Karta Kredytowa z Żubrem w Banku Pekao

Karta Kredytowa z Żubrem w Banku Pekao
Źródło: Bank Pekao

To najnowsza oferta w Banku Pekao S.A. Jest mocno niestandardowa, a przy tym daje Ci sporą elastyczność w trakcie korzystania z karty kredytowej. To Ty wybierasz pakiet, w którym będzie obsługiwana Twoja Karta Kredytowa z Żubrem. Sam wybierasz szatę graficzną karty i w każdym momencie możesz zmienić pakiet na taki, który będzie lepiej dopasowany do Twoich zmieniających się potrzeb.

Konta, promocje i opinie w Banku Pekao
Karta Kredytowa z Żubrem w skrócie
Karta 0 zł
Oprocentowanie 18,86%
Bankomaty 7%
Okres bezodsetkowy 58 dni
Karta Kredytowa z Żubrem w naszych rankingach
Ocena karty:
Wysokość opłat:
Dostęp internetowy i mobilny:
Promocje i premie:
Dodatkowe usługi i korzyści:

Zalety karty:

 • limit od 2000 złotych do 100 000 złotych;
 • długi okres bezodsetkowy – do 58 dni;
 • możliwość swobodnego i bezpłatnego zmieniania pakietów;
 • bezpłatne ubezpieczenie zakupów i transakcji internetowych;
 • bezpłatne ubezpieczenie w podróży (w Pakiecie Złotym i Platynowym);
 • 2% zwrotu od realizowanych transakcji internetowych (w Pakiecie Złotym i Platynowym);
 • możliwość korzystania z darmowej karty, nawet przy wyższym pakiecie, gdy zostanie spełniony warunek aktywności;
 • możliwość skorzystania z 5 dodatkowych kart kredytowych dla bliskich (osób powyżej 13. roku życia);
 • dostępna jest spłata kredytowa z oprocentowaniem 0%.

Wady karty:

 • dość wysoka opłata za Pakiet Platynowy (39 złotych miesięcznie);
 • przy wypłacie gotówki z bankomatu bank nalicza opłatę w wysokości 7%, 5% lub 3%, w zależności od wybranego pakietu;

Tak elastycznej oferty karty kredytowej jeszcze nie było. Czy można korzystać z karty kredytowej całkowicie za darmo, a przy tym zarabiać? Okazuje się, że można. Karta Kredytowa z Żubrem dopasowana jest do Twoich potrzeb. Nawet jeżeli w międzyczasie zmienisz zdanie, a Twoje potrzeby ulegną zmianie, to karta podąży za Tobą. Wszystko za sprawą specjalnych pakietów, które elastycznie dopasowują korzyści do Ciebie. Co ważniejsze, za kartę w Pakiecie Standard nie płacisz. Masz ją całkowicie za darmo. Wersja podstawowa to dla Ciebie za mało? Nic nie szkodzi, ponieważ masz do wyboru dwa dodatkowe, rozszerzone pakiety (Złoty i Platynowy). Każdy z tych pakietów może być zwolniony od opłat, gdy tylko spełnisz warunek aktywności. Wyższy pakiet to również zwroty za transakcje realizowane w Internecie. 2% wartości transakcji wróci do Ciebie. I możesz też przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile, w którym każda transakcja zbliża Cię do atrakcyjnych nagród. 

Co ciekawe, bank dołożył wszelkich starań, aby jego oferta była przyjaźniejsza środowisku naturalnemu. Nowa karta wykonana jest w 99% z przetworzonego surowca. 

Jedna karta, trzy pakiety

Karta Kredytowa z Żubrem może być w pełni darmowa. Taką kartę otrzymasz wybierając Pakiet Standard.

Jeżeli jednak masz ochotę uzyskać więcej korzyści, sprawdź dwa dodatkowe pakiety:

Pakiet Złoty – miesięczny koszt to 19 złotych, jednak przy realizacji transakcji na kwotę co najmniej 2000 złotych bank nie pobierze jej z Twojego konta.

Pakiet Platynowy – miesięczna opłata wynosi 39 złotych. Możesz jej jednak łatwo uniknąć, jeżeli wartość miesięcznych transakcji zrealizowanych kartą kredytową przekroczy kwotę 3000 złotych.

