Lubię to! Konto w Banku BPH

Lubię to! Konto w Banku BPH
Źródło: Strona WWW Banku BPH

Konto osobiste w banku BPH dedykowane Klientom indywidualnym to przede wszystkim wygodna obsługa rachunku poprzez bankowość internetową, mobilną, telefoniczną i tradycyjną. Lubię To! Konto to typ prostego rachunku, przy którym trudno doszukiwać się spersonalizowanych ofert, jednak bardzo niskie opłaty lub całkowity ich brak, w zupełności wystarczają tym osobom, które poszukują taniego konta bankowego pozbawionego wygórowanych warunków bezpłatnej obsługi konta, przelewów czy też karty płatniczej.

Konta, promocje i opinie w Banku BPH
Lubię to! Konto w skrócie

Lubię To! Konto, to bardzo prosta i przejrzysta oferta, która pozwala cieszyć się tanim rachunkiem bankowym, bez dodatkowych warunków. Doskonale sprawdzi się jako rachunek dla studentów i osób o niskich lub nieregularnych dochodach.

Najważniejsze cechy Lubie To! Konta, można ująć w kilku punktach

 • brak opłat za prowadzenie;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej (do wyboru VISA payWave lub Debit MasterCard® Lubię to!);
 • brak opłat za używanie karty debetowej (w przypadku braku 4 transakcji, bank pobiera opłatę w wysokości 6 złotych);
 • możliwość otrzymania karty NFC;
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet (z wyjątkiem przelewów wewnętrznych wykonywanych na własny rachunek związany z prowadzoną działalnością gospodarczą);
 • 2 złote za realizację stałych zleceń przelewów;
 • 1 złoty za polecenia zapłaty;
 • 5 złotych za przelewy natychmiastowe;
 • brak opłat za stałe zlecenie spłaty kredytów w Banku BPH;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Dodatkowe usługi i produkty do rachunku

Na posiadaczy rachunku Lubię To! Konto, czeka także szereg dodatkowych produktów i usług, które doskonale uzupełniają podstawowe funkcjonalności konta. W ofercie Banku BPH można odnaleźć m.in.:

 • Limit na Koncie, czyli limit w saldzie debetowym do 10 000 złotych przyznawany bez opłat, który zapewnia dostęp do dodatkowych środków finansowych.
 • e-Lokata o stałym oprocentowaniu (od 0,20% do 1,25% w zależności od okresu lokowania), zakładana na okres od 1 do 365 dni. Wymagany jest minimalny wkład na poziomie 1000 złotych.  
 • Konto walutowe – tanie konto, prowadzone za 5 złotych miesięcznie. Istnieje możliwość prowadzenia konta w 3 walutach do wyboru: dolarach amerykańskich, euro lub frankach szwajcarskich.
 • Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.
 • Karty kredytowe z atrakcyjnymi programami lojalnościowymi.
 • Aplikacja mobilna umożliwiająca szybkie i wygodne: sprawdzenie stanu konta oraz historii transakcji, doładowanie konta, czy też zrealizowanie przelewu.
 • System Internetowy Sez@m to proste rozwiązanie, które pozwala wygenerować wyciąg transakcji. System działa zarówno przez Internet, jak i przez telefon oraz w placówkach Banku BPH.
 • Asystent Finansowy – narzędzie dostępne w Systemie Internetowym Banku BPH, które zapewnia wygodne i łatwe zarządzanie domowym budżetem. System analizuje wpływy na konto oraz wydatki, a następnie prezentuje je w postaci przejrzystych wykresów.

Obiektywnie o Lubię To! Koncie

Prosty, funkcjonalny i tanie. Lubię To! Konto, to propozycja dla każdego, kto poszukuje prostego rachunku osobistego umożliwiającego swobodne zarządzanie własnymi środkami i dysponowanie nimi w wygodny sposób. Lubię To! Konto w Banku BPH sprawdzi się zarówno jako konto dla studentów, jak i osób które nie posiadają regularnych dochodów. Brak opłat za prowadzenie konta, wydanie oraz prowadzenie karty płatniczej, a także brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w całym kraju, to główne zalety oferty Banku BPH. Tego typu rozwiązania  z całą pewnością docenią także osoby ceniące tanie usługi bankowe. Jeżeli jednak ktoś poszukuje konta zapewniającego dostęp do atrakcyjnych produktów oszczędnościowych, to oferta Banku BPH nie należy do szczególnie konkurencyjnych pośród licznych rozwiązań dostępnych na rynku.

Ważne dokumenty

Informacje o Banku BPH

Bank BPH SA powstał w 1989 roku, jako bank komercyjny wyodrębniony ze struktur NBP. Od 1995 roku jego akcje notowane są na GPW w Warszawie, a od kilku lat bank stanowi część grupy kapitałowej GE. Obecny Bank BPH to ponad 400 oddziałów i placówek partnerskich, a także bankowość internetowa i telefoniczna, dla klientów detalicznych i biznesowych.

Konta, promocje i opinie w Banku BPH
Więcej o Banku BPH

Opinie o Lubię to! Konto w Banku BPH

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!