Konto Osobiste Getin UP w Getin Banku

Konto Osobiste Getin UP w Getin Banku
Źródło: Strona WWW Geting Banku

Uniwersalny rachunek osobisty dla każdego, to połączenie tradycyjnego ROR-u i funkcjonalności zapewnianych przez bankowość internetową i mobilną. Brak opłat za prowadzenie rachunku, wydanie i używanie karty debetowej, a także Pakiet Korzyści „Mój Bank” sprawiają, że konto Getin UP to silna konkurencja dla indywidualnych rachunków bankowych dostępnych obecnie na rynku.

Konta, promocje i opinie w VeloBanku
Konto Osobiste Getin UP w skrócie

W pełni funkcjonalne i nowoczesne konto osobiste od Getin Bank, to propozycja dla każdego, kto nie chce płacić za prowadzenie rachunku bankowego i użytkowanie karty debetowej. Bez zbędnych opłat i wygórowanych warunków, zapewnia komfort korzystania z nowoczesnych rozwiązań w zakresie bankowości internetowej i mobilnej.

Charakterystyczne i najważniejsze cechy konta, można ująć w kilku punktach:

 • brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej Visa;
 • brak opłat za używanie karty debetowej;
 • darmowa bankowość internetowa i mobilna;
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów Planet Cash i Euronet;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych.

Tysiące promocji, każdego dnia:

Posiadacze kart płatniczych wydawanych do rachunków osobistych w Getin Bank, mogą korzystać z rozbudowanego Programu Rabatowego, w którym uczestniczy kilka tysięcy sklepów i dziesiątki marek.

Program zapewnia dostęp zarówno do rabatów procentowych, jak i cenowych, w licznych punktach handlowych i usługowych działających na terenie całego kraju, a także w sklepach internetowych.

Najpopularniejszą i najchętniej promowaną przez bank ofertą jest zniżka w sieci kin Cinema City. Karta Getin Bank zapewnia stały rabat na poziomie 10%, zarówno przy zakupie biletów (na seanse 2D i 3D), jak i w części restauracyjnej prowadzonej przez Cinema City.

Dodatkowe usługi i korzyści

Standardowe funkcjonalności konta Getin UP dostępne za darmo, to nie jedyna zaleta tego rachunku. Getin Bank przygotował szereg dodatkowych usług, produktów i udogodnień, które zdecydowanie podnoszą atrakcyjność jego oferty.

 • Bankowość mobilna – rachunek osobisty  z dostępem przez telefon, to dodatkowa zaleta konta Getin UP. Funkcjonalna aplikacja zapewnia swobodny dostęp do własnego rachunku, a także pomaga zlokalizować najbliższe oddziały banku i bankomaty.
 • Konto oszczędnościowe – z oprocentowaniem do 1,9% w skali roku, które umożliwia w pełni swobodne i elastyczne dysponowanie własnymi oszczędnościami. Klient sam decyduje o tym, kiedy i jaką kwotę wpłata na konto. Może też wypłacać środki z Konta Oszczędnościowego w dowolnym momencie, bez utraty dotychczasowych odsetek.
 • Nowoczesne i bezpieczne karty do konta, dostępne w kilku wariantach:
  • MasterCard – podstawowa karta z funkcją płatności zbliżeniowych;
  • Visa SimplyOne – karta debetowa i kredytowa w jednej;
  • MasterCard Display – innowacyjna karta płatnicza, która wskazuje aktualny stan konta.

Pakiet Korzyści „Mój Bank” dla posiadaczy konta

Pakiet Korzyści „Mój Bank” to sztandarowy pakiet dodatkowych usług i produktów, które Getin Bank zapewnia aktywnym użytkownikom konta Getin UP i wydanej do niego karty płatniczej. Benefity w ramach programu, przyznawane są tym Klientom, którzy otworzyli konto Getin UP wraz z Kontem Oszczędnościowym, a także spełniają trzy dodatkowe warunki:

 • co miesiąc otrzymują wynagrodzenie na konto, na poziomie minimum 1 000 złotych;
 • dokonują płatności kartą na łączną kwotę minimum 300 złotych w danym okresie rozliczeniowym;
 • wyrazili zgodę marketingową na otrzymywanie SMS-em i e-mailem informacji o promocjach Getin Banku.

