Konto PROSTOoszczędzające PLUS w Credit Agricole

Konto PROSTOoszczędzające PLUS w Credit Agricole
Źródło: Strona WWW Credit Agricole

Bank Credit Agricole poszukując coraz atrakcyjniejszych rozwiązań dla Klientów, stworzył funkcjonalne i nowoczesne konto PROSTOoszczędzające PLUS. To ciekawa propozycja, która daje możliwość korzystania z praktycznie darmowego rachunku osobistego i darmowej karty płatniczej, a przy tym zapewnia całkowicie bezpłatną obsługę wypłat z bankomatów na całym świecie. Kusząca jest także loteria banku, w której do wygrania jest „Pensja Prezydencka”.

Konta, promocje i opinie w Credit Agricole
Konto PROSTOoszczędzające PLUS w skrócie

Jeżeli ktoś nie chce lub nie lubi płacić za konto bankowe, nie ma ochoty nieustannie poszukiwać odpowiedniego bankomatu z którego może wypłacić gotówkę bez pobierania prowizji, a przy tym uzyskuje regularne dochody, to konto PROSTOoszczędzające PLUS zdecydowanie powinno przypaść mu do gustu. Przy okazji przeniesienia konta z innego banku można zyskać co najmniej 100 złotych premii, a w loterii banku każdego dnia zyskuje szansę na wygraną dodatkowych pieniędzy.

Charakterystyczne i najważniejsze cechy konta

 • brak opłat za prowadzenie konta (przy uzyskiwaniu miesięcznych wpływów na poziomie minimum 1500 złotych, w przypadku braku spełnienia tego warunku, bank pobiera opłatę w wysokości 9,90 złotych);
 • brak opłat za wydanie karty debetowej MasterCard Debit Standard (w trybie przyspieszonej realizacji wydania karty, bank pobiera opłatę w wysokości 30 złotych);
 • brak opłat za obsługę karty debetowej (przy uzyskiwaniu comiesięcznych wpływów na konto w wysokości minimum 1500 złotych, a także realizacji płatności kartą za minimum 500 złotych miesięcznie. W przypadku braku wymaganych wpływów lub/i zrealizowanych płatności, bank pobiera opłatę w wysokości 7,90 złotych);
 • brak opłat za krajowe przelewy Internetowe i mobilne;
 • brak opłat za zlecenie stałe i polecenie zapłaty;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty gotówki w oddziałach bankowych (tzw. wypłaty awizowanej);
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi „Płać kartą i wypłacaj”;
 • możliwość uruchomienia limitu w koncie.

Dodatkowe korzyści

Posiadacze konto PROSTOoszczędzającego PLUS, mają możliwość skorzystania z dodatkowych rozwiązań, takich jak:

 • Konto walutowe – bezpłatnie prowadzony rachunek w dolarach amerykańskich, euro lub funtach brytyjskich.
 • MULTIPAKIET Maxi obejmujący 5 pakietów ubezpieczeń assistance:
  • Pakiet Pomoc Techniczna - na usterki i awarie w domu;
  • Pakiet Pomoc Medyczna;
  • Pakiet Bezpieczna Kieszeń - ochrona przed drobnymi kradzieżami;
  • Pakiet Pomoc Samochodowa - assistance w razie awarii samochodu;
  • Pakiet Bezpieczny Telefon - ochrona telefonu na wypadek kradzieży lub uszkodzenia.
 • Rachunek Oszczędzam ze zmiennym oprocentowaniem na poziomie 0,70% w skali roku i kwartalną kapitalizacją odsetek.
 • Rachunek Oszczędzam w ofercie „Codzienne Zyski” ze zmiennym oprocentowaniem na poziomie 0,70% w skali roku (dla salda do 50 000 złotych, 1,00% dla kwoty do 100 000 złotych i 1,30% dla nadwyżek powyżej 100 000 złotych) , z  dzienną kapitalizacją odsetek.
 • CAsaver – usługa umożliwiająca szybsze i bezproblemowe oszczędzanie. Za każdą płatność kartą, bank przenosi część środków (zaokrąglonych do 0,50 zł, 1 zł lub 5 zł) na konto oszczędnościowe Klienta.
 • Indywidualna Linia Kredytowa  z limitem do 50 000 złotych.
 • Preferencyjne warunki kredytowe dla osób ubiegających się o kredyt: Prostoliczony, gotówkowy, na samochód, konsolidacyjny, na remont, na wypoczynek, czy też kredyt dla grup zawodowych.
 • Klub Rabatowy Credit Agricole – przy realizacji płatności kartą debetową, można korzystać z atrakcyjnych rabatów w licznych sklepach, kawiarniach, restauracjach, księgarniach, fitness klubach oraz innych punktów handlowych i usługowych, znajdujących się na terenie całej Polski.

