Konto 360º w Banku Millennium

Konto 360º w Banku Millennium
Źródło: Strona WWW Millennium Banku

Bank Millennium S.A. oferuje swoim klientom Konto 360° w 3 wariantach: standard, Student oraz Junior. W ten sposób nowoczesny i funkcjonalny rachunek dostępny jest już dla dzieci i „dorasta” wraz z jego posiadaczem. Posiadając konto w Millennium zyskuje się również dostęp do licznych produktów i usług dodatkowych, takich jak lokaty, konta walutowe czy też Pakiet Bardzo Pomocny.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Konto 360° w skrócie
Konto 0 / 8 zł
Karta 0 / 7 zł
Bankomaty 0 / 1 / 5 zł
Przelew internetowy
Płatności mobilne
Konto 360° w naszych rankingach
Ocena konta:
Wysokość opłat:
Dostęp internetowy i mobilny:
Promocje i premie:
Dodatkowe usługi i korzyści:

Zalety konta:

 • bezpłatne wypłaty środków z bankomatów na terenie całej Polski, a także poza jej granicami;
 • dostęp do lokat o atrakcyjnym oprocentowaniu;
 • dostęp do programu rabatowego zapewniającego korzyści u ponad 1000 partnerów;
 • roczne, bezpłatne ubezpieczenie assistance (pakiet medyczny i domowy, który umożliwia skorzystanie z 7 różnych usług w okresie 12 miesięcy).

Wady konta:

 • bezpłatna obsługa konta i karty wymaga stałych wpływów min. 1000 zł miesięcznie

Konto 360° to przede wszystkim oferta skierowana do osób, które cenią nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania w zakresie bankowości internetowej, a przy tym poszukują taniego rachunku osobistego. Bank Millennium S.A. zapewnia możliwość korzystania z całkowicie darmowego rachunku, jeżeli w danym miesiącu rozliczeniowym wpływy zewnętrzne wynoszą co najmniej 1000 złotych, a klient wykonał minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK. 

Popularne konto Millennium dostępne jest również w wersjach dla młodszych klientów. Konto 360° Junior dedykowane jest dla dzieci i młodzież od 0 do 18 lat. Dorośli, jednak wciąż uczący się klienci mogą skorzystać z oferty Konta 360° Student, wolnego od opłat aż do momentu ukończenia przez użytkownika 26. roku życia. 

Bank Millennium oferując Konto 360° zapewnia swoim klientom również dostęp do bogatego pakietu dodatkowych produktów i usług. Na szczególną uwagę zasługuje program partnerski Inspiracje, a także indywidualne ubezpieczenie assistance tzw. Pakiet Bardzo Pomocny.

Każde konto w Millennium posiada dostęp do bankowości internetowej Millenet oraz aplikacji mobilnej, co w znacznym stopniu ułatwia zarządzania własnym budżetem oraz dodatkowymi produktami i usługami. 

Warto również podkreślić, że w Banku Millennium konto 360° to rachunek, z jakiego mogą korzystać klienci indywidualni, również w wariancie konta wspólnego. Dodatkowym atutem jest limit na koncie, który przez 7 dni w danym miesiącu rozliczeniowym pozostaje bezodsetkowy.

Opłaty i prowizje konta 360°

W Banku Millennium konto 360° może być w 100% darmowe. Klient nie płaci bowiem za otwarcie konta i wydanie karty Millennium Visa konto 360°. Co więcej, wystarczy tylko 1000 złotych comiesięcznych wpływów i realizacja jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIK, aby uniknąć opłat za prowadzenie rachunku i użytkowanie karty debetowej. 

Posiadacz konta 360° nie płaci również za krajowe przelewy realizowane w Millenet oraz przy użyciu aplikacji mobilnej. Istotne jest również to, że wypłata gotówki z bankomatów Millennium oraz innych sieci na całym świecie są całkowicie wolne od opłat. Wolne od opłat są również transakcje przeprowadzana w oddziałach bankowych. 

