Konto 360º w Banku Millennium

Konto 360º w Banku Millennium
Źródło: Strona WWW Millennium Banku

Konto 360° Student jest kontem za 0 zł, przeznaczonym dla osób od 18 do 26 roku życia. Zakładając konto w banku Millenium nie poniesiesz kosztów za prowadzenie rachunku płatniczego oraz inne usługi związane z prowadzeniem konta, takie jak obsługa karty kredytowej, wypłata gotówki z bankomatów i wiele innych. Dzięki wygodnej aplikacji mobilnej będziesz mieć dostęp do konta w swoim smartfonie.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Konto 360° Student w skrócie
Konto 0 zł
Karta 0 / 4 zł
Bankomaty 0 / 5 zł
Przelew internetowy
Płatności mobilne

Zalety konta:

 • szeroka oferta dodatkowych usług w atrakcyjnych cenach
 • wygodna aplikacja mobilna
 • darmowa karta debetowa
 • brak ograniczeń wiekowych
 • atrakcyjne nagrody za polecenie konta

Wady konta:

 • opłata za kartę (aby jej uniknąć wystarczy wykonać transakcję kartą debetową)

Konto 360° Student z aplikacją mobilną skierowane jest do młodych ludzi. Innowacyjne i nowoczesne konto jest świetną propozycją dla osób żyjących w szybkim tempie. Prosta w obsłudze, intuicyjna bankowość elektroniczna ułatwi dokonywanie różnego rodzaju transakcji płatniczych.

Instalując dedykowaną aplikację na smartfon będziesz mieć swoje pieniądze zawsze pod ręką. Płać telefonem, korzystaj z blika, wypłacaj gotówkę z bankomatów, a to wszystko za darmo! Jeżeli jesteś w wieku od 18 do 26 lat, lubisz technologię i potrzebujesz elastycznego produktu dopasowanego do potrzeb studenta, załóż konto 360° Student. Zyskasz dostęp do Twojego rachunku przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Z myślą o młodych ludziach wkraczających w dorosłość znieśliśmy wszystkie opłaty. Prowadzenie rachunku, przelewy na telefon, przelewy krajowe – wszystko za darmo, żebyś mógł cieszyć się z udanych transakcji nie martwiąc się o prowizje banku. Ponadto zakładając konto możesz liczyć na dodatkowe bonusy. Sprawdź już teraz i załóż konto w trzech prostych krokach, bez wychodzenia z domu!

Opłaty i prowizje

Opłaty za prowadzenie rachunku zawarte są w Tabeli Opłat i Prowizji. Konto 360° Student to propozycja dla osób mających wpływy miesięczne na konto w wysokości minimum 1 000 zł. Zwolnienie z opłat za kartę będzie dotyczyć osób, które przynajmniej raz w miesiącu dokonały płatności kartą debetową lub BLIKIEM. Założenie konta przez osoby powyżej 26 roku życia również jest możliwe, jednak wiązać to się będzie z opłatami za prowadzenie rachunku.

Konto cieszy się dużą popularnością dzięki darmowej karcie debetowej, koncie oszczędnościowemu Profit oraz Pakietowi Bardzo Pomocny. Pakiet Bardzo Pomocny jest to bezpłatne wsparcie specjalistów przez pierwsze 6 miesięcy od aktywacji pakietu. Przelewy krajowe w złotych są całkowicie bezpłatne, prowizji podlegają jedynie przelewy w obcej walucie. Wypłacając z bankomatów za granicą możemy dodatkowo ponieść koszt operatora.

Doładowanie telefonu przez aplikację, również nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Instalacja aplikacji mobilnej Millenet znacząco ułatwia i przyspiesza obsługę rachunku. Dodatkowo korzystając z aplikacji przy dokonywaniu niektórych zleceń nie ponosimy dodatkowych kosztów.

