Moje Usługi - Platforma do zarządzania rachunkami

Moje Usługi - Platforma do zarządzania rachunkami

Co miesiąc odwlekasz opłacanie rachunków do ostatniej chwili? Zdarza ci się zapomnieć o opłacie za Internet, wodę, a nawet przedszkole dla dziecka? Dzięki platformie Moje Usługi wszystkie faktury zgromadzisz w jednym miejscu i już nie będziesz musiał tłumaczyć się z opóźnień w opłacaniu rachunków czy pomyłek przy wykonywaniu przelewów.

Nie ma chyba osoby, która lubiłaby comiesięczne opłaty za prąd, gaz czy Internet. I nie chodzi tu nawet o konieczność wydawania pieniędzy, ale sam fakt, że jest to czasochłonne i frustrujące zajęcie. Odszukanie każdej faktury, sprawdzenie kwoty do zapłaty oraz numeru rachunku odbiorcy, jest po prostu nużące. Jednak dzięki platformie Moje Usługi możesz przechowywać wszystkie faktury w jednym miejscu i opłacać je jednym kliknięciem.

Czym jest platforma Moje Usługi?

Moje Usługi to pierwsza w Polsce platforma internetowa, która pozwoli ci na łatwe i wygodne zarządzanie cyklicznymi opłatami. Dzięki niej wszystkie twoje rachunki za prąd, wodę, gaz, telewizję, telefon czy Internet co miesiąc automatycznie trafiają na twoje konto w serwisie. Dodatkowo za pomocą kilku kliknięć możesz w dowolnym momencie opłacić je wszystkie na raz lub tylko kilka wybranych.

Jak to działa platforma Moje Usługi?

Korzystanie z platformy internetowej Moje Usługi jest bardzo proste i intuicyjne. Na początku musisz jedynie zarejestrować się na stronie www.mojeuslugi.pl, co pozwoli ci na założenie konta. Następnie po pierwszym zalogowaniu się do serwisu wybierasz dostawców, których rachunki chcesz opłacać przez Moje Usługi. Od momentu, każdego miesiąca, serwis będzie automatycznie pobierał informacje o płatnościach od wybranych przez ciebie dostawców.

Przykładowi dostawcy to: Cyfrowy Polsat, Enea, Energa, innogy, Multimedia, nc+, Netflix, Netia, NJU Mobile, Orange, PGE, PGNiG, Play, Plus, Premium Mobile, Solid Security, Supermedia, T-Mobile, Tauron, TOYA, UPC, VECTRA. Poza tym na platformę Moje Usługi dodasz także faktury od wspólnot mieszkaniowych, szkół i przedszkoli, a nawet klubów fitness. Co więcej, w przypadku faktur dodawanych ręcznie lub wysyłanych poprzez specjalną skrzynkę e-mailową, serwis obsługuje wszystkich masowych wystawców faktur.

Moje Usługi - lista dostawców

Skąd serwis pobiera informacje o nowych płatnościach? Jest możliwe dzięki następującym sposobom:

 • połącznie z eBOK-iem,
 • wiadomości email, w której znajdą się takie dane jak: numer konta, kwota i termin płatności,
 • połączenie skrzynki mailowej z platformą Moje Usługi, dzięki czemu serwis sam wyszuka informacji o płatnościach,
 • dodanie płatności cyklicznej od dowolnego odbiorcy.

A gdy tylko będziesz chciał zapłacić za wszystkie lub kilka faktur naraz, zrobisz to za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki Moje Usługi za comiesięczne rachunki zapłacisz BLIK-iem, tradycyjnym przelewem bankowym, kartą kredytową lub poprzez szybki transfer bramką płatniczą imoje.pl.

Załóż konto Moje Usługi

Dlaczego warto korzystać z platformy Moje Usług?

Moje Usługi pozwoli ci przede wszystkim na szybkie i wygodne opłacanie twoich comiesięcznych zobowiązań. Dzięki niemu wszystkie rachunki zapłacisz w dosłownie kilka chwil.

Jako że serwis automatycznie pobiera informacje o nowych zobowiązaniach, nie musisz za każdym razem sprawdzać numeru konta dostawcy czy kwoty, jaką w danym miesiącu musisz zapłacić za prąd czy telefon.

Co więcej, nie musisz się również martwić, że zapomnisz o jakiś fakturze lub spóźnisz się z wykonaniem płatności. Jak tylko zalogujesz się do serwisu, będziesz mógł na bieżąco sprawdzić, jakie opłaty czekają cię jeszcze w danym miesiącu oraz kiedy mija termin ich płatności. Poza tym otrzymasz powiadomienia o nadchodzących lub przeterminowanych płatnościach.

Dodatkowo Moje Usługi pozwolą ci na jeszcze lepszą kontrolę wydatków. Wchodząc na swoje konto w serwisie, masz dostęp do wykresów, które obrazują, ile i na co wydajesz każdego miesiąca.

Kto może skorzystać z platformy Moje Usługi?

Choć platforma Moje Usługi została stworzona przez bank ING, to z jej usług mogą korzystać klienci wszystkich banków. Jeśli każdego miesiąca realizujesz sporo opłat cyklicznych, to ta platforma jest z pewnością dla ciebie.

Ile kosztuje korzystanie z platformy Moje Usługi?

Założenie i korzystanie z serwisu są bezpłatne. Nic nie zapłacisz również za:

 • dodawanie dowolnej liczby dostawców,
 • automatyczne pobieranie faktur od dostawców z e-boków,
 • automatyczne pobieranie faktur ze skrzynki email,
 • ręczne dodanie płatności jednorazowych i cyklicznych,
 • powiadomienia poprzez e-mail lub SMS o nadchodzących, lub przeterminowanych płatnościach,
 • comiesięczne statystki wydatków z podziałem na poszczególne usługi,
 • utworzenie i obsługa indywidualnego adresu e-mail przeznaczonego do wysyłki faktur.

Serwis pobiera jedynie opłaty za wykonanie płatności poprzez Moje Usługi. Stawka wynosi maksymalnie 0,89 zł, a jej dokładną wysokość poznasz przed jej pobraniem.

Moje Usługi - podsumowanie

Polecaj i zarabiaj Moje Usługi

Obecnie w serwisie Moje Usługi obowiązuje promocja, w której możesz zyskać do 300 zł. Wystarczy, że polecisz platformę znajomym. Jeśli zarejestrują się oni w serwisie za pomocą udostępnionego przez ciebie kodu otrzymają kupon na 30 zł do wykorzystania przy pierwszej płatności. Kiedy opłacą swój pierwszy rachunek, na twoje konto zostanie zwrócone 30 zł. 

Jeśli chcesz otrzymać 30 zł zarejestruj się z linku:

Załóż konto + 30 zł

Podsumowanie

Moje Usługi to platforma dla osób, które cenią sobie czas i porządek w domowym budżecie. Dzięki temu, że wszystkie faktury trafiają w jedno miejsce, ich opłacenie zajmie ci dosłownie kilka sekund. Do tego już nigdy nie zapomnisz o żadnej płatności i nie zaskoczą cię karne odsetki czy wyłącznie Internetu. Zwłaszcza że serwis Moje Usługi sam przypomni ci o zbliżających się płatnościach. 

Komentarze i opinie użytkowników

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!