Podstawowe informacje

Aplikacja mobilnaTak
Opłata za otwarcie konta

0 zł

Miesięczna opłata za prowadzenie konta
 • 0 zł przy uzyskiwaniu wpływów min. 1000 zł oraz wykonano min. 1 transakcję kartą lub Blikiem
 • 8 zł w przypadku braku spełnienia powyższych warunków

Karty

Typ karty płatniczej

Millennium Visa Konto 360°

Funkcjonalności karty
 • realizacja płatności zbliżeniowych
 • realizacja płatności internetowych
 • usługa cashback
Opłata za wydanie karty

0 zł

Miesięczna opłata za kartę
 • 0 zł przez pierwsze 2 miesiące
 • 0 zł przy uzyskiwaniu wpływów min. 1000 zł oraz wykonano min. 1 transakcję kartą lub Blikiem
 • 7 zł od 3 miesiąca w przypadku braku spełnienia powyższych warunków
Płatności mobilne

Bankomaty

Wypłata gotówki w bankomatach w Polsce
 • 0 zł w bankomatach Banku Millennium
 • 0 zł w pozostałych bankomatach przy uzyskiwaniu wpływów min. 1000 zł oraz wykonano min. 1 transakcję kartą lub Blikiem
 • 1 zł w bankomatach Santander Bank Polska oraz Planet Cash
 • 5 zł w pozostałych bankomatach
Wypłata gotówki w bankomatach Blikiem
Wypłata gotówki w bankomatach za granicą

2,5% (min. 9 zł) kwoty wypłaty + 2% za przewalutowanie

bank nie pobiera opłat, przy uzyskiwaniu comiesięcznych wpływów na poziomie min. 1000 zł i realizacji co najmniej 1 transakcji kartą płatniczą

Wpłata gotówki we wpłatomacie

Przelewy i zlecenia

Przelew krajowy

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Przelew na telefon BLIK
Przelew europejski SEPA

5 zł

Przelew zagraniczny SWIFT

0,5% (min. 20 zł max. 125 zł) kwoty przelewu

Zlecenie stałe

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Dodatkowe produkty i usługi 

Posiadając w Banku Millennium konto 360° każdy klient zyskuje dostęp do bogatego pakietu produktów i usług dodatkowych. Do szczególnie polecanych należą m.in.:

 1. Program „Inspiracje” to program partnerski, w którym klient zyskuje dostęp doofert specjalnych ponad 1000 obiektów handlowych i usługowych w całej Polsce. Wystarczy jedynie płacić kartą (lub podać numer karty przy transakcjach internetowych) w partnerskim punkcie, aby skorzystać z rabatów na poziomie od kilku, do nawet kilkudziesięciu procent. 
 2. Program Lubię to polecam – możliwość zyskania atrakcyjnych nagród w zamian za skuteczne polecenia Konta 360° w wersji standardowej oraz Student. 
 3. Pakiet Bardzo Pomocny - to indywidualne ubezpieczenie assistance, które przez rok dostępne jest bez dodatkowych opłat. W ramach pakietu można skorzystać, aż 7-krotnie z usług specjalistów, takich jak: hydraulik, elektryk, ślusarz, pomoc IT, czy też pomoc medyczna (wizyta domowa lekarza i/lub pielęgniarki).
 4. Bezpłatne przelewy na e-mail lub numer telefonu – to wciąż innowacyjne i nietypowe rozwiązanie, które staje się coraz popularniejsze. Dzięki niemu możliwe jest szybkie i wygodne przelanie środków, nawet bez znajomości numeru rachunku bankowego odbiorcy. 
 5. Manager Finansów, czyli funkcjonalne narzędzie wspierające efektywne zarządzanie domowym budżetem. Dokładna analiza wpływów i wydatków pozwala przygotować efektywny plan realizacji bieżących wydatków, a także pomaga przygotować optymalny plan oszczędzania. 
 6. Happy Hours w Banku Millennium S.A. – to swoistego rodzaju loteria, w której zyskać można podwyższone o 1% oprocentowanie na lokacie terminowej, zakładanej na okres od 32 do 61 dni. Wyższe oprocentowanie obejmuje wpłaty od 500 złotych do 20000 złotych. Z oferty Happy Hours można skorzystać Millenet lub dostarczaną przez Millennium aplikację mobilną. 
 7. Konto walutowe dostępne dla: EUR, USD, GBP lub CHF. Wygodne rozwiązanie dla osób spłacających kredyt w obcej walucie, prowadzących lokatę Millennium (w USD, EUR lub GBP), czy też wykonujących regularne przelewy pomiędzy zagranicznymi rachunkami. Konto walutowe ogranicza straty związane ze zmianą kursów walut, a także zwiększa zyski z oszczędności prowadzonych w walucie. Do rachunku walutowego prowadzonego w euro można zamówić kartę debetową Mastercard Voyager, która pozwala uniknąć opłat za przewalutowanie transakcji walutowych. 
 8. Karta kredytowa – oferta dostępna w 4 wariantach i oprocentowanie RRSO na poziomie ok. 13% w skali roku. Okres bezodsetkowy to nawet 51 dni. 
 9. Konto Oszczędnościowe Profit – zakładane automatycznie razem z kontem 360°. Przez 92 dni promocyjne oprocentowanie wynosi 2,6% w skali roku dla salda do 100 000 złotych i 0,8% w skali roku dla nadwyżek. Standardowe oprocentowanie wynosi od 0,50% do 0,80% w skali roku i wzrasta z każdą kolejną wielokrotnością 50 000 złotych. Odsetki kapitalizowane są każdego miesiąca od minimalnego salda 1000 złotych.
 10. Płatności mobilne – proste, wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które umożliwia realizację płatności zbliżeniowych za pomocą telefonu lub BLIKiem, które udostępnione są w ramach aplikacji mobilnej Banku Millennium S.A. 
 11. Kredyty i pożyczki – bogaty wybór produktów finansowych, w tym pożyczki i kredyty gotówkowe, a także kredyt hipoteczny.

