Karta kredytowa Silver w Credit Agricole

Karta kredytowa Silver w Credit Agricole
Źródło: Credit Agricole

Jeżeli szukasz alternatywy dla pożyczki lub kredytu, a przy tym planujesz zagranicznie wyprawy, to karta kredytowa Silver w Credit Agricole jest propozycją dla Ciebie. Wniosek o kartę mogą składać osoby mające skończone 18 lat i stałe dochody na poziomie minimum 1400 złotych. Maksymalny limit karty to 20 000 złotych, a dodatkowe usługi i opcje zapewniają pakiet korzyści dla posiadaczy tej karty kredytowej.

Konta, promocje i opinie w Credit Agricole
Karta kredytowa Silver w skrócie
Ocena karty:
Wysokość opłat:
Dostęp internetowy i mobilny:
Promocje i premie:
Dodatkowe usługi i korzyści:

Credit Agricole Bank Polska S.A. przygotował dla swoich klientów propozycję kilku kart kredytowych. Wśród nich dostępny jest wariant Silver, który doskonale sprawdzi się zarówno przy realizacji codziennych transakcji, jak i tych związanych z zagranicznymi podróżami. Co więcej, dzięki opcji „Twoje rachunki” można bezprowizyjne uregulować płatności za Internet, telefon lub media. Warto również dodać, że z limitem do 20 000 złotych, karta kredytowa Silver staje się doskonałą alternatywą pożyczek i kredytów, nawet przy większych wydatkach. 

Zgodnie z regulaminem karty kredytowej, o jej wydanie mogą ubiegać się osoby:

 • będące osobami fizycznymi;
 • posiadające status rezydenta;
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • mające stałe źródło dochodu na poziomie co najmniej 1400 złotych miesięcznie;
 • posiadające zdolność kredytową.

Karta kredytowa nie tylko dla miłośników podróży

Karta kredytowa Silver, stanowiąca jedną z propozycji Banku Credit Agricole, to przede wszystkim doskonały wybór przede wszystkim dla osób często podróżujących poza granicami Polski. Wybierając kartę kredytową Mastercard Silver nie trzeba martwić się o dodatkowe koszty związane z przewalutowaniem transakcji. Dodatkowym atutem jest to, że za wszystkie wypłaty z bankomatów na całym świecie naliczana jest opłata w wysokości 5% wypłacanej kwoty. Co za tym idzie, klient nie jest obarczony ryzykiem niespodziewanych opłat. 

Charakterystyczne i najważniejsze cechy karty kredytowej:

 • brak za wydanie głównej karty (Mastercard lub Visa);
 • brak opłaty miesięcznej za użytkowanie karty;
 • limit kredytowy do 20 000 złotych;
 • 54 dni okresu bezodsetkowego;
 • oprocentowanie na poziomie 15,01% RRSO (10% oprocentowanie zmienne w skali roku);
 • brak opłat za obsługę rachunku karty, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym wykonane są transakcje gotówkowe i bezgotówkowe, na łączną kwotę minimum 700 złotych (standardowa opłata to 7,90 złotych miesięcznie);
 • 5% (minimum 12,90 złotych) - opłata za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce i za granicą;
 • 3% wartości transakcji za przewalutowanie transakcji realizowanych za pomocą karty Visa;
 • brak opłat za przewalutowanie transakcji realizowanych w euro, za pomocą karty Mastercard;
 • 5% (minimum 12,90 złotych) za krajowe przelewy z rachunku karty;
 • brak opłat za przelewy mobilne z rachunku karty w ramach opcji „Twoje rachunki” (za przelewy w ramach bankowości internetowej naliczana jest opłata w wysokości 1 złoty);
 • brak opłat za doładowania telefonu z rachunku karty kredytowej;
 • darmowa bankowość internetowa oraz mobilna;
 • możliwość korzystania z aplikacji Google Pay oraz Apple Pay;
 • możliwość ustawienia automatycznej spłaty. 

