Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku

Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku
Źródło: Santander Consumer Bank

Sprawdź ofertę Santander Consumer Banku S.A. i zobacz ile możesz zyskać z kartą kredytową Visa TurboKARTA. Korzystając z karty aktywnie nie płacisz za jej użytkowanie, bez dodatkowych opłat zrealizujesz transakcje bezgotówkowe w kraju i za granicą, bank zwróci Ci do 360 zł rocznie za zakupy, a Twoi bliscy mogą korzystać z dodatkowych kart. Dodatkowo masz bezpłatny pakiet car assistance.

Konta, promocje i opinie w Santander Consumer Banku
Visa TurboKARTA w skrócie
Karta 0 / 6,9 zł
Oprocentowanie 18,5%
Bankomaty 6% min. 10 zł
Okres bezodsetkowy 54 dni
Visa TurboKARTA w naszych rankingach
Ocena karty:
Wysokość opłat:
Dostęp internetowy i mobilny:
Promocje i premie:
Dodatkowe usługi i korzyści:

Zalety karty:

 • brak opłat za wydanie i użytkowanie karty głównej (przy aktywnym korzystaniu);
 • możliwość otrzymania dodatkowej karty dla bliskiej osoby;
 • dość długi okres bezodsetkowy;
 • możliwość skorzystania z opcji spłaty ratalnej już od 200 złotych, z okresem kredytowania do 24 miesięcy;
 • program Visa Oferty;
 • brak prowizji za bezgotówkowe transakcje walutowe;
 • bezpłatny pakiet car assistance;
 • zwrot do 30 złotych miesięcznie, za zakup paliwa oraz innych produktów

Wady karty:

 • dość wysoki limit transakcji bezgotówkowych (minimum 1000 złotych), jaki wymagana jest przy zniesieniu opłaty za użytkowanie karty;
 • bank może zablokować kartę, gdy klient przekroczy termin jej spłaty o co najmniej 2 dni;
 • dość wysoka prowizja naliczana za realizację transakcji gotówkowych.

W banku, którego specjalizacją są kredyty, nie mogło zabraknąć oferty kart kredytowych. W Santander Consumer Banku S.A. dostępna jest m.in. Visa TurboKARTA, która zapewnia szereg dodatkowych korzyści. Najbardziej aktywni nie płacą za jej użytkowanie, a każdy klient może korzystać z darmowego pakietu car assistance oraz comiesięcznych zwrotów za zakup paliwa oraz innych artykułów. 

Zgodnie z regulaminem karty kredytowej, o jej wydanie mogą ubiegać się osoby:

 • pełnoletnie;
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadające zdolność kredytową. 

Bank zastrzega sobie prawo do zablokowania karty kredytowej, w przypadku pogorszenia się sytuacji finansowej klienta lub obniżeniu jego zdolności kredytowej.

Karta kredytowa za darmo!

Z kartą kredytową Visa TurboKARTA nawet niespodziewane wydatki przestają być problemem. Dość długi okres bezodsetkowy sprawia, że przez 54 dni można korzystać z pieniędzy banku, bez dodatkowych kosztów. Co więcej, to klient decyduje o tym, w jakim dniu rozpoczyna się okres rozliczeniowy trwający 1 miesiąc. W zależności od decyzji klienta, dniem generowania zestawienia (dzień zamykający okres rozliczeniowy) może być: 1, 10,18 lub 22 dzień każdego miesiąca. 

Z całkowicie darmowej karty kredytowej mogą korzystać aktywni użytkownicy, których comiesięczne saldo transakcji wynosi minimum 1000 złotych. W takich przypadkach bank rezygnuje z pobierania opłaty za używanie karty. 

Dodatkowym atutem jest brak prowizji za realizację transakcji zagranicznych, jednak w dalszym ciągu należy pamiętać o opłacie za przewalutowanie transakcji walutowych. 

Ciekawą opcją jest możliwość wydania dodatkowej karty kredytowej dla bliskiej osoby, za którą bank nalicza symboliczną opłatę w wysokości 2 złotych miesięcznie. 