Podstawowe informacje

Aplikacja mobilnaTak
Opłata za otwarcie konta

0 zł

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł

Karty

Typ karty płatniczej

VISA Konto 360 payWave

Funkcjonalności karty
 • realizacja płatności zbliżeniowych (PayWave)
 • realizacja płatności internetowych (3D Secure)
 • Program Rabatowy „Inspiracje"
Opłata za wydanie karty

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

4 zł

0 zł, jeżeli wykonasz min. 1 transakcję kartą lub Blikiem w miesiącu

Płatności mobilne

Bankomaty

Wypłata gotówki w bankomatach w Polsce
 • 0 zł w bankomatach Banku Millennium
 • 0 zł w pozostałych bankomatach, jeżeli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem
 • 1 zł w bankomatach Santander Bank Polska oraz Planet Cash
 • 5 zł w pozostałych bankomatach
Wypłata gotówki w bankomatach Blikiem
Wypłata gotówki w bankomatach za granicą

2,5% (min. 9 zł) kwoty wypłaty + 2% za przewalutowanie

bank nie pobiera opłat, jeżeli została wykonana co najmniej 1 płatnośc kartą lub Blikiem

Wpłata gotówki we wpłatomacie

Przelewy i zlecenia

Przelew krajowy

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Przelew na telefon BLIK
Przelew europejski SEPA

0 zł + spread 6%

Przelew zagraniczny SWIFT

0,5% (min. 20 zł max. 125 zł) kwoty przelewu

Zlecenie stałe

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Usługi oferowane w ramach Konta 360° Student

Konto walutowe

Posiadając konto walutowe będziesz mógł skorzystać z kredytów i lokat w obcych walutach. Bez problemu będziesz mógł zalogować się w aplikacji mając ciągły dostęp do swojego konta walutowego.

Karta debetowa

Karta debetowa do rachunku, dzięki której zapłacisz zbliżeniowo, jak również dokonasz płatności internetowych. Płacą kartą możesz liczyć na rabaty w niemal 1000 sklepów w całej Polsce.

Limit w koncie

Limit w koncie jest świetnym rozwiązaniem gdy przytrafi ci się niespodziewany wydatek. W każdej chwili możesz korzystać z limitu bez żadnych prowizji, do 7 dni w miesiącu.

Przelew na e-mail lub telefon

Darmowe przelewy na e-mail lub telefon polegają na szybkim zleceniu wpłaty bez wypełniania danych, tak jak przy standardowym przelewie bankowym. Odbiorca przelewu w szybkim czasie otrzyma zleconą płatność.

Happy hours

W każdym tygodniu w wybranych godzinach możesz skorzystać z lokat z promocyjnym oprocentowaniem. Zysk jest większy nawet o 0,25%.

Manager Finansów

Wygodna funkcja pozwalająca w sposób optymalny zarządzać swoimi finansami. Dzięki niej zaplanujesz domowy budżet, jak również zbierzesz w jednym miejscu wszystkie informacje o twoich finansach.

Odmiany kont

Konto 360° Student jest jednym z rodziny kont typu 360°. W odróżnieniu od innych kont, zostało zaprojektowane aby sprostać potrzebom młodych osób, w wieku od 18 do 26 lat. Wśród kont 360° znajduje się również konto Junior, dedykowane dzieciom poniżej 18 roku życia. Wszystkie funkcjonalności rachunków, jak również benefity związane z korzystaniem z odpowiednich rachunków są dostosowane do potrzeb danej grupy wiekowej.

Konta osobiste w banku Millenium oferują szereg korzyści, takich jak: darmowa obsługa rachunku, darmowa karta debetowa czy też wypłata gotówki z bankomatów. Konto 360° Student posiada kompatybilną aplikację, korzystanie z niej jest możliwe w każdym miejscu i czasie, nawet za granicą. Płacenie za bilety, zakupy, ubezpieczenia, pomoce naukowe, staną się miłym obowiązkiem dzięki możliwości płacenia telefonem lub BLIKIEM.

Będąc posiadaczem konta Student możesz dołączyć do programu lojalnościowego „Lubię to polecam”. Polecając konto swoim znajomym możesz odebrać cenne nagrody takie jak karty upominkowe, bilety do kina i wiele innych.

Jak założyć konto Konto 360° Student

Najprostszy sposób aby założyć konto 360° Student w banku Millenium polega na złożeniu wniosku przez stronę internetową banku bez wychodzenia z domu.