Promocja dla nowych Klientów

W banku Credit Agricole doceniani są Klienci, którzy zdecydują się na przeniesienie swojego konta z innego banku. W ramach promocji „Przenieś konto z gwarancją satysfakcji” można pozyskać do 250 złotych premii.

Uczestnik promocji powinien:

 • otworzy Konto;
 • złoży wniosek o wydanie karty;
 • złoży Wniosek z Pełnomocnictwem umożliwiający przeniesienie rachunku;
 • zapewni stałe wpływy na konto (minimum 1500 złotych miesięcznie).

W przypadku osób przenoszących konto z wynagrodzeniem i spełniających warunki regulaminu promocji, bank wypłaci 250 złotych premii na konto Klienta. W przypadku uruchomienia konta bez tzw. „gwarancji satysfakcji” bank udziela jednorazowej premii w wysokości 100 złotych.

Zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie internetowej banku, promocja trwa od 2 maja 2016 roku do 31 lipca 2016 roku.

Loteria „Podwajamy wynagrodzenie - lojalni zyskują”

Loteria prowadzona od 14.03.2016 roku do 12.12.2016 roku, to szansa dla lojalnych Klientów, którzy uzyskują regularne wpływy na konto. Wystarczy już 500 złotych z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty, aby móc zgłosić swój udział w Loterii.

W Loterii przewidziano dwa typy nagród – tzw. „Nagroda Dnia” (do wygrania jest równowartość uzyskiwanych wpływów z tytułu wynagrodzenia/renty/emerytury, jednak nie więcej niż 10 000 złotych), oraz „Nagroda Tygodnia” w wysokości 14 098 złotych.

Jednym z kluczowych warunków uczestnictwa w Loterii, jest uzyskanie ostatniego wpływu na konto w terminie 10 – 40 dni przed danym losowaniem. Oznacza to, że także nowi Klienci mają szansę na dodatkową pensję w wielkiej loterii Credit Agricole.

Obiektywnie o koncie PROSTOoszczędzającym PLUS

Biorąc pod uwagę funkcjonalność, a także wysokość poszczególnych opłat w ramach prowadzenia konta PROSTOoszczędzającego PLUS, można stwierdzić, że jest to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto uzyskuje regularne wpływy na konto, na poziomie minimum 1500 złotych, a także chętnie korzysta z płatności kartą debetową. Warunki stawiane przez Credit Agricole nie są nazbyt wygórowane, jednak dla osób pozbawionych stałego źródła dochodu korzystanie z tego rachunku może okazać się już nieco droższe.

Ogromną zaletą konta PROSTOoszczędzającego PLUS jest całkowicie darmowa obsługa wypłat z bankomatów na całym świecie, co z całą pewnością docenią osoby często podróżujące. Nie bez znaczenia są także całkowicie darmowe krajowe przelewy internetowe i tanie przelewy SEPA.

W przypadku dodatkowych usług i produktów, godne uwagi są darmowe konta walutowe, program rabatowy i pakiety ubezpieczeń. Niestety, Konto Oszczędzam nie należy do najlepiej oprocentowanych, jednak sama usługa CAsaver wydaje się być dobrym pomysłem dla tych osób, które w temacie oszczędności stawiają dopiero pierwsze kroki i potrzebują prostego narzędzia, które będzie sukcesywnie wspomagać ich działania.

Informacje o Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska S.A. to instytucja o mocno ugruntowanej pozycji na rynku, której początek sięga 1991 roku. Lata dynamicznego rozwoju, zaowocowało przemianami nie tylko samej nazwy banku, ale i jego oferty produktów i usług bankowych, dedykowanych klientom indywidualnym oraz firmom.

Konta, promocje i opinie w Credit Agricole
Więcej o Credit Agricole

Opinie o Konto PROSTOoszczędzające PLUS w Credit Agricole

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!