Konto Premium w T-Mobile Usługi Bankowe

Konto Premium w T-Mobile Usługi Bankowe
Źródło: Strona WWW T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe to projekt prowadzony przez Alior Bank S.A. we współpracy z T-Mobile Polska S.A. Bank działający na polskim rynku od 2014 roku dostarcza swoim Klientom innowacyjne rozwiązania, które nierzadko stanowią formę uzupełnienia oferty samego Operatora sieci T-Mobile. Najważniejsze jest jednak to, że bank zapewnia dostęp do praktycznie bezpłatnego Konta Premium, a przy tym nie pobiera opłat za wydanie i używanie karty płatniczej.

Więcej niż konto w banku

Konto Premium promowane jest jako rachunek dla wymagających, a co za tym idzie, jest nie tylko tanie, ale i pozwala pozyskać dodatkowe środki. Wystarczy jedynie aktywnie korzystać z karty płatniczej, by bank regularnie wypłacał premie wprost na konto Klienta. 

Charakterystyczne i najważniejsze cechy konta, można ująć w kilku punktach:

 • brak opłat za prowadzenie konta (jeżeli w danym miesiącu rozliczeniowym wartość transakcji bezgotówkowych zrealizowanych kartą wynosi minimum 500 złotych);
 • brak opłat za wydanie karty do konta (do wyboru MasterCard lub Master Card NFC);
 • brak opłat za używanie karty debetowej;
 • darmowa bankowość internetowa i mobilna;
 • brak opłat za przelewy krajowe;
 • brak opłat za przelewy europejskie i zagraniczne;
 • brak opłat za zlecenia stałe i polecenia zapłaty;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą;
 • brak opłat za wypłaty w ramach usługi cash back;
 • brak opłat za wpłaty we wpłatomatach Euronet;
 • możliwość otrzymania limitu odnawialnego w koncie od 500 złotych do 100 000 złotych;
 • możliwość założenia konta już od 13. roku życia.

Dodatkowe produkty i usługi

Posiadacze Konta Premium w T-Mobile Usługi Bankowe, mają możliwość korzystania także z wielu dodatkowych produktów i usług, takich jak:

1. Mobilny dostęp do konta – pozwala szybko i wygodnie sprawdzić saldo konta, złożyć wniosek kredytowy lub wykonać przelew. Do obsługi własnego rachunku wystarczy tylko telefon z dostępem do Internetu, który obsługuje aplikację mobilną.

2. Limit odnawialny w rachunku – w zależności od zdolności kredytowej Klienta, limit może wynosić od 500 złotych do nawet 100 000 złotych, z oprocentowaniem na poziomie 9,75% w skali roku.

3. Usługa MyWallet – dzięki karcie MasterCard NFC można korzystać z płatności zbliżeniowych w telefonie.

4. Program Rekomendacyjny – w T-Mobile Usługi Bankowe Klienci mogą zyskać dodatkową premię na konto, za polecenia rachunków bankowych, kart kredytowych oraz pożyczek. Za skutecznie polecone konto bank wypłaca 50 złotych premii, za kartę kredytową 60 złotych, a za pożyczkę 1% naliczany od wysokości wypłaconej kwoty. 

5. Oszczędności – w zależności od indywidualnych potrzeb, można wybrać:

 • Konto Oszczędnościowe Wyższy Zysk – z oprocentowaniem zmiennym, wyliczanym co miesiąc, w oparciu o stawkę WIBID1M (z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca) pomniejszoną o 0,4 p.p.
 • Walutowe Konto Oszczędnościowe – prowadzone w EUR, USD, GBP lub CHF.
 • Świnka Skarbonka – to forma lokaty z dopłatami w postaci premii kwartalnych (w przypadku opcji regularnych wpłat) lub przy osiągnięciu założonego celu (przy nieregularnym oszczędzaniu). Dzięki Śwince Skarbonce można szybciej, wygodniej i bezpieczniej oszczędzać na wybrany cel, np. zakup nowego samochodu.
 • Lokaty terminowe – z oprocentowaniem stałym do 1,7% w skali roku lub zmiennym do 3% w skali roku. Mogą być zawierane na okres od 1 do 36 miesięcy. Istnieje możliwość założenia lokaty w obcej walucie: EUR, USD, GBP oraz CHF.

6. Konto walutowe – prowadzone w walucie do wyboru: EUR, USD, GBP oraz CHF.

7. Auto-uzupełnianie – usługa opiera się na wyznaczonej przez Klienta kwocie, jaka zawsze powinna być dostępna na rachunku osobistym. Jeżeli na rachunku pojawi się nadwyżka, bank automatycznie przekaże ją na konto oszczędnościowe. W przypadku braku odpowiedniej kwoty na rachunku osobistym, zostanie ona uzupełniona ze środków znajdujących się na koncie oszczędnościowym.