Niezależnie od wybranego pakietu, RRSO karty kredytowej wynosi 16,78%. Masz też do 58 dni na spłatę wykorzystanego limitu, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. A jeśli z jakiegoś powodu nie dasz rady spłacić wykorzystanego limitu, to możesz skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego. Twoje zobowiązanie (lub określona transakcja) może być rozłożone na wygodne raty. 

Zdarza Ci się wypłacać gotówkę z karty kredytowej lub zrealizować przelew? Z Kartą Kredytową z Żubrem może to być dość kosztowne rozwiązanie. Bank naliczy Ci opłaty za każdą wypłatę z bankomatu i każdy zrealizowany przelew. Wysokość opłaty zależna jest od wybranego pakietu i wynosi odpowiednio: 

 • 7% od transakcji / przelewu w Pakiecie Standard;
 • 5% od transakcji / przelewu w Pakiecie Złotym;
 • 3% od transakcji / przelewu w Pakiecie Platynowym.

Podstawowe informacje

Operator Karty

Mastercard

Typ karty

zwykła

Płatności mobilne

Parametry karty

Oprocentowanie

18,86%

Okres bezodsetkowy

58 dni

Maksymalny limit kredytowy

100 000 zł

Kwota minimalnej spłaty

3%, min. 30 zł

Opłaty za korzystanie z karty

Opłata za wydanie karty

0 zł

Opłata za kartę

W zależności od wybranego pakietu:

 • 0 zł – Pakiet Standard
 • 19 zł – Pakiet Złoty
 • 39 zł – Pakiet Platynowy
Wypłata gotówki w bankomatach w Polsce

W zależności od wybranego pakietu:

 • 7% – Pakiet Standard
 • 5% – Pakiet Złoty
 • 3% – Pakiet Platynowy
Wypłata gotówki w bankomatach za granicą

W zależności od wybranego pakietu:

 • 7% – Pakiet Standard
 • 5% – Pakiet Złoty
 • 3% – Pakiet Platynowy

Przejdź na stronę banku

Dodatkowe usługi

Karta Kredytowa z Żubrem pełna jest dodatkowych korzyści. Wybierając spośród trzech pakietów zyskać możesz:

 1. Spłata w ratach 10x0% - dowolną transakcję lub część wykorzystanego limitu możesz rozłożyć na dogodne raty. W Pakiecie Standard górny limit wynosi 1000 złotych, w Złotym – 2000 złotych, a w Platynowym – 3000 złotych;
 2. Ubezpieczenie zakupów w Internecie i transakcji internetowych – jeżeli towar będzie niezgodny z umową, zniszczony lub sprzedawca nie wyśle Ci zamówionego produktu, otrzymasz zwrot z ubezpieczenia. W Pakiecie Standard maksymalna kwota to 1000 złotych, w Złotym – 3000 złotych, a w Platynowym – nawet 6000 złotych. 
 3. Zwrot 2% wartości transakcji internetowych – płacąc w sieci Kartą Kredytową z Żubrem w Pakiecie Złotym lub Platynowym zyskasz nawet 30 złotych miesięcznie (w Pakiecie Platynowym, 20 złotych w Pakiecie Złotym).
 4. Ekstra punkty w Mastercard Bezcenne Chwile – zarejestruj swoją kartę w programie i zbieraj punkty jeszcze szybciej. Do 30 sierpnia 2022 roku zyskasz 5 punktów za każde wydane 50 złotych (po tym terminie w Pakiecie Standard otrzymasz 3 punkty, w Złotym – 4 punkty, a w Platynowym – 5 punktów).
 5. Ubezpieczenie w podróży – usługa dostępna tylko w pakiecie Złotym i Platynowym. Zyskujesz zabezpieczenie nawet do 200 000 złotych.
 6. Bezpłatne saloniki lotniskowe – dostępne tylko w pakiecie Złotym i Platynowym. Jeżeli lot Twojego samolotu będzie opóźniony o więcej niż godzinę, wówczas wygodnie spędzisz czas (Ty plus maksymalnie 4 osoby towarzyszące) w specjalnej strefie, z darmowymi przekąskami i napojami.
 7. Zwrot 5% za przejazdy autostradą – płać Kartą Kredytową z Żubrem w Pakiecie Platynowym za przejazdy autostradą i odbierz do 20 złotych miesięcznie. 
 8. Dodatkowe karty kredytowe dla bliskich – możesz dobrać dodatkowe karty do swojej głównej Karty Kredytowej z Żubrem. Każda karta może być obsługiwana w odrębnym pakiecie.

