Konto Proste Zasady w Getin Banku

Konto Proste Zasady w Getin Banku
Źródło: Strona WWW Getin Banku

Getin Noble Bank S.A. po raz kolejny udowadnia, że wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku. Nowe Konto Proste Zasady pozbawione jest zbędnych opłat, a jego użytkowanie w podstawowym zakresie jest w pełni bezpłatne.

Konta, promocje i opinie w VeloBanku
Konto Proste Zasady w skrócie
Konto 8 zł
Karta 0 zł
Bankomaty 0 zł
Przelew internetowy
Płatności mobilne

Konto Proste Zasady stanowi atrakcyjną propozycję dla każdego, kto poszukuje taniego, a przy tym funkcjonalnego i nowoczesnego rachunku osobistego. Bank nie pobiera opłat za jego prowadzenie oraz za wydanie karty debetowej. Bezpłatne jest także użytkowanie karty oraz wszystkie wypłaty z bankomatów znajdujących się na terenie całej Polski.

Z myślą o swoich klientach, bank przygotował dwa dodatkowe warianty Konta Proste Zasady, dla osób w wieku od 18 do 26 lat oraz dla obywateli Ukrainy.

Charakterystyczne i najważniejsze cechy konta, można ująć w kilku punktach

 • brak opłat za otwarcie rachunku;
 • brak opłat za prowadzenie konta (przy realizacji minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Jeżeli w miesiącu poprzedzającym klient nie zrealizuje wymaganej transakcji, wówczas bank pobiera opłatę w wysokości 8 złotych);
 • brak opłat za wydanie podstawowej karty debetowej MasterCard Debit lub Visa Debit;
 • brak opłat za używanie karty debetowej;
 • darmowa bankowość internetowa i mobilna;
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za zlecenia stałe i polecenie zapłaty;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych.

Dodatkowe usługi i korzyści

Klienci Getin Banku posiadający Konto Proste Zasady, zyskują dostęp do dodatkowych produktów i usług, takich jak:

 1. Pakiet Niezawodny – to ubezpieczenie zapewniające profesjonalną pomoc w zakresie usług medycznych oraz pomocy domowej (np. naprawa sprzętu AGD, RTV, wymiana zamków itd.). Miesięczna składka za ubezpieczenie to 6 złotych, przy czym przez 6 miesięcy należne składki opłaca Getin Bank.
 2. Pakiet Ochrona Karty – ubezpieczenie finansowe (składka w wysokości 4 złotych miesięcznie), które zapewnia ochronę na wypadek utraty karty debetowej, wypłaconej gotówki (do 6000 złotych), a także utraty rzeczy osobistych (takich jak klucze do domu/mieszkania, dowód osobisty, prawo jazdy, paszport, bilety okresowe itd.).
 3. Bankowość mobilna – funkcjonalna aplikacja zapewnia swobodny dostęp do własnego rachunku, a także pomaga zlokalizować najbliższe oddziały banku i bankomaty.
 4. Konto oszczędnościowe – oszczędzanie z zachowaniem pełnej swobody i elastyczności zarządzania własnymi oszczędnościami. Klient nie traci naliczonych odsetek przy wypłacie środków z konta oszczędnościowego, a wpłaty może realizować w dowolnym momencie. Konto objęte jest oprocentowaniem do 3% w skali roku, przez 4 miesiące (dla nowych środków do 200 000 złotych) w ramach oferty specjalne „Na nowe środki”. Stałe oprocentowanie zależne jest od salda konta, które w skali roku wynosi odpowiednio:
  • 1,00 % - dla salda do 50 000 złotych;
  • 1,10 % dla nadwyżki od 50 000 złotych do 100 000 złotych;
  • 1,20 % dla nadwyżki od 100 000 złotych do 500 000 złotych;
  • 1,40 % dla nadwyżki ponad 500 000 złotych.
 5. Konto walutowe – dostępne w 4 walutach do wyboru: w euro, dolarach amerykańskich, funtach szterlingach lub frankach szwajcarskich. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta oraz przelewy wewnętrzne.
 6. Nowoczesne i bezpieczne karty do konta, dostępne w kilku wariantach:
  • MasterCard Debit – podstawowa karta z funkcją płatności zbliżeniowych;
  • Visa Debit – podstawowa karta umożliwiająca realizację płatności zbliżeniowych;
  • Visa SimplyOne – karta debetowa i kredytowa w jednej;
  • MasterCard Display – innowacyjna karta płatnicza, która wskazuje aktualny stan konta;
  • MasterCard Dynamic CVC – karta posiadająca zmienny kod CVC.

