Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe
Źródło: Strona WWW T-Mobile Usługi Bankowe

Karta kredytowa Mastercard Travel oferowana przez T-Mobile Usługi Bankowe to przede wszystkim możliwość uzyskania wysokiego limitu, aż do 80 000 zł. Co więcej, z dodatkowych środków bez zbędnych opłat możesz korzystać aż przez 59 dni.

Za pomocą karty zrealizujesz wszelkie transakcje bezgotówkowe i gotówkowe, a funkcja chargeback chroni Cię przed nieuczciwymi sprzedawcami. Dzięki ofercie „Raty w karcie” możesz rozłożyć swoje zobowiązania na wygodne raty, już od 100 zł wykorzystanego limitu.

Konta, promocje i opinie w T-Mobile Usługi Bankowe
Karta kredytowa Mastercard Travel w skrócie

Zalety karty:

 • brak opłaty miesięcznej za użytkowanie karty
 • aż 59 dni okresu bezodsetkowego
 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji
 • program Mastercard Priceless Specials

Wady karty:

 • wysoka opłata za wydanie karty dodatkowej

W T-Mobile Usługi Bankowe (dostarczane przez Alior Bank S.A.) dostępna jest karta kredytowa Mastercard Travel, która wyróżnia się bardzo wysokim limitem oraz długim okresem bezodsetkowym. Klienci banku mogą wnioskować o przyznanie karty z limitem do 80 000 złotych, a wykorzystana kwota wolna jest od dodatkowych kosztów nawet przez 59 dni. Dodatkowo opcja „Raty w karcie” umożliwia rozłożenie powstałego zobowiązania na wygodne raty. 

Zgodnie z regulaminem karty kredytowej, o jej wydanie mogą ubiegać się osoby:

 • pełnoletnie;
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadające zdolność kredytową. 

Bank zastrzega sobie prawo do niewznawiania karty kredytowej lub zmiany jej limitu, w przypadku pogorszenia się sytuacji finansowej klienta lub obniżeniu jego zdolności kredytowej.

Sposób zawarcia umowy zależny jest od kilku czynników, w tym od wnioskowanej kwoty limitu. Bank może zaproponować klientowi zawarcie umowy w systemie online, przez telefon, za pośrednictwem kuriera, bądź też w oddziale banku.

Nawet 80 000 zł zawsze pod ręką

Karta kredytowa Mastercard Travel oferowana przez T-Mobile Usługi Bankowe zdecydowanie wyróżnia się na tle podobnych produktów, jakie dostępne są na polskim rynku. Doskonale sprawdzi się zarówno jako źródło finansowania bieżących wydatków, jak i tych zupełnie nieprzewidywanych. Docenią ją również osoby często podróżujące za granicę. 

Dostęp do bardzo wysokiego limitu sprawia, że dzięki karcie możliwe jest dokonanie płatności za większe inwestycji, a długi okres bezodsetkowy zapewnia możliwość realizacji transakcji bez dodatkowych kosztów, jakie zwykle towarzyszą zakupom ratalnym.

Charakterystyczne i najważniejsze cechy karty kredytowej:

 • brak opłat za wydanie głównej karty;
 • brak opłat za użytkowanie karty, jeżeli w danym okresie rozliczeniowych zrealizowane zostaną co najmniej 4 transakcje bezgotówkowe (standardowa opłata to 8 złotych);
 • 20 złotych – opłata roczna za wydanie karty dodatkowej;
 • brak opłaty rocznej za wznowienie karty, jeżeli łączna wartość transakcji zrealizowanych w okresie 12 miesięcy wynosi minimum 15 000 złotych (standardowa opłata to 70 złotych. W przypadku realizacji transakcji na kwotę łączną 7 500 złotych bank pobiera opłatę w wysokości 35 złotych);
 • okres bezodsetkowy do 59 dni;
 • limit do 80 000 złotych;
 • 6% (minimum 10 zlotych) za realizację przelewów z rachunku karty;
 • 6% (minimum 10 złotych) - opłata za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce i za granicą (w przypadku realizacji transakcji walutowych pobierana jest opłata za przewalutowanie, zgodnie z obowiązującym kursem);
 • darmowa bankowość internetowa;
 • możliwość korzystania z prostej i funkcjonalnej aplikacji mobilnej;
 • możliwość korzystania z wirtualnego portfela Masterpass;
 • możliwość ustawienia automatycznej spłaty zadłużenia;
 • automatyczne doliczanie rat do bieżącego wyciągu, z wykorzystanym limitem. 