Dodatkowe usługi 

Posiadacze karty kredytowej Visa TurboKARTA mogą również skorzystać z dodatkowych produktów i usług, jakie oferuje Santander Consumer Bank S.A. Warto przy tym zwrócić uwagę na:

 1. Spłaty ratalne – możliwość rozłożenia na raty wykorzystanej kwoty przyznanego limitu na karcie (już od 200 złotych). W zależności od indywidualnych potrzeb, możliwe jest ustalenie spłaty w: 2, 3, 6, 10, 12, 18 lub 24 ratach. Za uruchomienie planu ratalnego bank nalicza prowizję w wysokości 2% (przy jednorazowym naliczeniu) lub 9% (cała kwota podzielona jest na liczbę rat i pobierana wraz z kolejnymi płatnościami) wartości kredytu.
 2. Pakiet car assistance – bezpłatny pakiet usług działający w systemie 24/7, zarówno w kraju jak i za granicą. Car assistance to pomoc w sytuacji awarii, kradzieży samochodu, a nawet braku paliwa. Jeżeli dojdzie do wypadku, wówczas Centrum Alarmowe organizuje samochód zastępczy, nocleg w hotelu, a nawet opiekę dla dzieci. Klienci banku mogą całodobowo korzystać z Serwisu Informacyjnego, który udziela wszelkich informacji o pogodzie, podróży, czy też sposobu postępowania w razie wypadku lub innego zdarzenia. 
 3. Program Visa Oferty – ciekawe oferty specjalne, rabaty i zwroty części wydatków u partnerów programu.

Zwrot za płatności kartą

W ramach programu „Zakupy z premią” każdy posiadacz karty kredytowej Visa TurboKARTA może otrzymać do 30 złotych zwrotu, za realizację transakcji bezgotówkowych. W skali roku to nawet 360 złotych więcej, do wykorzystania na dowolny cel. 

Wysokość przyznanego zwrotu stanowi:

 • 5% zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych (czyli takich, które nie funkcjonują w ramach stacji paliw)
 • 3% zwrotu w restauracjach, a także pubach, kawiarniach oraz fast foodach
 • 1% zwrotu za paliwo i inne zakupy na stacjach paliw

W praktyce oznacza to, że pełną kwotę zwrotu uzyskać można np. realizując transakcje na stacjach benzynowych, na kwotę minimum 1000 złotych, co pozwala już uniknąć opłaty za użytkowanie karty. 

Pełną kwotę zwrotu uzyskają również osoby, których comiesięczne wydatki na paliwo wynoszą 500 złotych, a codzienne zakupy 1500 złotych. 

Warto wobec tego aktywnie korzystać z karty, ponieważ każda transakcja rozliczana jest w ramach programu „Zakupy z premią”. 

Jak stać się posiadaczem Visa TurboKARTY?

Santander Consumer Bank S.A. zapewnia swoim klientom, a także nowym klientom, możliwość skorzystania z różnych kanałów dystrybucji (komunikacji). Co za tym idzie, wniosek o kartę można złożyć:

 1. Telefonicznie – kontaktując się konsultantem, pod numerem 195 00**
 2. Online – wypełniając formularz dostępny na stronie banku
 3. Osobiście – w dowolnym oddziale banku (pełna lista oddziałów bankowych udostępniona jest na stronie: https://www.santanderconsumer.pl/mapa-oddzialow/).

Przez wzgląd na to, że każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie, dalsze procedury mogą nieco się różnić w zależności od uzyskiwanych dochodów i ich źródeł, wnioskowanego limitu karty itd. 

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku klienta zawierana jest umowa o kartę kredytową. 

Obiektywnie o karcie kredytowej Visa TurboKARTA

Podsumowując, oferta Santander Consumer Banku S.A. jest dość atrakcyjna i w przypadku osób dbających o zachowanie płynności finansowej, a przy tym aktywnie korzystających z karty. Mądre użytkowanie karty pozwala korzystać z dodatkowych środków zarówno w trakcie codziennych wydatków, jak i podczas zagranicznych podróży. Co ważniejsze, spłacając pełną kwotę wykorzystanego limitu w wyznaczonym terminie można uniknąć dodatkowych kosztów, a tym samym wszystkie zakupy mogą być skredytowane bez dodatkowych odsetek lub prowizji.

Informacje o Santander Consumer Banku

Santander Bank Polska to jedna z większych instytucji finansowych w Polsce. Suma jego aktywów została oceniona na 134 501 milionów złotych. Obecnie posiada on blisko 1000 placówek na terenie całego kraju.

Konta, promocje i opinie w Santander Consumer Banku
Więcej o Santander Consumer Banku

Opinie o Visa TurboKARCIE w Santander Consumer Banku

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!