Wymarzone Konto Osobiste - Oprocentowane Konto w Raiffeisen Polbanku

Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbanku
Źródło: Strona WWW Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank stworzył prostą i przejrzystą ofertę dla tych osób, które poszukują funkcjonalnego i taniego rachunku osobistego, dzięki któremu mogą zwiększać swe zyski, bez konieczności zakładania lokat lub konta oszczędnościowego. Wymarzone Konto Osobiste to doskonałe połączenie tradycyjnego ROR-u i konta oszczędnościowego, dzięki oprocentowaniu do 1,5% w skali roku.

Darmowe konto z pakietem ubezpieczeń

Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku można polecić każdemu, kto potrzebuje tradycyjnego rachunku bankowego bez zbędnych opłat, z równoczesnym dostępem do dodatkowych, atrakcyjnych usług i produktów bankowych. Z Wymarzonym Kontem Osobistym można zyskać oprocentowanie do 1,5% w skali roku (0,375% dla kwot 1 - 3000 złotych, 1,125% dla kwot od 3 000,01 do 10 000 złotych i 1,5% dla kwot powyżej 10 000 zł), a także bezpłatny pakiet ubezpieczeń assistance (dołączony do karty debetowej).

Charakterystyczne i najważniejsze cechy konta, można ująć w kilku punktach:

 • brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta z oprocentowanie do 1,5%;
 • brak opłat za wydanie zbliżeniowej karty debetowej MasterCard Debit PayPass;
 • możliwość wyrobienia Minikarty Debit (pobierana jest jednorazowa opłata za wydanie karty w wysokości 15 złotych, jej używanie jest bezpłatne);
 • 3 złote miesięcznej, gwarantowanej opłaty za używanie karty debetowej;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą;
 • brak opłat za wpłaty na własny rachunek, w oddziale banku;
 • brak opłat za 1 wypłatę miesięcznie w oddziale (za każdą kolejną 2% wpłacanej kwoty, minimum 5 zł, maksymalnie 200 zł);
 • brak opłat za przelewy w systemie ELIXIR;
 • 5 złotych za przelewy europejskie (do kwoty 50000 euro, powyżej pobierana jest opłata w wysokości 10 złotych).

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy Wymarzonego Konta

Wymarzone Konto Osobiste to nie tylko tani rachunek osobisty, ale i pakiet dodatkowych korzyści dla jego posiadaczy. W ramach prowadzonego konta, Klienci otrzymują także możliwość korzystania z usługi i produktów, takich jak:

 • Darmowe ubezpieczenia – do karty debetowej dołączony jest pakiet ubezpieczeń, w ramach Ubezpieczenia „Pomoc medyczna, pomoc domowa, pomoc drogowa” Europ Assistance S.A.:
  • pomoc medyczną – wsparcie zapewnianie w przypadku nagłego zachorowania na terenie całego kraju,
  • pomoc domową, profesjonalna pomoc w przypadku nagłej awarii lub nieszczęśliwego wypadku,
  • pomoc drogową – wsparcie specjalistów w sytuacji nagłych awarii na drodze, na terenie całego kraju.
 • Dodatkowo, w ramach bezpłatnego pakietu ubezpieczeń, Klient otrzymuje polisę „Podróż bez zmartwień” UNIQA TU S.A., która zapewnia ochronę w czasie zagranicznych podróży.
 • Wymarzone Konto Lokacyjne – jeszcze lepsze oprocentowanie (od 0,75% do 1,8% w skali roku, w zależności od wysokości środków ulokowanych na rachunku) i swoboda korzystania z własnych oszczędności w dowolnym momencie, bez utraty dotychczasowych odsetek.
 • Konto walutowe – do wyboru waluty: EUR, USD, GBP oraz CHF. Konto walutowe prowadzone jest bezpłatnie.
 • Program „Lojalny Bank” – specjalny program lojalnościowy Raiffeisen Polbanku, dla tych Klientów, którzy z usług banku korzystają na co dzień i uzyskują wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia za pracę. Klienci uczestniczący w programie zyskują dostęp do produktów i usług na preferencyjnych warunkach i mogą np. skorzystać z wyższego oprocentowania lokaty lub niższego oprocentowania kredytu.

Obiektywnie o Wymarzonym Koncie Osobistym

Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku zapewnia bardzo dobrą funkcjonalność konta i dostęp do dodatkowych usług, bez konieczności spełniania wygórowanych wymagań, jakie często stawiane są Klientom w konkurencyjnych bankach.

Główną zaletą konta jest jego oprocentowanie na poziomie porównywalnym z tym, co zwykle oferowane jest w ramach kont oszczędnościowych lub lokat terminowych. Atrakcyjnym dodatkiem jest także pakiet ubezpieczeń assistance oraz możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w całej Polsce. Analizując ofertę Wymarzonego Konta Osobistego, można uznać, że jest to propozycja dedykowana praktycznie każdej osobie, która jest pełnoletnia i poszukuje sprawdzonego i bezpiecznego rachunku osobistego.

Opinie użytkowników