Dodatkowe usługi i korzyści 

Decydując się na kartę kredytową Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Mobilne zyskuje się również dostęp do dodatkowych produktów i usług, które wpływają na atrakcyjność oferty banku. Warto zwrócić uwagę na rozwiązania takie jak:

 1. „Raty w karcie” – możliwość rozłożenia na raty wykorzystanej kwoty przyznanego limitu na karcie (nie mniej niż 100 złotych i nie więcej niż 80% przyznanego limitu). Maksymalny okres spłaty to 84 miesiące. Bank zapewnia atrakcyjną ofertę ratalną, dzięki której dodatkowe odsetki nie przekraczają poziomu 5 złotych za każde pożyczone 500 złotych. Co więcej, rata kredytu automatycznie dodawana jest do kwoty minimalnej wskazanej na wyciągu.
 2. Przelewy na rachunek bankowy – możliwość zrealizowania przelewu środków z rachunku karty kredytowej na dowolny rachunek. W przypadku realizacji przelewu naliczana jest prowizja w wysokości 6%, jednak nie mniej niż 10 złotych. 
 3. Portfel Masterpass – łatwe i wygodne transakcje płatnicze w systemie online, z gwarancją bezpieczeństwa. Dodatkowo możliwość korzystania z ofert specjalnych od partnerów Masterpass. 
 4. Program Mastercard Priceless Specials – atrakcyjne nagrody i promocje dla posiadaczy kart Mastercard. Realizując codzienne zakupy, spełniając duże lub małe marzenia, płacąc za rozrywkę lub prezenty bliskich, użytkownicy kart Mastercard zyskują punkty, które można wymienić na atrakcyjne nagrody. 
 5. Chargeback – usługa, która umożliwia posiadaczowi karty uzyskanie zwrotu środków za niezrealizowane zakupy lub zwrócone produkty. To bank podejmuje odpowiednie działania, które mają na celu wyjaśnić przyczyny niewykonanej usługi lub braku zakupionego towaru. Wystarczy zgłosić problem telefonicznie na infolinii, aby móc szybko odzyskać utracone pieniądze. 
 6. Usługa DCC (ang. „Dynamic Currency Conversion”) – możliwość samodzielnego wskazania waluty rozliczeniowej transakcji realizowanych w obcych walutach, np. w czasie zagranicznych podróży. W ten sposób możliwe jest uniknięcie dodatkowych opłat wynikających z tzw. podwójnego przewalutowania.

Obiektywnie o karcie kredytowej Mastercard Travel

Oferta T-Mobile Usługi Bankowe wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów przede wszystkim wysokim limitem kredytowym oraz długim okresem bezodsetkowym. Dostępność wysokich limitów sprawia, że karta kredytowa Mastercard Travel staje się atrakcyjną alternatywą pożyczki gotówkowej, nawet przy realizacji większych transakcji lub inwestycji.

Godna uwagi jest również oferta spłaty ratalnej, z której można skorzystać już od 100 złotych wartości zadłużenia. Na korzyść karty kredytowej Mastercard Travel działa również program Mastercard Priceless Specials oraz wirtualny portfel Masterpass. 

Zalety karty kredytowej:

 • brak opłat za wydanie i użytkowanie karty głównej (przy aktywnym korzystaniu),
 • długi okres bezodsetkowy;
 • wysoki limit, aż do 80 000 złotych;
 • możliwość skorzystania z opcji „Raty w karcie”, która ułatwia spłatę wykorzystanego limitu z długim okresem kredytowania (do 84 miesięcy);
 • atrakcyjny program ratalny (tylko 5 złotych dodatkowych kosztów za każde skredytowane 500 złotych);
 • możliwość realizacji transakcji przez portfel Masterpass;
 • program Mastercard Priceless Specials;
 • Chargeback – możliwość odzyskania pieniędzy za niezrealizowane zakupy;
 • Usługa DCC, która ułatwia kontrolę transakcji realizowanych w obcych walutach.

Wady karty kredytowej:

 • brak stałej opłaty naliczanej za przewalutowanie transakcji walutowych, która zależna jest od aktualnych kursów walut (transakcje realizowane w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich przeliczane są według kursu kupna/sprzedaży dewiz obowiązującym w Alior Banku, w dniu rozliczenia operacji;
 • wysoka prowizja naliczana za realizację transakcji gotówkowych.

Informacje o T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe od niedawna obecne są na polskim rynku finansowym, a już zdołało zdobyć rzesze klientów. Po zaledwie roku działalności, udało się im pozyskać aż pół miliona usługobiorców. To w pełni nowoczesna bankowość z nastawieniem na klienta indywidualnego.

Konta, promocje i opinie w T-Mobile Usługi Bankowe
Więcej o T-Mobile Usługi Bankowe

Opinie o Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!