Konto Mobi w ING Banku Śląskim

Konto Mobi w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski dobrze wie, w jaki sposób zwrócić uwagę najmłodszych klientów. Konto z Lwem Mobi to połączenie tradycyjnego rachunku osobistego i nowoczesnej technologii. Z aplikacją Moje ING bankowość osobista staje się jeszcze łatwiejsza w obsłudze. Wystarczy odcisk palca, aby błyskawicznie realizować przelewy, płatności za zakupy internetowe, a nawet przelać na telefon pieniądze do znajomego. 

Konto dla młodych  

Konto z Lwem Mobi to propozycja rachunku osobistego przeznaczonego dla młodych ludzi. Jest to rachunek polecany osobom będących w przedziale wiekowym od 13 do 26 lat. I to właśnie te osoby mogą liczyć na preferencyjne warunki prowadzenia konta oraz dostęp do licznych promocji i usług dodatkowych. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby z Konta z Lwem Mobi korzystali również starsi klienci banku.

Charakterystyczne i najważniejsze cechy konta Mobi:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku
 • brak opłat za wydanie standardowej karty debetowej oraz karty z własną grafiką w ramach usługi „Moja Karta ING” (karta z własną grafiką wydawana jest bezpłatnie tylko za pierwszym razem, w przypadku osób mających od 13 do 26 lat. W pozostałych przypadkach wydanie karty to koszt 15 złotych)
 • brak opłat za używanie karty debetowej przez osoby w wieku od 13 do 26 lat (w przypadku użytkowników mających więcej niż 26 lat naliczana jest miesięczna opłata w wysokości 7 złotych, przy czym może być ona zniesiona przy dokonaniu płatności bezgotówkowych za minimum 300 złotych w danym okresie rozliczeniowym)
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet
 • możliwość zamówienia bezpłatnej naklejki zbliżeniowej VISA (od osób mających więcej niż 26 lat pobierana jest jednorazowa opłata za wydanie naklejki, w wysokości 15 złotych)
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz Planet Cash w Polsce (pozostałe bankomaty – pierwsza wypłata w miesiącu bezpłatna, każda kolejna 2,5 zł)
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce realizowane BLIKiem (w przypadku osób mających więcej niż 26 lat bank pobiera opłaty za drugą i kolejną wypłatę)
 • 3% wartości transakcji przy wypłatach z bankomatów zagranicznych
 • brak opłat za wypłaty gotówki w ramach usługi Cashback
 • brak opłat za wpłaty dokonywane we wpłatomatach

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy Konta Mobi

ING Bank Śląski, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich Klientów, przygotował dodatkowe usługi i produkty z jakich mogą korzystać posiadacze Konta z Lwem Mobi. Zalicza się do nich m.in.:

 1. Aplikacja mobilna Moje ING, czyli jeszcze szybszy i wygodniejszy dostęp do własnego konta, w telefonie komórkowym (bez konieczności logowania się, lub też logując się za pomocą kodu PIN lub odcisku własnego palca). Dodatkowo, aplikacja mobilna to także wypłaty i płatności w systemie BLIK.
 2. Otwarte Konto Oszczędnościowe – uruchomione w ramach promocji „Bonus na start” zapewnia oprocentowanie na poziomie 2,5% w skali roku, przez 4 miesiące (dla wpłat do 100 000 złotych). Standardowe oprocentowanie na koncie wynosi 0,70% w skali roku. Istnieje również uruchomienie walutowego konta oszczędnościowego, gdzie oprocentowanie zależne jest od waluty i wynosi odpowiednio:
  • 0,01% w skali roku dla kont prowadzonych w euro,
  • 0,10% w skali roku dla kont prowadzonych w dolarach amerykańskich,
  • 0,25% w skali roku dla kont prowadzonych w funtach brytyjskich.
 3. Przelew na telefon – szybki i wygodny sposób na przelew niewielkich kwot. Wystarczy podać numer telefonu znajomego, a pieniądze zostaną do niego wysłane.
 4. Program Moje Rabaty w Moim ING – dostęp do atrakcyjnych promocji w ponad 50 sklepach oraz punktach handlowo-usługowych i serwisach internetowych (np. w portalu muzycznym Tidal, gdzie klienci ING Banku Śląskiego mogą z niego korzystać za darmo przez 3 miesiące).
 5. Konto walutowe – w zależności od potrzeb, istnieje możliwość uruchomienia rachunku prowadzonego w EUR, USD lub GBP.