Dodatkowe usługi i korzyści

Klienci Credit Agricole Banku Polska S.A. korzystający z kart kredytowych, zyskują dostęp do wielu dodatkowych produktów i usług. Warto przy tym zwrócić uwagę na rozwiązania takie jak:

 1. Plan Ratalny – możliwość rozłożenia na raty wykorzystanej kwoty przyznanego limitu na karcie (nie mniej niż 300 złotych). Maksymalny okres spłaty w ramach Planu Ratalnego to 36 miesięcy. Za uruchomienie Planu Ratalnego pobierana jest opłata w wysokości 1% (jednak nie mniej niż 5 złotych), naliczana od skredytowanej kwoty. 
 2. Przelewy na rachunek bankowy – możliwość zrealizowania przelewu środków z rachunku karty kredytowej na dowolny rachunek. W przypadku realizacji przelewu naliczana jest prowizja w wysokości 5%, jednak nie mniej niż 12,90 złotych. Klienci korzystający z opcji „Twoje rachunki” bezprowizyjnie mogą uiścić płatności za prąd, gaz, telefon czy Internet, gdy transakcje dokonywane są poprzez serwis mobilny CA24 (za transakcje realizowane w systemie internetowym CA24 lub poprzez automatyczny serwis telefoniczny naliczana jest opłata w wysokości 1 złoty, od każdego przelewu).
 3. Płatności telefonem – korzystając z aplikacji Google Pay lub Apple Pay posiadacze karty kredytowej wydanej przez Credit Agricole mogą swobodnie realizować transakcje w punktach handlowych i usługowych, bez potrzeby korzystania z karty w postaci fizycznej. To o wiele bezpieczniejsze i wygodniejsze rozwiązanie, które zdążyło zyskać wielu zwolenników. 
 4. Zabezpieczenia transakcji – w ramach usług mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa transakcji realizowanych kartami Credit Agricole Bank Polska S.A. oferuje m.in. 3D Secure (zabezpieczenia transakcji internetowych), limity transakcyjne ustalane indywidualnie przez klienta, telefoniczne zastrzeganie kart (system 24/7).
 5. Klub Rabatowy – to nawet 50% tańsze zakupy u około 10 000 partnerów programu. Wystarczy realizować transakcje kartą wydaną przez Credit Agricole Bank Polska S.A., aby każdego dnia korzystać z atrakcyjnych ofert cenowych. 
   

Obiektywnie o karcie kredytowej Silver w Banku Credit Agricole 

Karta kredytowa Silver oferowana przez Credit Agricole Bank Polska S.A. zasługuje na uwagę przede wszystkim przez wzgląd na to, że ułatwia ona realizację transakcji poza granicami Polski. Opłaty naliczane za wypłaty z zagranicznych bankomatów są takie same jak w Polsce, a w przypadku karty Mastercard klient nie ponosi dodatkowych kosztów za przewalutowanie transakcji zrealizowanych w euro. 
 

Informacje o Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska S.A. to instytucja o mocno ugruntowanej pozycji na rynku, której początek sięga 1991 roku. Lata dynamicznego rozwoju, zaowocowało przemianami nie tylko samej nazwy banku, ale i jego oferty produktów i usług bankowych, dedykowanych klientom indywidualnym oraz firmom.

Konta, promocje i opinie w Credit Agricole
Więcej o Credit Agricole

Opinie o Karta kredytowa Silver w Credit Agricole

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  Cosimo
  Mając pelen niewykorzystany limit bank zablokowal mi kartę. Jikt mnie nie poinformowal nie zadzwonil, nic, zero kontaktu w tej sprawie. Na infolinii czekalem 5 razy po 40 minut i w koncu na ktorys dzien sie doczekalem kontaktu z doradcą. Niestety dalej zostalem odeslany az kts inny do mnie zadzwoni. I tak w kolko. Tragedia rodem z PRL. Ja rezygnuje to nie na moje nerwy. ODRADZAM ten bank i karte.
  Odpowiedz