Konto Proste Zasady dla młodych i obywateli Ukrainy

Getin Bank starając się dopasować do zróżnicowanych potrzeb swoich klientów, przygotował ofertę, w której Konto Proste Zasady dostępne jest w dwóch dodatkowych wariantach:

 1. Konto Proste Zasady od 18 do 26 lat – rachunek przeznaczony jest dla młodych osób, które nie posiadają stałego źródła dochodu, a przy tym z konta bankowego oraz kart debetowych korzystają w sposób nieregularny. W tym przypadku konto jest bezwarunkowo zwolnione z opłaty za jego prowadzenie.
 2. Konto Proste Zasady dla obywateli Ukrainy – bezwarunkowo bezpłatny rachunek osobisty z darmową kartą debetową i gwarancją bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów w całej Polsce. Konto można założyć na podstawie paszportu lub Karty Pobytu oraz numeru IPN. Dodatkowo bank zapewnia:
  • darmowe przelewy na rachunek w Idea Bank Ukraina;
  • niespersonalizowaną kartę debetową wydawaną w momencie założenia konta;
  • obsługę Call Center w języku ukraińskim;
  • możliwość korzystania z Pakietu Niezawodnego;
  • możliwość korzystania z Pakietu Ochrony Karty.

Więcej korzyści dzięki programom partnerskim

Posiadacze kart płatniczych wydawanych do rachunków osobistych w Getin Bank, mogą korzystać z ciekawych promocji dostępnych w ramach programów partnerskich, w którym uczestniczy kilka tysięcy sklepów oraz dziesiątki marek.

Getin Bank nawiązał współpracę z siecią kin Cinema City, dzięki której klienci realizujący płatności kartą zyskują stały rabat na poziomie 10%, zarówno przy zakupie biletów (na seanse 2D i 3D), jak i w części restauracyjnej prowadzonej przez Cinema City.

Dodatkowo Getin Bank uczestniczy w programach takich jak:

 1. Priceless Specials - to specjalny program, z którego mogą korzystać tylko posiadacze kart płatniczych Mastercard. W programie każdy klient realizujący płatności kartą punktach handlowo-usługowych będących partnerami programu otrzymuje punkty wymienne na nagrody przyznawane w ramach Priceless Specials.
 2. „Blik Promocje – Płać BLIKIEM i korzystaj ze zniżki” – to możliwość korzystania z ofert promocyjnych w licznych sklepach, księgarniach, a nawet u przewoźników, w zamian za realizowanie płatności za pomocą BLIK.
 3. Visa Oferty – program przeznaczony dla posiadaczy kart płatniczych Visa, dzięki któremu za realizację zakupów w punktach partnerskich zyskuje się zwrot gotówki na konto.

Obiektywnie o Koncie Proste Zasady

Oferta Getin Noble Bank S.A. to jedna z najlepszych propozycji dla klientów detalicznych dostępnych obecnie na rynku. Konto Proste Zasady wolne jest od zbędnych opłat, a klient zyskuje dostęp zarówno do darmowej bankowości mobilnej i internetowej, jak i taniej obsługi w oddziałach banku (za wpłaty i wypłaty środków bank nie pobiera opłat). Z całą pewnością Konto Proste Zasady samo w sobie nie wyróżniałoby się na tle konkurencyjnych ofert, jednak dostępność dodatkowych usług i produktów, takich jak Pakiet Niezbędny czy Pakiet Ochrony Karty (który w rzeczywistości stanowi równocześnie ubezpieczenie innych rzeczy osobistych, jakie zwykle znajdują się w naszych torebkach lub plecakach) zdecydowanie działa na korzyść Getin Banku. Dodatkową zaletą stanowi darmowe konto walutowe, jak również mocno urozmaicony wybór kart płatniczych.

Informacje o VeloBanku

VeloBank zastępuje Getin Bank i przejmuje jego klientów. Zła sytuacja finansowa Getin Banku spowodowała przymusową restrukturyzację i utworzenie nowego podmiotu, który stanowi wspólny projekt BFG oraz SOBK.

Konta, promocje i opinie w VeloBanku
Więcej o VeloBanku

Opinie o Konto Proste Zasady w VeloBanku

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  Arkadiusz
  Od stycznia 2021 bardzo zepsuła się oferta konta. Bankomaty płatne, przelewy własne pomiędzy rachunkami płatne. Rezygnuję po kilku latach "współpracy".
  Odpowiedz
  • Gucio
   Arkadiusz
   Ja również to samo uczyniłem. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  Robert R
  Witam oszuści nie ma darmowych wszystkich bankomatów.Od 01.10.2020 tylko darmowy bankomat planet,inne nie.wypłaciłem z euro cech 1000zł prowizja 35zł.Uciekam z tego banku.
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  Robert
  Witam jamam już konto w Getin Banku 5 lat jestem bardzo zadowolony przy spełnieniu niewielkich wymogów wszystko jest darmowe. Polecałem też inne osoby skorzystałem z premii aplikacja Getin Mobile obsługuję jako osoba niewidoma super
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  irmina
  Warto powierzy profesjonalistom nasze oszczednosci,trzymanie pieniedzy w tzw.skarpecoe nie jest ani bezpieczne,ani oplacalne.
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  anna
  Z migających z ekranu reklam bankowych właśnie to getinowskie jest najsympatyczniejsze i przyznam, że zdecydowałam się na ten wybór.
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  prosto
  Konto ok, lokaty za to mają słabe ale jeśli chodzi o sam rachunek ROR to wszystko w porządku
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  sandra
  z getinem jestem od 2 lat i jest w miarę ok. Jestem zadowolona
  Odpowiedz