VeloKonto dla młodych w VeloBanku

VeloKonto dla młodych w VeloBanku
Źródło: VeloBank

Młodzi ludzie, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie chcą mieć poczucie decydowania o sobie. To zaś jest możliwe, jeżeli posiadają własne pieniądze i mogą wygodnie nimi dysponować. Taką możliwość zapewnia im własne konto, które daje szybki dostęp do środków finansowych zarówno za pomocą strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej. Poznaj VeloKonto od 18 do 26 lat.

Konta, promocje i opinie w VeloBanku
VeloKonto dla młodych w skrócie
Konto 0 zł
Karta 0 zł
Bankomaty 0 / 5 zł
Przelew internetowy 0 zł
Płatności mobilne
Xiaomi Pay
Aktualne promocje
VeloKonto dla młodych w naszych rankingach
Ocena konta:
Wysokość opłat:
Dostęp internetowy i mobilny:
Promocje i premie:
Dodatkowe usługi i korzyści:

Zalety konta:

 • prowadzenie konta i obsługa karty do konta.
 • wpłaty i wypłaty z bankomatów BLIKIEM.
 • wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce i w całej Unii Europejskiej.
 • przelewy krajowe w bankowości internetowej i mobilnej.

Wady konta:

VeloKonto dla młodych to konto bankowe przeznaczone dla osób od 18 do 26 roku życia. Zostało ono przygotowane specjalnie z myślą o młodych użytkownikach – zarówno uczniach, jak i studentach. Jego najważniejszym celem jest dobre dopasowanie do potrzeb i oczekiwań młodych osób, którym zależy na elastyczności i wygodzie korzystania, a jednocześnie liczy się dla nich brak opłat za prowadzenia konta, a także możliwość oszczędzania dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu oszczędności. Konkurencyjne warunki, niskie opłaty, a także dostęp do innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawiają, że jest to bardzo popularne konto wśród młodych użytkowników.

Najważniejsze informacje na temat VeloBanku

VeloBank jest bankiem uniwersalny z siedzibą w Warszawie. Najważniejszym zakresem jego działalności jest oferowanie innowacyjnych rozwiązań finansowych, z których mogą skorzystać nie tylko osoby prywatne, ale też małe i duże firmy. Bogata oferta skierowana jest również do samorządów, korporacji czy wspólnot mieszkaniowych. Klienci mają dostęp do rozbudowanej sieci oddziałów, jak również elektronicznych kanałów dostępu, w tym bankowości mobilnej. Bardzo ważnym aspektem funkcjonowania VeloBanku są działania ekologiczne. Wspiera on liczne inwestycje w zakresie zielonej transformacji energetycznej.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne, jakie oferuje VeloKonto dla młodych

Młodzi ludzie przyzwyczajeni są do korzystania z nowych technologii i takich możliwości oczekują także od konta bankowego. Nie dziwi wiec fakt, że chętnie decydują się oni na VeloKonto, które oferuje dostęp do nowoczesnych narzędzi bankowości elektronicznej. Dzięki temu w łatwy, a przede wszystkim szybki sposób można zarządzać finansami zarówno przez komputer, jak i z poziomu aplikacji na smartfonie. Dodatkową zaletą tego produktu bankowego jest także fakt, że oferuje również liczne materiały edukacyjne, które nie tylko pomagają młodym osobom świadomie zarządzać budżetem, ale także pomagają rozwijać im kompetencje finansowe.

Jak założyć VeloKonto dla młodych?

VeloKonto dla młodych można założyć szybko i bez konieczności wizyty w banku. Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji mobilnej VeloBanku. Następnie trzeba kierować się wskazówkami pojawiającymi się na ekranie smartfona. Po uruchomieniu aplikacji trzeba wybrać polecenie „Zostań naszym klientem”. Tutaj będzie można zapoznać się z produktami i wybrać ten, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom. Następnie pojawi się prośba o zrobienie dołączenie zdjęcia dowodu osobistego oraz nagrania swojej twarzy w dobrym oświetleniu. Konieczne będzie także sprawdzenie poprawności danych oraz zapoznania się z umową oraz innymi dokumentami. Aby zawrzeć umowy, trzeba podać kod, jaki zostanie dostarczony poprzez wiadomość SMS. Po sprawdzeniu danych, bank prześle informacje o założeniu konta. Na adres mailowy przyjdzie login do bankowości elektronicznej, natomiast hasło będzie można znaleźć w SMS-ie. Od tego momentu będzie można aktywnie korzystać z konta.

Promocje związane z VeloKontem dla młodych?