8. Przelewy na Facebooku – wystarczy uruchomić dedykowane Konto zintegrowane z FB i połączysz je z własnym profilem na portalu społecznościowym. Jest to rozwiązanie umożliwiające realizację przelewów o maksymalnej wartości 50 złotych, poprzez wskazanie znajomego posiadającego konto na Facebooku.

Jeszcze więcej korzyści dla Klientów T-Mobile

T-Mobile Usługi Bankowe, to także dodatkowe korzyści dla osób korzystających z sieci T-Mobile:

 • 1000 złotych limitu odnawialnego w koncie, bez zbędnych formalności i opłat za przyznanie  środków, dla Klientów regularnie opłacających rachunek na usługi T-Mobile;
 • bonus 20% za doładowanie telefonu poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną, dla Klientów T-Mobile na kartę, Heyah, MIX oraz Heyah MIX z T-Mobile konta.

Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną

W ofercie T-Mobile Usługi Bankowe dostępny jest także specjalny wariant Konta Premium, w opcji:

Abonament Taryfa T bez telefonu z nielimitowanymi rozmowami i SMS – 0 złotych za abonament dla dotychczasowych Klientów lub 10 złotych dla nowych Klientów, przez cały okres na jaki zawarta jest umowa z T-Mobile;

lub

Internet Comfort LTE 4G:

 • 0 złotych za abonament do końca trwania umowy, dla obecnych klientów T-Mobile lub 10 złotych dla nowych klientów T-Mobile;
 • 35 GB Internetu miesięcznie;
 • 9 złotych – jednorazowa opłata za mobilny router;
 • umowa na 24 miesiące.

Promocje w T-Mobile Usługi Bankowe

W T-Mobile Usługi Bankowe nie brakuje okazji, by zyskać dodatkowe środki na własny rachunek, takich jak dwie promocje:

1. Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe – wystarczy aktywnie korzystać z karty płatniczej, by zyskaćdodatkowych 25 złotych comiesięcznej premii. Warunkiem uzyskania premii jest rozliczenie transakcji o łącznej wartości minimum 500 złotych.

Z promocji mogą korzystać wszyscy Klienci T-Mobile Usługi Bankowe, którzy posiadają rachunek osobisty oraz kartę płatniczą, a także wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i zaakceptowali regulamin promocji.

Promocja prowadzona jest od 2 listopada 2015 roku, aż do odwołania.

2. „Kasa wraca na bank - 20% wpłaty własnej” Klientów T-Mobile Usługi Bankowe – promocja skierowana do Klientów T-Mobile, którzy spełnią łącznie następujące warunki:

 • zawarli umowę o Linię Kredytową na zakup urządzenia telekomunikacyjnego w T-Mobile;
 • posiadają Rachunek oraz Kartę do Rachunku,
 • wyrazili chęć skorzystania z Promocji,
 • wyrazili zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • dokonali wpłaty własnej, przy zakupie urządzenia telekomunikacyjnego.

W ramach promocji trwającego do 31 grudnia 2016 roku, można zyskać jednorazową premię w wysokości od 10 złotych do 250 złotych.

Obiektywnie o Koncie Premium

Konto osobiste prowadzone przez T-Mobile Usługi Bankowe, to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań oferowanych przez współczesne banki. Biorąc pod uwagę fakt, że sam bank to efekt współpracy znanego Alior Banku S.A. i operatora sieci telekomunikacyjnej, część produktów to niemal podręcznikowy przykład sprzedaży wiązanej.

Do podstawowych zalet Konta Premium, można zaliczyć przede wszystkim:

 • nowoczesne rozwiązania w postaci m.in. aplikacji mobilnej i przelewów na Facebooka,
 • możliwość realizacji bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów na całym świecie,
 • dość dobre oprocentowanie rachunku oszczędnościowego i lokat terminowych,
 • preferencyjne warunki usług dodatkowych, dla Klientów korzystających z sieci T-Mobile.

Za wadę rachunku można uznać obowiązkową opłatę w wysokości 18,90 złotych miesięcznie. Jest to kwota jaką bank pobiera za prowadzenia konta od osób, których wartość transakcji bezgotówkowych nie przekracza poziomu 500 złotych miesięcznie. Nie powinno to jednak stanowić problemu dla aktywnych posiadaczy rachunku, którzy poszukują nowoczesnego i funkcjonalnego banku na miarę XXI wieku.

Opinie użytkowników