Zakładanie konta Online:

 1. W pierwszym kroku wejdź na stronę banku i wypełnij wniosek o konto
 2. Następnie uzupełnij dane i postępuj zgodnie z instrukcją.
 3. Twoje konto jest już założone, poczekaj na weryfikację tożsamości, wtedy konto zostanie aktywowane.

Cała procedura online trwa zaledwie 15 minut.

Zakładanie konta w placówce banku

Możesz wybrać też tradycyjną drogę, czyli wizytę w placówce banku. Tam, pracownik banku założy konto za Ciebie. Czas aktywacji konta to maksymalnie jeden dzień roboczy.

Zakładanie konta online, podpisywanie umowy w obecności kuriera

Ostatnią z dostępnych opcji jest złożenie wniosku online przez stronę internetową banku i podpisanie umowy podczas wizyty kuriera, w wybranym przez Ciebie miejscu. Jest to najdłuższa procedura, bo aktywacja konta może potrwać od jednego do trzech dni roboczych.

Obiektywnie o Koncie 360° Student

Konto 360° Student, oferta banku Millenium dla osób pełnoletnich przed 26 rokiem życia. Rachunek może być obsługiwany poprzez bankowość elektroniczną na komputerze, jak również w wygodnej, nowoczesnej aplikacji mobilnej, przeznaczonej na smartfony. Dzięki regularnym wpływom określonych kwot w ciągu miesiąca, prowizja za prowadzenie rachunku wyniesie 0 zł.

Dołączona do konta darmowa karta debetowa, pozwoli na wypłaty z bankomatów, płacenie zbliżeniowe oraz płatności online. Posiadacze konta 360° Student mogą skorzystać z programu lojalnościowego i zdobywać nagrody. Pakiet usług dodatkowych został dopasowany do potrzeb młodych ludzi, a większość usług z pakietu nie wymaga dodatkowych opłat. Aktywacja konta trwa od 15 minut do 3 dni roboczych, od momentu złożenia wniosku, a wszystko zależy od sposobu składania wniosku.

Najczęściej zadawane pytania

Aby założyć konto przez Internet należy:

 1. Wejść na stronę bankmillenium.pl, a następnie kliknąć przycisk „załóż konto”.
 2. Wybrać opcję podpisania umowy „Online”.
 3. Zaznaczyć bank, w którym posiadasz konto, po przejściu dalej zostaniesz przekierowany na stronę logowania w banku. Zaloguj się na swoje konto, następnie zostaniesz przekierowany do wniosku.
 4. Po powrocie do wniosku uzupełnij pozostałe informacje zgodnie z instrukcją.

Po przesłaniu kompletnego wniosku bank zweryfikuje Twoją tożsamość i Twoje konto stanie się aktywne.

Miesięczna opłata za konto jest uzależniona od wysokości przelewów przychodzących w danym okresie rozliczeniowym (w tym przypadku jeden miesiąc). Jeżeli wysokość wpływów na rachunek w danym miesiącu przekroczy 1000 zł, nie zapłacisz za korzystanie z konta. W przeciwnym wypadku poniesiesz opłatę zgodną z Tabelą Opłat i Prowizji.

Nie ma obowiązku posiadania karty debetowej. Rezygnując jednak z karty, pozbawiasz się wielu funkcjonalności takich jak płatności kartą czy wypłata gotówki z bankomatu. A przy założeniu, że korzystając z karty przynajmniej raz w miesiącu, zostajesz zwolniony z kosztów, warto z niej nie rezygnować.

Wypłata gotówki z bankomatów na terenie Polski jest całkowicie darmowa. W przypadku wypłat poza granicami kraju pobierane są opłaty związane z przewalutowaniem środków zgodnie z Tabelą opłat i prowizji. Wypłacając pieniądze z bankomatu zagranicznego, trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami nakładanymi przez operatora.

Dostępne płatności mobilne to: płatności na telefon lub e-mail, płatności zbliżeniowe, płatności za pomocą BLIK, zlecanie płatności online przez aplikację.

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Opinie o Konto 360° Student w Millennium Banku

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!