Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank - Opisy kont, promocje i opinie

Raiffeisen Polbank pojawił się na polskim rynku już w roku 1991. Należy on do austriackiej grupy Raiffeisen. Wyłącznym jego akcjonariuszem jest Raiffeisen Bank International. W 2012 roku doszło do fuzji prawnej  Raiffeisen Bank Polska z Polbank EFG.

Raiffeisen Polbank jest kolejnym bankiem uniwersalnym. Swoją ofertę usług finansowych kieruje on przede wszystkim do przedstawicieli klasy średniej, a także właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy stawiają na ich rozwój. Jeszcze w latach 90-tych jego usługobiorcami była przede wszystkim najbardziej zamożna grupa obywateli. Obecnie w gronie jego klientów znajduje się wiele dużych firm, a nawet korporacji. W październiku 2015 roku powstała platforma wymiany walut Rkantor.com., obsługą której zajmuje się spółka Raiffeisen Solutions. Oprócz niej w skład grupy kapitałowej Raiffeisen Bank Polska wchodzą jeszcze Raiffeisen-Leasing Polska i Raiffeisen Investment Polska. Bank w swoim rozwoju stawia na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii. Większość spraw związanych z prowadzeniem swojego rachunku, czy działaniami inwestycyjnymi, można załatwić tylko za pośrednictwem telefonu, czy Internetu. W 2014 roku  Raiffeisen Polbank uzyskał najwyższą ocenę w zakresie usług bankowości prywatnej w prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes.

Sesje Elixir w Raiffeisen Polbanku

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 08:00 12:15 15:00
Sesje przychodzące11:3015:1518:00

Przeanalizowane konta w Raiffeisen Polbanku

Raiffeisen Polbank - Wymarzone Konto dla Biznesu
konto firmowe

Wymarzone Konto dla Biznesu

Wymarzone Konto dla Biznesu w Raiffeisen Polbanku to nowoczesny i bezpłatny rachunek dla firm, którego oferta staje się coraz atrakcyjniejsza, wraz ze wzrostem wpływów na konto. Rachunek przeznaczony jest dla podmiotów gospodarczych, których roczne obroty nie przekraczają 6 milionów złotych.

Raiffeisen Polbank - Wymarzone Konto
konto osobiste

Wymarzone Konto

Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku to połączenie tradycyjnego rachunku osobistego i konta oszczędnościowego. Oprocentowane konto prowadzone jest całkowicie za darmo, a do karty debetowej dołączony jest pakiet ubezpieczeń „Pomoc medyczna, pomoc domowa, pomoc droga”.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.