Pakiet Korzyści „Mój Bank” zapewnia m.in.:

 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej Polsce;
 • zwrot 2% kwoty za opłacone poleceniem zapłaty rachunki domowe (jednak nie więcej niż 30 złotych w skali miesiąca);
 • zwrot 2% za zakupy opłacone kartą płatniczą (do 30 złotych każdego miesiąca);
 • zwrot 2% rat kredytów gotówkowych i ratalnych (do 30 złotych miesięcznie);
 • dodatkowe 0,5% na Koncie Oszczędnościowym;
 • darmowe powiadomienie SMS dotyczące transakcji przeprowadzanych na koncie.

Getin UP Free – więcej korzyści dla młodych

Konto Getin UP dostępne jest także w wersji rachunku osobistego dla młodych Klientów banku, przeznaczone dla osób w wieku 18 – 28 lat. Tak jak w przypadku podstawowego konta Getin UP, bank nie pobiera opłat za uruchomienie i prowadzenie konta, a także za wydanie i użytkowanie karty debetowej. Brak również opłat za wypłaty z bankomatów Planet Cash i Euronet, a posiadacze karty płatniczej zyskują dostęp do Programu Rabatowego.

Getin Bank, nie pozostaje obojętny na specjalne potrzeby młodych Klientów, dlatego też posiadacze rachunku Getin UP Free, zyskują dodatkowo:

 • 3% dodatku do stypendium naukowego i socjalnego – oferta dedykowana studentom, którzy otrzymują 50 złotych na start (po uzyskaniu pierwszego przelewu ze stypendium), a następnie 3% od uzyskanej kwoty stypendium (maksymalnie 30 złotych miesięcznie. Łącznie można zyskać nawet 320 złotych w skali roku;
 • bezpłatne karty debetowe z ciekawą, młodzieżową grafiką;
 • możliwość aktywowania legitymacji studenckiej, jako karty płatniczej, która pozwala cieszyć się dodatkowymi rabatami i promocjami u partnerów Programu Rabatowego;
 • bezpłatne przelewy przez Internet, aplikację mobilną, SMS, e-mail, Facebooka oraz SMS.

Obiektywnie o Getin UP

Getin UP to rachunek osobisty, który właściwie pozbawiony jest jakichkolwiek wad. Brak ukrytych opłat, a także niezbyt wygórowane warunki umożliwiające korzystanie z dodatkowych benefitów, działają mocno na korzyść Getin Banku.

Zdecydowaną zaletą konta Getin UP, jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie bankowości internetowej i mobilnej, co z całą pewnością docenią Klienci skoncentrowani na prostocie i funkcjonalności tego rachunku. Wartym uwagi jest także Pakiet Korzyści „Mój Bank”, który przy zachowaniu minimum warunków pozwala zyskać nawet kilkaset złotych w skali roku.

Podsumowując, Getin UP to bardzo dobre, praktycznie darmowe, funkcjonalne i nowoczesne konto z rozbudowanym pakietem dodatkowych korzyści, które przysługują każdemu, kto aktywnie korzysta ze swojego rachunku i karty debetowej.

Informacje o VeloBanku

VeloBank zastępuje Getin Bank i przejmuje jego klientów. Zła sytuacja finansowa Getin Banku spowodowała przymusową restrukturyzację i utworzenie nowego podmiotu, który stanowi wspólny projekt BFG oraz SOBK.

Konta, promocje i opinie w VeloBanku
Więcej o VeloBanku

Opinie o Konto Osobiste Getin UP w VeloBanku

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!