VeloKonto dla młodych to produkt bankowy, który pomaga efektywnie zarządzać swoimi pieniędzmi. Co więcej, można dzięki niemu otrzymać nie tylko pieniądze na start, ale i zwrot za zakupy. Otwierając VeloKonto dla młodych w promocji można zyskać:

60 zł na start za zalogowanie do bankowości mobilnej – wystarczy otworzyć konto osobiste VeloKonto oraz konto oszczędnościowe VeloSkarbonka. Konieczne jest także wyrażenie zgód marketingowych. Następnie w ciągu czternastu dni od aktywacji VeloKonta trzeba zalogować się do bankowości mobilnej. W ciągu dwóch dni nagroda w postaci 60 zł zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe,

540 zł – podobnie jak wcześniej należy otworzyć VeloKonto osobiste, konto oszczędnościowe VeloSkarbonka oraz wyrazić zgody marketingowe. Następnie po aktywacji VeloKonta przez osiem kolejnych miesięcy należy zasilać konto kwota min. 2000 zł jednorazowo. Dzięki temu w kolejnym miesiącu będzie można otrzymać zwrot do 540 zł przez dziewięć miesięcy obowiązywania promocji. 

Co można zyskać otwierając VeloKonto dla młodych?

VeloKonto os 18 do 26 lat to produkt bankowy dla młodych o licznych zaletach za 0 zł. Należą do nich:

 • prowadzenie konta i obsługa karty do konta.
 • wpłaty i wypłaty z bankomatów BLIKIEM.
 • wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce i w całej Unii Europejskiej.
 • przelewy krajowe w bankowości internetowej i mobilnej.
 • przelewy wewnętrzne z VeloSkarbonki w bankowości internetowej i mobilnej,
 • wystarczy także 5 razy w miesiącu zapłacić kartą, telefonem lub BLIKIEM, a darmowe będą także wypłaty kartą w Polsce z bankomatów innych niż Planet Cash,
 • 10% zwrot za zakupy dokonane kartą, telefonem lub za pomocą BLIK, z maksymalnym zwrotem do 100 zł w ciągu każdych 30 dni. Oferta jest ważna przez maksymalny okres 180 dni,
 • atrakcyjne oprocentowanie - konto oszczędnościowe VeloSkarbonka oferuje wysokie oprocentowanie wynoszące 6,5% do kwoty 3 tys. zł, co zachęca do oszczędności,
 • proste Przelewy wewnętrzne - VeloSkarbonka umożliwia łatwe i szybkie przelewy wewnętrzne, które można realizować za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej.

Inne produkty dla młodych w VeloBanku

VeloKonto dla osób w wieku od 18 do 26 lat to kolejny krok na drodze do własnych oszczędności. Pierwszym z nich jest VeloKonto Junior od 13 do 18 lat, które pozwala na naukę gospodarowania pieniędzmi najmłodszym użytkownikom. Podobnie jak VeloKonto dla młodych jest ono intuicyjne i wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, co idealnie wpisuje się w potrzeby młodego pokolenia.

Obiektywnie o VeloKoncie dla młodych

VeloKonto jest specjalnie zaprojektowane, by sprostać potrzebom finansowym młodych osób, które często właśnie wtedy rozpoczynają pracę zawodową i zaczynają otrzymywać pierwsze wynagrodzenia. Po osiągnięciu 26 roku życia konto młodzieżowe automatycznie przekształca się w standardowe konto osobiste.

Najczęściej zadawane pytania

Aby założyć VeloKonto Firma trzeba wypełnić wniosek i potwierdzić swoją tożsamość przy wykorzystaniu zdjęcia dowodu osobistego oraz nagrania swojej twarzy. Kolejne kroki są intuicyjne i pojawiają się na ekranie smartfona. Ostatnim etapem jest mail od banku z loginem oraz SMS z hasłem.

VeloKonto dla młodych zakłada się bezpłatne. Również zdecydowana większość operacji odbywa się bez opłat.

VeloKonto dla młodych to bardzo dobry produkt bankowy, dzięki któremu można zarządzać swoimi pierwszymi pieniędzmi. Nie dość, że dzięki niemu można łatwo kontrolować wydatki zarówno za pomocą komputera, jak i smartfona, to dodatkowo oferuje liczne materiały edukacyjne, które pomagają młodym osobom świadomie zarządzać budżetem i pozwalają rozwijać im kompetencje finansowe.

Informacje o VeloBanku

VeloBank zastępuje Getin Bank i przejmuje jego klientów. Zła sytuacja finansowa Getin Banku spowodowała przymusową restrukturyzację i utworzenie nowego podmiotu, który stanowi wspólny projekt BFG oraz SOBK.

Konta, promocje i opinie w VeloBanku
Więcej o VeloBanku

Opinie o VeloKonto dla młodych w VeloBanku

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!