T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe - Opisy kont, promocje i opinie

T-Mobile Usługi Bankowe powstało jako skutek partnerstwa strategicznego pomiędzy siecią telefonii T-Mobile, a Alior Bankiem. Do tego aliansu doszło w maju 2014 roku.

Głównym założeniem, przyświecającym twórcom połączenia tych dwóch instytucji, było stworzenie najbardziej konkurencyjnej oferty bankowej na rynku. T-Mobile Usługi Bankowe miało wnieść do branży finansowej nieco świeżego powiewu i być pierwszym krokiem w kierunku powstania całkowicie nowej bankowości. W tym celu wykorzystano już sprawdzone, a do tego niejednokrotnie nagradzane, rozwiązania internetowe Alior Sync. Co istotne, z Usług Bankowych T-Mobile skorzystać mogą nie tylko osoby posiadające usługi właśnie w tej sieci, chociaż klienci mogą liczyć na oferty zwiększające zadowolenie ze współpracy z operatorem. Ważnym wyróżnikiem T-Mobile Usługi Bankowe, jest wygodna w użytkowaniu, dobrze zaprojektowana aplikacja mobilna. Funkcjonalność w zarządzaniu własnym kapitałem jest celem rozwoju tej instytucji na kolejne lata. W 2015 roku usługa wprowadzona przez Alior Bank i T-Mobile została nagrodzona tytułem najlepszego konta dla klienta internetowego, według tygodnika Polityka. Wcześniej w podobny sposób wyróżniali go eksperci z portalu Bankier.pl i Gazety Wyborczej.

Sesje Elixir w T-Mobile Usługi Bankowe

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 09:30

Dyspozycja musi być złożona do 08:20

13:30

Dyspozycja musi być złożona do 12:20

16:00

Dyspozycja musi być złożona do 15:10

Sesje przychodzące11:3015:3017:30

Przeanalizowane konta w T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe - Konto Freemium
konto osobiste

Konto Freemium

Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe, to jedno z najnowszych rachunków osobistych, które na rynku pojawiło się w 2014 roku. Konto dostępne dla każdego, już od 13. roku życia, jest tanie i oferuje ciekawe rozwiązania i usługi, takie jak np. przelewy przez Facebooka.

T-Mobile Usługi Bankowe - Konto Premium
konto osobiste

Konto Premium

Konto Premium w T-Mobile Usługi Bankowe to dobra propozycja dla tych osób, które aktywnie korzystają z konta i karty płatniczej, a przy tym chcą pozyskać dodatkowe środki. Rachunek w T-Mobile Usługi Bankowe może być prowadzony od 13. roku życia, a liczne promocje to zachęta dla Klientów sieci T-Mobile.

Promocje w T-Mobile Usługi Bankowe

aktualna promocja

Z Mastercard Travel zagraniczne podróże stają się łatwiejsze, a teraz za zagraniczne płatności bezgotówkowe można zyskać 5% zwrotu naliczanego od ich wartości. Wszystko za sprawą promocji T-Mobile Usługi Bankowe, która promuje kartę kredytową Mastercard Travel. Promocja trwa do 30.04.2018 roku. 

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.