Jak otrzymać Kartę Kredytową z Żubrem

Jeżeli jesteś już klientem Banku Pekao S.A. informację o nowej Karcie Kredytowej z Żubrem znajdziesz w systemie bankowości internetowej Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay, w sekcji „Oferty”. 

Możesz też zadzwonić na infolinię banku, aby złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej.

Jeżeli nie jesteś klientem Banku Pekao S.A. możesz udać się do dowolnego oddziału banku lub skorzystać z kontaktu online:

Pamiętaj o tym, że bank może wymagać od Ciebie przedstawienia dokumentów dochodowych. Informacja o przydzieleniu karty podejmowana jest w oparciu o analizę zdolności kredytowej wnioskującego o wydanie karty kredytowej. 

Obiektywnie o Karcie Kredytowej z Żubrem

Podsumowując, nowa Karta Kredytowa z Żubrem od Banku Pekao S.A. to zdecydowanie ciekawa propozycja dla tych osób, które poszukują dodatkowego źródła finansowania części swoich wydatków. Wybierając Pakiet Złoty lub Platynowy uzyskasz wyższe kwoty ubezpieczenia swoich zakupów i transakcji internetowych, a przy tym 2% zwrotu za realizację transakcji w Internecie. Przy spełnieniu warunku aktywności możesz korzystać z darmowej karty kredytowej nawet przy wyższym niż Standard pakiecie.

Dodając do tego program Mastercard Bezcenne Chwile okazuje się, że przy aktywnym korzystaniu z Karty Kredytowej z Żubrem w Pakiecie Złotym lub Platynowym nie tylko masz darmową kartę, ale i na niej zarabiasz! Oczywiście korzyści posiadania tej karty kredytowej będą widoczne tylko wtedy, gdy będziesz z niej korzystać rozsądnie i będziesz spłacać wykorzystany limit w wyznaczonym czasie.

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli jesteś już klientem Banku Pekao S.A. sprawdź w swojej bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay, czy bank przygotował dla Ciebie ofertę Karty Kredytowej z Żubrem.

Jeżeli nie jesteś klientem Banku Pekao S.A.: 

•    wypełnij formularz kontaktowy na stronie banku;
•    podaj imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. 

Pamiętaj o tym, że bank może wymagać od Ciebie dokumentów dochodowych.

Wysokość opłat zależna jest od wybranego pakietu i wynosi odpowiednio:

 • Pakiet Standard – 0 złotych;
 • Pakiet Złoty – 19 złotych lub 0 złotych, przy realizacji transakcji kartą na kwotę minimum 2000 złotych miesięcznie;
 • Pakiet Platynowy – 39 złotych lub 0 złotych, przy realizacji transakcji kartą na kwotę minimum 3000 złotych miesięcznie.

Do karty głównej możesz dobrać do 5 kart dodatkowych, a każda karta może być obsługiwana w ramach innego pakietu.

Wysokość opłat zależna jest od wybranego pakietu i wynosi odpowiednio:

 • 7% od transakcji w Pakiecie Standard;
 • 5% od transakcji w Pakiecie Złotym;
 • 3% od transakcji w Pakiecie Platynowym.

Korzystając z Karty Kredytowej z Żubrem możesz realizować transakcje zbliżeniowe telefonem, a także Google Pay lub Apple Pay.

Informacje o Banku Pekao

Bank Pekao SA już od kilku lat zajmuje drugą pozycję w kraju wśród największych banków pod względem wielkości aktywów (ich suma to 167625 milionów złotych). Siła kapitałowa mierzona stopniem wypłacalności sprawia, że jest to lider wśród dużych polskich banków oraz wśród całego rynku środkowoeuropejskiego.

Konta, promocje i opinie w Banku Pekao
Więcej o Banku Pekao

Opinie o Karta Kredytowa z Żubrem w Banku Pekao

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!