T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe powstało jako skutek partnerstwa strategicznego pomiędzy siecią telefonii T-Mobile, a Alior Bankiem. Do tego aliansu doszło w maju 2014 roku.

Głównym założeniem, przyświecającym twórcom połączenia tych dwóch instytucji, było stworzenie najbardziej konkurencyjnej oferty bankowej na rynku. T-Mobile Usługi Bankowe miało wnieść do branży finansowej nieco świeżego powiewu i być pierwszym krokiem w kierunku powstania całkowicie nowej bankowości. W tym celu wykorzystano już sprawdzone, a do tego niejednokrotnie nagradzane, rozwiązania internetowe Alior Sync. Co istotne, z Usług Bankowych T-Mobile skorzystać mogą nie tylko osoby posiadające usługi właśnie w tej sieci, chociaż klienci mogą liczyć na oferty zwiększające zadowolenie ze współpracy z operatorem. Ważnym wyróżnikiem T-Mobile Usługi Bankowe, jest wygodna w użytkowaniu, dobrze zaprojektowana aplikacja mobilna. Funkcjonalność w zarządzaniu własnym kapitałem jest celem rozwoju tej instytucji na kolejne lata. W 2015 roku usługa wprowadzona przez Alior Bank i T-Mobile została nagrodzona tytułem najlepszego konta dla klienta internetowego, według tygodnika Polityka. Wcześniej w podobny sposób wyróżniali go eksperci z portalu Bankier.pl i Gazety Wyborczej.

Przeanalizowane konta w T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe - Konto Freemium
konto osobiste

Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe, to jedno z najnowszych rachunków osobistych, które na rynku pojawiło się w 2014 roku. Konto dostępne dla każdego, już od 13. roku życia, jest tanie i oferuje ciekawe rozwiązania i usługi, takie jak np. przelewy przez Facebooka.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze słowniem pojęć finansowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.