Promocje w ING

Posiadacze Konta z Lwem Mobi mogą zyskać więcej, dzięki dwóm promocjom ING Banku Śląskiego:

„Do 140 zł za otwarcie konta Mobi”

Promocja dla osób mających od 18 do 26 lat, które w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2018 roku otworzą za pośrednictwem strony internetowej ING Banku Śląskiego Konto z Lwem Mobi (razem z kartą), a także uruchomią Konto Oszczędnościowe, zyskują szansę na otrzymanie dodatkowo nawet 140 złotych.

W ramach promocji otrzymać można:

 1. 100 złotych - jest to premia podstawowa przyznawana za otworzenie Konta z Lwem Mobi i Konta Oszczędnościowego, a także realizację minimum 8 transakcji bezgotówkowych za pomocą karty lub BLIK (w terminie do 30 listopada 2018 roku);
 2. w zależności od zrealizowanych warunków:
  • 20 złotych - jeżeli klient spełni podstawowe warunki promocji, a przy tym wykona minimum 3 transakcje za pomocą BLIK (przy zakupach w sklepach internetowych) lub otrzyma minimum jedno wynagrodzenie lub stypendium na konto
  • 40 złotych - jeżeli klient spełni podstawowe warunki promocji, a przy tym wykona minimum 3 transakcje za pomocą BLIK (przy zakupach w sklepach internetowych), a przy tym otrzyma minimum jedno wynagrodzenie lub stypendium na konto

Bank wypłaci nagrodę do 8 stycznia 2019 r., w formie przelewu na Konto Oszczędnościowe.

„Poleć konto znajomemu”

Promocja prowadzona jest w okresie od 11 czerwca do 11 grudnia 2018 roku. Za każde skuteczne polecenie konta w ING, bank wypłaca premię w wysokości 100 złotych. Maksymalna kwota premii jaką może otrzymać jedna osoba to 1000 złotych. Co więcej, także osoba korzystająca z polecenia zyskuje premię w wysokości 50 złotych.

Aby móc zyskać w ramach promocji „Poleć konto znajomemu” należy:

 1. W terminie do 11 grudnia 2018 roku przystąpić do promocji, pobierając specjalny kod polecający (wielokrotnego użycia).
 2. Przekazać kod swoim znajomym.
 3. Do 11 grudnia 2018 roku wykonać transakcje bezgotówkowe (kartą lub BLIK) o łącznej wartości minimum 300 złotych.

Osoba korzystająca z polecenia może zyskać dodatkowe 50 złotych, jeżeli otworzy nowe konto w ING Banku Śląskim, a także zrealizuje transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 300 złotych.

Naliczone i przyznane premie będą wypłacane przez ING Bank Śląski w terminie od stycznia 2019 roku do kwietnia 2019 roku.

Obiektywnie o Koncie z Lwem Mobi

Propozycja ING Banku Śląskiego to jedno z tych kont bankowych, które warto polecać. Konto z Lwem Mobi to przede wszystkim atrakcyjna propozycja rachunku osobistego dla młodych ludzi, chociaż w praktyce każdy kto szczególnie mocno się z nim zwiąże może bez przeszkód być jego użytkownikiem. Należy jednak pamiętać o tym, że przekraczając próg 26 lat bank zacznie pobierać opłaty za wydawane karty, ich użytkowanie, czy też wypłaty realizowane z bankomatów nieobjętych systemem darmowych wypłat. Równocześnie warunkiem zniesienia tych opłat jest aktywne korzystanie z karty. Podsumowując, Konto z Lewem Mobi zostało stworzone z myślą o najmłodszych klientach, którzy stawiają na mobilne rozwiązania, jednak z powodzeniem może korzystać z niego każdy zainteresowany.

Otwórz Konto Mobi i zyskaj 140 zł premii:

Otwórz konto

Opinie użytkowników