360° dla młodych 

Bank Millennium S.A. przygotował specjalną odmianę standardowego konta 360°, jakie przeznaczone jest dla młodszych Klientów. W ramach przygotowanej oferty, dostępne są dwa dodatkowe typy tego konta:

 1. Konto 360° Junior – dostępne już od 1 dnia życia dziecka, jednak dostęp do jego rozszerzonej wersji zyskują dopiero użytkownicy, którzy ukończyli 13 lat. Jedynym warunkiem korzystania z w pełni darmowego konta (dla dzieci od 13 do 18 lat), jest dokonanie co najmniej jednej płatności kartą w miesiącu. Posiadacz konta zyskuje także dostęp do dodatkowych produktów, takich jak:
  • Manager Finansów wspierający naukę efektywnego zarządzania własnym budżetem;
  • bezpłatne przelewy na e-mail lub numer telefonu;
  • Konto Oszczędnościowe Profit z promocyjnym oprocentowaniem. 
 2. Konto 360° Student przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat. Łączy w sobie cechy standardowego konta 360° oraz konta 360° Junior. Posiada wszystkie cechy konta dla niepełnoletnich Klientów, a do tego wzbogacone jest o korzyści jakie przysługują posiadaczom konta 360°.

Załóż konto w kilka minut

Aby założyć konto w Millenium wystarczy przejść przez 3 proste kroki: 

 1. Wypełnić wniosek dostępny na stronie banku
 2. Porozmawiać z konsultantem, który skontaktuje się w odpowiedzi na przesłany wniosek.
 3. Podpisać umowę – w zależności od wybranej opcji, można podpisać umowę podczas spotkania z kurierem lub udając się do wybranego oddziału banku.

Obiektywnie o koncie 360°

Podsumowując, oferta rachunku osobistego w Banku Millennium S.A. bardzo korzystna dla każdego, kto poszukuje funkcjonalnego i nowoczesnego konta, a przy tym posiada stałe dochody na poziomie minimum 1000 złotych. Korzystnym rozwiązaniem jest również możliwość założenia odrębnego konta dla dziecka, już od pierwszego dnia jego życia. Warto również zwrócić uwagę na mocno rozbudowany pakiet produktów i usług dodatkowych, w tym produktów oszczędnościowych, kredytowych i ubezpieczeniowych. 

Wadą konta 360° jest konieczność uzyskiwania wpływów na poziomie minimum 1000 złotych i dokonania co najmniej jednej płatności kartą, aby móc cieszyć się w pełni darmowym rachunkiem bankowym.

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Opinie o Koncie 360º w Millennium Banku

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  Iza
  Było super ale od jakiegoś czasu czuje się jak intruz kiedy wchodzę do banku
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  potencjalny klient
  https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/756/latest nie działa link do tabli prowizji i opłat
  Odpowiedz
  • Jan Sosnowski
   Redaktor
   potencjalny klient
   Dziekujemy, link poprawiony.
   Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  Wioleta
  Super konto, obsługa klienta na najwyższym poziomie, jak nigdzie indziej
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  polecam
  Polecam te konto na 100% zadowoli każdego! Nowoczesne i bardzo przyjazne dla użytkowników.
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  grubas
  Poza opłatą za kartę debebową opłaty są super, myślę, że jeden z lepszych banków w Polsce
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  sinatra
  Zachęciła mnie reklama. Fajny bank. Spełnia swoje zadanie w 100%. Zakładałem przez infolinię, Pani bardzo miła i na wszystkie pytania potrafiła udzielić odpowiedzi.
  Odpowiedz