anna Błażejewska-Płachecka

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Opolskim, by po kilku latach kontynuować naukę w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Od kilku lat zawodowo zajmuję się pisaniem, przede wszystkim o tematyce finansowej. Uwielbiam dzielić się wiedzą, a moją sekretną umiejętnością jest przekładanie skomplikowanych zagadnień na prosty i zrozumiały dla każdego język.

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że o pieniądzach się nie rozmawia. Wprost przeciwnie! O pieniądzach należy mówić, a kwestie finansowe uważam za podstawę edukacji. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie efektywnie zarządzać budżetem, pomnażać oszczędności czy zabezpieczyć własną przyszłość. A przede wszystkim możemy świadomie korzystać z produktów finansowych.

Praca to nie wszystko, więc gdy już postawię ostatnią kropkę w artykule, zamieniam się w wierną fankę siatkówki. A jeśli tylko mam taką możliwość uciekam do ciepłych krajów, by oddawać się mojej kolejnej pasji – nurkowaniu. Uwielbiam kuchnię meksykańską i już nie mogę się doczekać, gdy będę mogła spróbować oryginalnej chimichangi serwowanej nad Zatoką Meksykańską. W wolne wieczory najchętniej sięgam po ekscytujące thrillery, a moja domowa biblioteczka jest warta małą fortunę?

Profil na LinkedIn

Wykształcenie

Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu
Zarządzanie
Uniwersytet Opolski
Uniwersytet Opolski
Filozofia